Hızlı Randevu

Hastane Randevu talebim için aranmak istiyorum.

Hastane Randevu

Hastane Randevu talebimi şimdi oluşturmak istiyorum. RANDEVU AL

"Ücretlendirme hakkında bilgi almak için
444 77 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz"

Buradasınız:

Gazete 39. Sayı

Yıl:6 Sayı:39


Yayın Tarihi : 15.9.2015


* Adınız Soyadınız : * Arkadaşınızın Adı Soyadı :
* Mail Adresiniz : * Arkadaşınızın Mail Adresi :
Mesajınız
loading

Gazete Konu Başlıkları

Tüp Mide Ameliyatı Nedir?

Tüp mide ameliyatı; laparoskopik bir operasyonla, midenin yemek borusu ve bağırsakla devamlılığını sağlayacak tüp şeklinde bir parçası korunarak, mide gövdesinin büyük bölümünün çıkarılması işlemidir. Hastanın beslenme alışkanlıklarının değiştirilmesine bağlı olarak genelde ilk 1 - 1.5 yılda, fazla kilonun % 70 - 80’i verilebilmektedir.

Değerli Sanatçı “Bedia Akartürk” Sağlığına Kavuştu

Türk Halk müziğinin değerli ismi Bedia Akartürk, başarılı bir kalça protezi ameliyatının ardından taburcu oldu. Akartürk, deneyimli medikal ekip, güler yüzlü çalışanlar ve konforlu bir hastane ortamından dolayı her zaman Central’ı tercih ettiklerini ifade etti.

İmplant Hakkında Merak Edilenler

Diş implantları, titanyumdan üretilmiş doğal diş gibi iş görebilen yapay diş kökleridir. Vidalı diş olarak da bilinmektedir. Doğal dişlere alternatif olarak en uygun seçenektir. İmplant harici yapılan hiçbir protez diş köklerinin yerini alamaz.

Saç Ekimi İle Yeni Görünüme Kavuşun

Saç ekim işlemi lokal anestezi altında ortalama 6-8 saat süren, sosyal hayatı olumsuz etkilemeyen, kolay bir süreçtir. İşlem esnasında ve sonrasında genellikle herhangi bir ağrı olmamaktadır. Eğer olursa da hafiftir ve ağrı kesicilerle rahatlıkla ortadan kaldırılabilir.

Omuz Ameliyatlarında Artroskopi Yöntemi

Artroskopi; açık cerrahi ile karşılaştırıldığında, cerrahi işlem sırasında çevre yumuşak dokulara minimal zarar verir. Ayrıca estetik ve fonksiyonel iyileşmede çok daha iyi ve hızlı sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır.

Bel Fıtığı Hakkında Merak Edilenler

Bel bölgesinde 5 adet omurga mevcuttur. Disk dediğimiz yapı 2 omurga arasında yastıkçık görevi görmektedir. Bu yapının çevresindeki zarı yırtarak bulunması gereken yerden dışarı çıkması ve omurilik, sinir kökü kanalına girmesiyle bel fıtığı oluşur.

Bebeklerde Sağlıklı Bağışıklık Sistemi

Beslenme ve uyku düzeni bebeğin bağışıklık sistemini güçlendirmede önemli rol oynar.  Özellikle bebeklere 2 yaşına kadar anne sütü vermek bağışıklık sistemini güçlendiren en önemli faktörlerdendir; ilk günlerde gelen süt, bağışıklık sistemi için çok önemlidir.

Misafir Yorumları

Yaklaşık 3 aydır hastanenizde görevli Opr. Dr. Cengizhan Kolata'nın hastasıyım.27 haftalık gebeyim. Bu süreye kadar 3 özel hastane ve 4 doktor değiştirdim. Özel bir hastanenin doktoru sadece 2.9 çıkan tiroidim sonrası "çocuğun gerizekalı" olabilir gibi gayet kaba bir cümleyi,aynen yazdığım şekli ile sarfederek bana söyledi.Başka bir özel hastanenin doktoru gebeliğimi anlamadı, bir diğeri beni haftalarca gitmeme rağmen tanımıyordu. Her seferinde kendimi tanıtmaktan bıkkınlık gelmişti.İlgisizdi. Tüm bu sorunlar sonrası Cengizhan Bey'i ve hastanenizi buldum. Başta Cengizhan Bey olmak üzere, tüm hastane personeliniz çok ilgili ve güleryüzlü. Cengizhan Bey'e bu sorunlarımı anlattığımda, kendi meslektaşlarını asla kötülemedi. Bu davranışını hem ben hem de eşim inanılmaz takdir ettik. Kendisi daima anlayışlı,güleryüzlü ve yardımsever.Gebelik döneminde bir insana nasıl yardımcı olunabileceğinin bilgeliğini taşıyor. Hastanenize böyle iyi bir doktor ve personel çalıştırdığınız için sizlere çok teşekkür ederiz. Kalamış'ta ikamet etmeme rağmen,yakındaki hiçbir özel hastaneyi tercih etmeyeceğim. Hastaneniz ayrıca çok temiz ve düzenli. Hiçbir zaman bizleri bekletmiyorlar. Tekrar teşekkür ederiz. İyi ki varsınız. Saygılarımla Hande ÇAKSU There is not a day that goes by that I don't think about how INCREDIBLY LUCKY I was to have Cengizhan Colata as my doctor. I had the best of the best for my natural birth. Now that I am out the other side and taking a moment to exhale.I finally can say: THANK YOU FOR EVERYTHING!!! I am so grateful and feel truly blessed to have you taking care of me and my baby. There is no way to truly express the depth of my and my family's, appreciation. I am forever grateful for your kindest attention and your generous time during the labour. Iliyana ONGOR

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.