Hızlı Randevu

Hastane Randevu talebim için aranmak istiyorum.

Hastane Randevu

Hastane Randevu talebimi şimdi oluşturmak istiyorum. RANDEVU AL

"Ücretlendirme hakkında bilgi almak için
444 77 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz"

Yaz Mevsiminde Cildinizi Ödüllendirin

Yazın güneş, havuz, deniz gibi sebeplerin yoğun etkisiyle cildimiz çok yıpranıyor. Oysa ki cildimizde oluşabilecek hasarların önüne geçmek mümkün.
Yaz Mevsiminde Cildinizi Ödüllendirin

15 Mayıs 2018, Salı | Cildiye (Dermatoloji)

 

Terlemeye “Botox” çözümü

Yaz aylarında sıkça karşılaştığımız diğer bir sorun ise koltuk altı ve el terlemesidir. Sosyal hayatımızı etkileyen bu zor durumdan kurtulmak artık çok kolay. Terleyen bölgeye enjekte edilen botox ile yazı rahat geçirebilmeniz  mümkün. Diğer işlemlerde olduğu gibi ortalama 15 dakikalık lokal anestezi uygulamasıyla yapılıyor. Yapılan tedavinin etkisi ise bir hafta sonra başlıyor.

 

Cildinizi “Mezololiftin ve Mezoterapi” ile tazeleyin

Cildimiz için kullandığımız nemlendiriciler, anti agin kremler ve ağızdan aldığımız destek ürünler her ne kadar önemli olsalar da çoğunlukla koruyucu etki kısmında yetersiz kalmaktadırlar. Bu durumda etken maddenin direk hedef alana, cilt içine enjekte edildiği mezololiftin ve mezoterapi gibi yöntemlerden faydalanabiliriz. Bu yöntemlerle cildin kaybolan nemini geri verebildiğimiz gibi antioksidan ve vitaminlerden oluşan karışımları cilde enjekte ederek cildimizi zararlı etkenlerden korumuş oluyoruz. İşlemler ortalama 15 -20 dakikalık lokal anestezi uygulamasıyla yapılan,  öğlen arası gibi kısa bir sürede kendinize vakit ayırarak yaptırabıleceğiniz basit yönletemlerdir.

 

Eller ve dudaklara “Dolgu” uygulaması

Yazın ellerimiz ve dudaklarımız da en çok ihmal edilen bölgelerden, özel uygulanan enjeksiyonlar ile ellerinizin daha sağlıklı ve genç görünmesini sağlayabilir. Dudaklarımıza ise hyaluronik asit içeren dolgular uygulayarak hem nem kaybını giderebilir hem de isterseniz daha dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz.

 

Selülit için “Mezoterapi”

Kadınların bacak ve kalça bölgesindeki selülitler yazın onları çoğunlukla rahatsız etmeye başlar. Oysa günümüzde bacak ve kalçaya uygunan anti selülit, mezoterapi yöntemleri ile hem selülitlerinizin görünümünü azaltmakta hemde daha sıkı bir cilde sahip olabilmektesiniz. Seanslar halinde uygulanan bu yöntem ortalama 15 dakika kadar sürmektedir.

 

Lekelere karşı “Güneş Koruyucusu”

Yazın dikkat etmemiz gereken en önemli konu ise lekelere karşı koruyabilecek doğru güneş koruyucuların kullanılmasıdır. Aksi takdirde oluşabilecek güneş lekeleri ile uzun süre mücadele etmememiz gerekecektir. Özellikle 11 ve 16 saatleri arasındaki güneş cildimiz için çok zararlı bunu kesinlikle unutmayalım. Yazın zararlı etkilerinden korunmak için dermatoloğunuzla  iş birliği halinde olmaya dikkat etmenizi öneririm.


Cildiye (Dermatoloji) Bilgi & Randevu 444 77 99 veya e-randevu hizmetinden yararlanarak iletişime geçebilirsiniz.

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.