Hızlı Randevu

Hastane Randevu talebim için aranmak istiyorum.

Hastane Randevu

Hastane Randevu talebimi şimdi oluşturmak istiyorum. RANDEVU AL

"Ücretlendirme hakkında bilgi almak için
444 77 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz"

Buradasınız:

Gazete 38. Sayı

Yıl:6 Sayı:38


Yayın Tarihi : 15.7.2015


* Adınız Soyadınız : * Arkadaşınızın Adı Soyadı :
* Mail Adresiniz : * Arkadaşınızın Mail Adresi :
Mesajınız
loading

Gazete Konu Başlıkları

- Cerrahi Sarılıklar

Sarılığın tipini ve altta yatan gerçek nedenini ortaya koyabilmek için karaciğer fonksiyon testlerine, safra yolu tıkanıklığına işaret eden testlere ve çeşitli görüntüleme yöntemlerine başvurulur. Safra kanal sistemlerinin normal bulunduğu ve karaciğer fonksiyon testlerinin bozuk olup özellikle İndirekt Bilirubinin baskın şekilde yükseldiği durumlarda medikal sarılıktan şüphelenilir.

- Türkiye’nin En Sevilen “Anchorman”ı Fatih PORTAKAL Check-Up’tan Tam Not Aldı

Türkiye’nin en sevilen haber spikerlerinden Fatih Portakal ve eşi Armağan Portakal’ı, her yıl düzenli olarak yaptırdıkları check-up kontrolleri için yine hastanemizde ağırladık. Check-up danışmanları tarafından birebir eşlik edilen Portakal ve eşinin tüm sonuçları Check-up hekimi tarafından değerlendirilerek Portakal ailesine verilen bilgiler ile sonuçlandırıldı.

- Uzmanlarımızdan Yaz Önerileri

Central Hospital uzman hekimleri, yazın ve tatil dönemlerinde alınacak birkaç tedbirle yaz hastalıklarının önlenebileceğini belirtiyor.

- ERCP Nedir?

ERCP yöntemi safra kanalı, karaciğer, safra kesesi ve pankreasta oluşan hastalıkların tedavisinde uygulanan, endoskopla 12 parmak bağırsağına açılan ve ağızdan girilerek yapılan tedavi yöntemidir.

- Botoksla "Aşırı Terlemeye" Çözüm

Koltukaltı terlemesi, sağlıklı her insanda olması gereken bir durumken bazı kişilerin korkulu rüyası haline gelebilecek kadar rahatsız edici olabilir. Terleme; normalde vücudun ısısını ve tuz oranını ayarlayarak, vücudu dengeleyen, miktarı kişiden kişiye göre değişebilen fizyolojik bir olaydır. Aşırı terleme ise toplumun yüzde 1’inde görülen ve sosyal sorunları da beraberinde getiren bir durumdur.

- Sünnet Hakkında Merak Ettikleriniz

Sünnet, ilk bakışta basit bir müdahale gibi görünmekle birlikte, esasında son derece önemli bir cerrahi işlemdir. Erkek çocuğunun ilerideki cinsel hayatını da etkileyebilecek bu cerrahi işlemin son derece titiz bir şekilde uzman ellerde ve steril ortamda yapılması gerekir. İdeal olan, ameliyathane şartlarında yapılmasıdır.

- Yaz Döneminde "Sağlıklı Gebelik" Önerileri

Gebeliği yaz aylarına rastlayan anne adayları, hamilelik süresince yaşadıkları fizyolojik bir takım sıkıntıları, sıcak ve nemli hava nedeniyle daha da fazla hisseder. Özellikle bulantı ve kusmada artış, terleme ile sıvı kaybı, güneş lekeleri, el ve ayaklarda şişme, halsizlik, yorgunluk hissi sıklıkla görülen belirtilerdir.  

 


YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.