Buradasınız:

Gazete 21. Sayı

Yıl:4 Sayı:21


Yayın Tarihi : 2.4.2013


* Adınız Soyadınız : * Arkadaşınızın Adı Soyadı :
* Mail Adresiniz : * Arkadaşınızın Mail Adresi :
Mesajınız
loading

gazete21sayi_BASKI-1.png

Misafir Yorumları

Central Hospital ile kadın doğum doktorunuz Cengizhan Bey sayesinde, Cengizhan Bey ile ise benim gibi yorum yazan ve yakın çevremin önerisi ile tanıştım. İlk Bebeğimi kucağıma almamda bana destek olan güler yüzü, pozitif yaklaşımı ve iyi bir doktordan önce çok iyi bir insan olan Cengizhan Bey'e çok çok teşekkür ederim. Bu hastaneyi tercih etmemdeki tek nedendir. Hele ki ilk doğumunuz ise ve benim gibi başka bir hastanede kötü bir doktor deneyimi yaşayıp 3. Ayınızdan sonra Cengizhan Bey ile tanıştiysaniz çok şanslisiniz. 01.10.2016 tarihinde Sezaryen doğum yaptım ve sadece 1 gün hastanede kalarak ertesi gün destek almadan yürüyüp hastaneden ayrıldım ve bunun da tek sebebi yine Cengizhan Bey'dir. Doğum konusunda bu hastanede tercih edilecek tek doktor olan doktoruma başarılarının devamını dilerim. Tüm çevreme ve burada bu yorumu okuyan herkese tereddüt etmeden bir an önce kendilerini Cengizhan Bey'e teslim etmelerini öneririm. Saygılarımla.

Neslihan OMAÇ

Merhaba. Hastanenizde doğum yaptım. Tavsiye üzerine geldiğim hastanenizde doğum öncesi ve sonrası süreçte çok çok memnun kaldım. Özellikle doktorum Başak Sel, yardımcısı, kadın hastalıkları bölümündeki çalışanlar, anestezi uzmanımız ve en çok da doğum sonrası her türlü destek veren Gülşah hanım ve bizimle ilgilenen hemşirelere çok teşekkürler. Başak hanım çok tatlı ve güleryüzlü, hatta o bölümdeki tüm çalışanlarınız. Doğum sonrası kaldığım iki gün de hastaneniz, temizliği ve yemekleri, personelin ilgisi çok güzeldi. Çevremdeki herkese tavsiye ediyorum ve evime uzak olsa da başka yere gidemiyorum. Teşekkürler.

 

BANU AKBABA

Misafir Yorumları

2015 yılında benimle pamuk gibi ilgilenen Figen Akın Temelli Hocama sonsuz teşekkür ediyorum. Kendisi gece demedi çok erken saat demedi doğumumu en güzel şekilde tamamlamamı sağladı. Onun akabinide birde düşük yaptım o kaybımdada beni tesellisiyle bu süreci kolay atlatmamı sağladı. Şundaa çok şükür ki tekrardan hamileyim ve tabiki yoluma Fgen Hanımla devam ediyorum. Çok küçük olmasına rağmen her soruma sıkılmadan çok hoşgörü ile cevap veren nazik kadın Allah sizden bin kere razı olsun :) Ailemizin doktoru..

Nejla ALPARSLAN

21.12.2015 tarihinde oğlum Alp 41.haftasında suni sancılı normal doğumla dünyaya geldi. Alp'in dünyaya gelmesinde emeği geçen değerli doktorum Cengizhan bey ve doğum ekibine minnettarım. Hamileliğimin başından beri tercihim normal doğumdu bunun için bir çok kitap okumuştum. Normal doğum için nefes egzersizleri yapıyor ve ortam şartları elverdikçe hypnobirthing annesi olmak istiyordum. Normal doğum isteğimi yeterince önemsediğine inanmadığım için 35. haftada doktor değişikliği yaptım. Burada okuduğum yorumlarla tercihim Cengizhan bey oldu ve 35. hafta sonrasını birlikte takip ettik. Tercihimin %100 doğru olduğunu başarılı bir suni sancılı normal doğumla kanıtlamış olduk. Cengizhan bey anne isteklerine son derece önem veren ve eğer gerçekten riskli bir durum yoksa normal doğum destekçisi bir doktordur. 2. bebek planım olduğu zaman da tercihim yine hastaneniz ve Cengizhan bey olacaktır.

Funda Yağmur SALTAN ERKAN

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.