Hızlı Randevu

Hastane Randevu talebim için aranmak istiyorum.

Hastane Randevu

Hastane Randevu talebimi şimdi oluşturmak istiyorum. RANDEVU AL

"Ücretlendirme hakkında bilgi almak için
444 77 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz"

Buradasınız:

Gazete 43. Sayı

Yıl:6 Sayı:43


Yayın Tarihi : 20.5.2016


* Adınız Soyadınız : * Arkadaşınızın Adı Soyadı :
* Mail Adresiniz : * Arkadaşınızın Mail Adresi :
Mesajınız
loading

Gazete Konu Başlıkları

Uzmanlardan Yaza Hazırlık Önerileri

Estetik cerrahide yaz trendlerini takip ederek, renkli meyvelerle tazelenerek, ruhunuzu güneşle besleyerek, yürüyüşler yaparak ve dermokozmetik cilt uygulamaları ile kendinizi ödüllendirerek yaza girin…

Migren mi? Kas ağrısı mı?

Baş ve boyun ağrılarının önemli bir kısmı kas kılıflarından kaynaklanan (miyofasyal) sorunlardır. Ancak kronik baş ağrısı olanlara yanlış bir terim olarak "gerilim tipi baş ağrısı" teşhisi konur.

Sağlıklı Bir Hayat İçin Bisiklet

Bisiklet sürmek; yüzme ve yürüyüş gibi her yaşa ve her şarta uyumlu olan spor dallarından biri. Özellikle Avrupa ülkelerinde ulaşım amaçlı olarak kullanıldığı için, trafik sorununa ve enerji tasarrufuna çözüm getirmesi sebebiyle tüm dünyada ayrı bir öneme sahip.

Lazer Destekli Diş Tedavileri

Lazer, yaklaşık 20 yıldır çeşitli diş tedavilerinde kullanılan, Türkiye’de de kullanımı son yıllarda artış gösteren kısaca “yoğunlaştırılmış ışık” anlamına gelen ışık kaynağıdır.

İdrar Yolu Hastalıklarında Tanı Yöntemi Ürodinami

Ürodinami mesanenin fonksiyonlarını ölçmeye yarayan karmaşık bir test sisteminin adıdır. Mesaneye takılan bir sonda yardımı ile mesane sıvı ile doldurulur…

Çocuklarda Uyku Bozuklukları

Uyku, organizmanın fizyolojik ihtiyacı sonucu çevre ile bilinçli iletişiminin istemli olarak kesilmesi hali olarak tanımlanabilir.

Kan Uyuşmazlığı Dikkate Alınmalı

Bebek sahibi olmadan önce eşlerin dikkat etmesi gereken konulardan biri de kan uyuşmazlığıdır.  Hamilelikte oluşan kan uyuşmazlığı tespit edilmez ve tedaviye başlanmazsa anne ve bebeğin sağlığını ciddi derecede etkileyebilir.

Çocuklarda Ateş

Ateş, vücudun mikroplara karşı savunma yöntemlerinden biridir ve ateş yüksek iken mikroplar daha kolay ölür. Tüm anne babalar çocuğun ateşi yükselirse havale geçireceğinden korktuğu için yükselmesi endişe verici bir hale gelir.

Kalp Sağlığını Önemseyin

Kalp hastalıkları ve kalp krizi tüm dünyada yaşamı tehdit eden rahatsızlıkların başında geliyor. Kalpte en sık görülen hastalıklar damar sertliğinden kaynaklanıyor olsa da; sağlıksız ve düzensiz beslenme, stres, hareketsiz yaşam, aşırı miktarda sigara ile alkol tüketimi ve yoğun fiziksel aktiviteler farklı kalp hastalıklarının ortaya çıkmasına sebep olabiliyor.

Gürcistan’dan Central’a Yeni Bir Hayata Merhaba

Küçük yaşta vücudunda ciddi yanıklar oluşan Tekla G, annesiyle birlikte tedavi olmak için geldikleri Central Hospital’da yaşadıklarını Gazete Central okurları için anlattı.  

 

 

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.