Hızlı Randevu

Hastane Randevu talebim için aranmak istiyorum.

Hastane Randevu

Hastane Randevu talebimi şimdi oluşturmak istiyorum. RANDEVU AL

"Ücretlendirme hakkında bilgi almak için
444 77 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz"

Gürcistan’dan Central’a Uzanan Bir Sağlık Öyküsü

Gürcistan’da yaşayan ve hastanemizde Prof. Dr. Rafet Yiğitbaşı’nın meme kanseri ameliyatı ile sağlığına kavuşan M. Khamkhadze ve eşiyle Gürcistan’dan Türkiye’ye ve Central’a uzanan sağlık süreçlerini konuştuk.
Gürcistan’dan Central’a Uzanan Bir Sağlık Öyküsü

11 Ocak 2016, Pazartesi | Genel Cerrahi

GÜVENECEĞİMİZ HEKİMİ BURADA BULDUK

Rahatsızlığımızı öğrendikten sonra oldukça zor bir süreç geçirdik; kaygılı ve üzüntülüydük. Tabii ki hemen çözüm yolları aramaya başladık. Hangi doktora, hangi hastaneye gideceğimiz konusunda araştırma yapmaya başladık. Gürcistan’da da bu tip tedaviler yapılıyor ancak ciddi bir rahatsızlık olduğu için en iyi yeri, en iyi doktoru seçmek istedik. Her şeyden önemlisi, güveneceğimiz bir hekim bulmaktı. Bir tanıdığımız bize Central Hospital’dan bahsetti ve uluslararası hasta ilişkileri biriminiz aracılığıyla hastanenizle iletişim kurduk.

YOĞUN İLGİ VE ALAKA GÖRDÜK

Şunu belirtmek isterim ki ilk andan itibaren yoğun ilgi ve alakayla karşılandık. Uluslar arası hasta ilişkileri biriminden ilgililer her türlü konuda bize yardımcı oldu. Uçuşlarımızın ayarlanması, havaalanından alınmamız, araç hizmeti, otele yerleştirilmemiz, tercüme işlemleri, hastanede izlenecek prosedürler ve yapmamız gerekenler konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadık.

Ardından Rafet Bey’le tanıştık ve kendisi bize ilk günden itibaren destek oldu, güven verdi. Her şeyden önce korkularımızı yenmemize yardımcı oldu. Başarılı bir operasyon geçirdik ve şimdi çok şükür her şey yolunda.

OPERASYONDAN KISA SÜRE SONRA İSTANBUL GEZİSİ

Operasyondan sonra kendimi çok iyi hissettim. Kısa bir süre hastanede kaldım ve çıktıktan 2 gün sonra İstanbul’u gezdik. Yani kendimi o kadar sağlıklı ve iyi hissettim.  Bu esnada da uluslar arası hasta ilişkileri biriminden ilgililer hep yanımızda idi. Hastane tarafından sağlanan araçla görmek istediğimiz yerleri gezdirdiler, rehberlik hizmeti verdiler. İstanbul gezisinden çok keyif aldık.

UZAKTAN DESTEK HİZMETİ ALIYORUZ

Zaman zaman yine kontroller için geliyoruz ve ilk gelişimizdeki gibi yine hasta ilişkilerinden ilgililer bize her konuda destek oluyor. Gürcistan’da olduğumuz zamanlarda da uzaktan destek hizmeti alıyoruz. Aklımıza takılan herhangi bir şey olduğunda yetkililerle irtibat kuruyoruz ve tedavi süreciyle ilgili her sorunun cevabını alıyoruz.

RAFET BEY VE TÜM EKİBE TEŞEKKÜRLER

Başta hekimimiz Prof. Dr. Rafet Yiğitbaşı ve ekibi, hastane ve uluslar arası hasta ilişkileri personeli olmak üzere herkese teşekkürlerimizi iletiyoruz. Bizlere bu zorlu süreçte çok yardımcı oldular, korkularımızı kaygılarımızı yenmemize yardımcı oldular.


Genel Cerrahi Bilgi & Randevu 444 77 99 veya e-randevu hizmetinden yararlanarak iletişime geçebilirsiniz.

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.