Hızlı Randevu

Hastane Randevu talebim için aranmak istiyorum.

Hastane Randevu

Hastane Randevu talebimi şimdi oluşturmak istiyorum. RANDEVU AL

"Ücretlendirme hakkında bilgi almak için
444 77 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz"

Buradasınız:

Gazete 40. Sayı

Yıl:6 Sayı:40


Yayın Tarihi : 16.11.2015


* Adınız Soyadınız : * Arkadaşınızın Adı Soyadı :
* Mail Adresiniz : * Arkadaşınızın Mail Adresi :
Mesajınız
loading

Gazete Konu Başlıkları

Obezite Tedavisinde Metabolik Cerrahi Yöntemi

Obeziteye bağlı hastalıkların eşlik ettiği kişilerde etkili kilo kaybını sağlayan çeşitli cerrahi operasyonlar uygulanmaktadır. Bu ameliyatlar yüksek kilo verdirme başarısına sahip olduğu için, sağlık otoriteleri obezitenin en etkin tedavisinin cerrahi olduğunu kabul etmiştir.

Gastroentereloji Nedir Biliyor Muyuz?

Gastroenteroloji, sindirim sistemi kanalı dediğimiz yemek borusu, mide, ince bağırsak, kalın bağırsak, makat bölgesi hastalıkları, karaciğer hastalıkları, safra kesesi ve yolu hastalıkları, pankreas hastalıkları ile karın duvarı hastalıklarını inceleyen bilim dalıdır.

Uzmanlarımızdan “Kış Sağlığınız” İçin Öneriler

Havaların soğuması ve kış aylarının gelmesiyle birlikte birçok rahatsızlık da ortaya çıkmaya başlıyor. Hassas bir dönem olan bu süreçte özellikle kalp sağlığına, üst solunum yolu enfeksiyonlarına, beslenme düzenine, cilt ve saç bakımına karşı daha tedbirli davranılması gerekiyor. İşte Central Hospital uzmanlarından kışa özel sağlık önerileri…

Epilepsi Hastalığı Ve Tedavi Yöntemleri

Epilepsi, tekrarlayan nöbetlerle karakterize kronik bir hastalıktır. Ancak her nöbet geçiren kişi epilepsi değildir. Bir kişiye epilepsi hastası denmesi için nöbet yapan diğer durumların olmaması  ve tekrarlayan nöbetlerin yaşanması gerekir.

Bel ve Sırt Ağrısına Yol Açan Sebepler

Modern yaşam tarzı gereği gittikçe ağırlaşan iş ve sosyal yaşam şartları, hareket sisteminde birçok soruna neden oluyor. Özellikle bel ve sırt ağrıları, yaşam boyunca insanların yüzde 70’ inde görülüyor.

İmplant Hakkında Merak Edilenler

İmplant her ne kadar yeterli kemik miktarı olan ve kemik yoğunluğu iyi olan herkese yapılabilse de öncelikli dikkat edilmesi gereken konu hastanın genel sağlık durumudur. Örneğin diyabet hastalığı dikkat edilmesi gereken önemli bir durumdur. Diyabet hastaları, ilaçlarını düzenli kullanır ve hekim kontrolü altında olurlarsa, kan şekeri düzeyleri belirli bir seviyede tutularak implant tedavisi yaptırabilirler.

Gebelikte Soğuk Algınlığı

Soğuk algınlığı veya gribe yakalanan anne adayları istirahat, bol sıvı alımı, vitamin takviyeleri ve belirtilerine göre ağrı kesici, ateş düşürücü ilaçlarla tedavi edilir. Ancak ilaçların hiçbiri doktora danışılmadan kullanılmamalıdır.

 

 

 

 


YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.