Bu Kez Babalar Bilinçleniyor

Bu Kez Babalar Bilinçleniyor

Milliyet Cadde

 

 

 

 

BABALAR EĞİTİM İÇİN BİR ARAYA GELDİ

 

Hayatın en güzel anlarının sağlıklı ve keyifli olabilmeleri için sosyal sorumluluk projeleri üreten Central Hospital,

yepyeni bir projeye imza attı. Babalara ve Baba adaylarına yönelik başlatılan Baba-Ba Eğitimi’nin ilki, geçtiğimiz günlerde yoğun bir katılım ile gerçekleştirildi. 

ARTIK BABALAR DAHA BİLİNÇLİ

Sağlık Bakanlığı tarafından “Bebek Dostu Hastane” unvanına layık görülen Central Hospital, yıllardır sürdürdüğü sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini ekledi. Gebelik Eğitimi, Anne Güzellik Saati, Yenidoğan Ev Ziyareti’nden sonra her ay gerçekleştirilecek Baba-Ba Eğitimi Programı, babaların yoğun ilgisiyle 23 Mart 2013’te Central Hospital’da başladı.

Yeni babaların ve baba adaylarının yoğun ilgi gösterdiği Baba-Ba Eğitimi’nde; psikolojik yaklaşımlar, bebek bakımı, uygulamalı bebek banyosu, göbek bakımı, bebeklerde gaz çıkarma ile ilgili bilgiler verildi. Baba-Ba Eğitimleri’ne katılan kıdemli babalar ise kendi deneyimlerini ve tecrübelerini baba adaylarına aktardı. Babaların ve baba adaylarının merak ettikleri ve akıllarına takılan soruların tümüne interaktif bir ortamda yanıt verildi.

Bilgi ve randevu: babaegitim@centralhospital.com

 

Central Hospital Hakkında:

 

Güvenilir sağlık kuruluşu denilince akıllara ilk gelen hastane olmayı hedefleyen Central Hospital; İstanbul, Anadolu yakasının merkez noktasında yer alan Kozyatağı'nda 18 yıllık tecrübesiyle bir dünya hastanesi olma yolunda ilerlemektedir. Central Hospital, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen ISO 9001 Kalite Yönetim ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti belgelerine sahiptir. Sağlık Bakanlığı tarafından “Bebek Dostu Hastane” unvanına sahip olan Central Hospital, çağdaş tıbbın hemen her dalında yılda 200 bin hastaya sağlık hizmeti sunan, yüksek standartlardaki hizmetini, profesyonel ekibi ile gerçekleştiren güçlü bir kuruluştur.

 

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.