Hızlı Randevu

Hastane Randevu talebim için aranmak istiyorum.

Hastane Randevu

Hastane Randevu talebimi şimdi oluşturmak istiyorum. RANDEVU AL

"Ücretlendirme hakkında bilgi almak için
444 77 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz"

Buradasınız:

Gazete 36. Sayı

Yıl:6 Sayı:36


Yayın Tarihi : 18.3.2015


* Adınız Soyadınız : * Arkadaşınızın Adı Soyadı :
* Mail Adresiniz : * Arkadaşınızın Mail Adresi :
Mesajınız
loading

Gazete Konu Başlıkları

- Kanser Ameliyatı Sonrası İkiz Bebeklerini Dünyaya Getirdi

Gebelik nedeniyle ülkesi Libya’da hastanede yaptırdığı testler sırasında meme kanseri olduğunu öğrenen Aml Aboshnaf, Türkiye’de Central Hospital’a başvurarak gebeliği devam ederken başarılı bir meme ameliyatı geçirdi. Ardından gebeliğinin 34. haftasında ikiz bebeklerini sağlıklı bir şekilde dünyaya getirdi.

- Çoklu Estetik Ameliyatlar

Bir seansta, birden çok estetik ameliyat yapılması anlamına gelen çoklu estetik ameliyatlar, kişide sihirli değnek etkisi yaratıyor. Çoklu estetik ameliyatta, burun, yüz germe, kaş kaldırma, meme büyütme ve liposuction gibi işlemler tek seferde yapılabiliyor ve bu tür  ameliyatlar her geçen yıl daha çok uygulanır hale geliyor.

- Çene Kemiği Erimelerinde İmplant Yöntemi

Diş çekimi sonrası her ne kadar ciddiye alınmasa da, sonraki dönemde dişsizliğe bağlı olarak meydana gelen çene kemiklerindeki erimeler, kişinin yaşam kalitesini ciddi ölçüde düşüren ve tedavisi oldukça güç olan önemli bir sağlık problemi olarak bilinir.

- Göz Tomografisi (OCT)

Gözler, bizi hayata bağlayan en önemli organlarımızın başında geliyor. Bu sebeple gözlerde yaşanan birçok rahatsızlık hayat kalitemizi de olumsuz yönde etkileyebiliyor. Ancak son yıllarda tıp alanında yapılan gelişmeler sayesinde göz hastalıkları kısa sürede teşhis edilerek tedavi edilebiliyor. Uzmanlar özellikle retina hastalıkları ve glokom hastalığının tanı ve izleminde OCT (optik koherens tomografi) yöntemini tercih ediyor.

- Tenisçi Dirseği Nedir?

40-50'li yaşlarda dirsek bölgesinde en sık görülen ağrı sebebidir. Tornavida, çamaşır sıkma, ağır kaldırma gibi el bileğini el sırtına doğru kaldırma ve zorlama sonrası ortaya çıkar.

- Kış Aylarında İdrar Yolu Enfeksiyonları Artabilir

İdrar yolu enfeksiyonları mikroorganizmaların neden olduğu bir rahatsızlıktır. Ancak soğuk hava gibi dış etkenler vücudun bağışıklık sistemini zayıflatabileceği gibi bazı bölgelerdeki (örneğin; idrar yolları, üst solunum yolları vs) kan akımını azaltarak veya mikroorganizmaları vücut dışına atmaya yardımcı mekanizmaların çalışmasını engelleyerek enfeksiyonlara zemin hazırlayabilir.

- Yenidoğanlarda Topuk Kanı Testi

Halk arasında topuk kanı testi, topuk testi veya zeka testi olarak bilinen tarama testleri, yeni doğmuş bebeklerde henüz hastalık belirtileri ortaya çıkmadan genetik, metabolik veya doğumsal sağlık sorunlarının belirlenmesi için yapılır.

 

 


YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.