27. Hafta Hamilelik ( Gebelik )

27. Hafta Hamilelik ( Gebelik )

Bebeğinizdeki Değişimler:
Bebeğinizin görme yeteneği bu haftalarda daha da gelişecektir. Göz rengi artık belli, size göz kırpabilir. Hareketlerini artık takip edebilirsiniz. Bu dönemlerde hıçkırıklarını da hissedebilirsiniz.

Sizdeki Değişimler:
Nefes egzersizlerinize devam edin. Geceleri sık tuvalet çıkma ve uykusuzluk problemleri yaşayabilir gün içerisinde de uyumak isteyebilirsiniz. Gece uykularınızın kaçmaması adına gündüz uyumamaya gayret edin. Rutin kontrollerinize devam edin. Hamileliğin getirdiği değişimler sizi endişelendirmesin. Kendinizi rahat hissedin.

* Adınız Soyadınız : * Arkadaşınızın Adı Soyadı :
* Mail Adresiniz : * Arkadaşınızın Mail Adresi :
Mesajınız
loading

Misafir Yorumları

Merhaba, ben çocuk felcinden dolayı polio sekeli hastasıyım. Doktorlar fizik tedavi önerdiler. Central hospital hastanesinde yaklasık 3 ay tedavi gördüm. fizik tedavi bölümündeki doktor ve tüm ekibi benimle çok itina ile ilgilendiler. sürekli güler yüzlü ve içten olmalarından dolayı her gittiğimde kendimi özel misafir olarak hissettim.tedavim süresince benden ilgi ve alkalarını hiç eksik etmediler.tedavimin etkili olabilmesi için evde yapmam gerken egzersizleri bıkmadan usanmadan anlatıp öğrettiler. tedavimde etkili olabilmesi için onların ısrarlı önerisiyle kaplıcalara gittim. İyiki onları dinlemişim gerçekten de kaplıcalar tedavi olma sürecimi çok etkili kıldı. fizik tedavi doktoru ve ekibinin doğru teshis ve tedvisi ile birlikte kendimde iyileşme hareketleri görüyorum. Bundan sonraki aşamalarda onların önerdikleri egzersizleri evde yapmaya ve her fırsatta kaplıcalara gitmeye devam edeceğim. Central Hospital hastanesini seçmek benin için en doğru karar oldu. Hastanenizin Fizik tedavi bölümünün tüm çalışanlarına sonsuz teşekkür ederim. Ayfer ACAR Dr. Figen Temelli'ye geliyorum düzenli olarak. Kendisinden, asistanından ve NST'deki Emre hemşiremizden çok memnunuz. Biz diyorum çünkü tavsiye üzerine tercih ettim sizi ve bir arkadaşımı da yönlendirdim hastanız olarak. O da memnun kaldığını söyledi. Daha önce burada doğum yapan arkadaşlarım da memnun kaldıklarını söylüyorlar. Herşey için teşekkürler. Didem Merve ÖZGÜL

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.