Kişisel Bilgiler
 • Ad Soyad : Opr. Dr. Cengizhan KOLATA
 • Doğum Yılı :
Eğitim
 • Kuleli Askeri Lisesi
 • Gata Tıp Fakültesi
 • Gata Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları
Mesleki Deneyim
 • Adana Askeri Hastanesi
 • Sarıkamış Askeri Hastanesi
 • Bolu Özel Çağsu Hastanesi
 • Central Hospital
Kurslar
 • İleri Acil Tıp Kursu
 • Mikrocerrahi Kursu
 • Kadın Hastalıkları Meslek İçi Eğitim Kursları
Dernekler
 • Türk Tabipler Birliği - İstanbul Tabip Odası
Hamilelikte Vitamin Kullanımı

Hamilelikte Vitamin Kullanımı

...

Devamı

Hamilelikte Seyahat Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Hamilelikte Seyahat Hakkında Bilinmesi Gerekenler

...

Devamı

Doğum Belirtileri Nelerdir?

Doğum Belirtileri Nelerdir?

...

Devamı

Vejetaryen Anne Adayları Gebelikte Nasıl Beslenmeli?

Vejetaryen Anne Adayları Gebelikte Nasıl Beslenmeli?

...

Devamı

Gebelikte Yaşanan Kaşıntılar Dikkate Alınmalı

Gebelikte Yaşanan Kaşıntılar Dikkate Alınmalı

...

Devamı

Over Kistleri Takip Edilmelidir

Over Kistleri Takip Edilmelidir

...

Devamı

Anne Adaylarını Zorlayan Gebelik Sorunları

Anne Adaylarını Zorlayan Gebelik Sorunları

...

Devamı

Yaz Döneminde "Sağlıklı Gebelik" Önerileri

Yaz Döneminde "Sağlıklı Gebelik" Önerileri

...

Devamı

Gebelikte Omega 3 ve Omega 6 Neden Önemlidir?

Gebelikte Omega 3 ve Omega 6 Neden Önemlidir?

...

Devamı

BURCU AKDENİZ

Hastanenizde Sayın Cengizhan Kolata tarafından doğumum gerçekleştirildi. Kendisi ile tanışmam ve kendisinin takibinde bir gebe olarak sonuna kadar devam etmem kesinlikle en büyük şansım. İyi ki tanıdım kendisini. Yönlendirmeleri ve rahatlatıcı tavırlarıyla harika bir doğum deneyimi yaşadım. 

Melike YILMAZ

Bizler Cengizhan Bey olmak üzere tüm hizmetlerden memnun kaldık.

Gizem ALACA

Bütün hizmetlerinden ve ilgisinden dolayı Sayın Cengizhan Kolata'ya teşekkürler.

Derya Deniz AZİZ

Doktorum Cengizhan Kolata, ameliyathane personeli ve hemşirelerden çok memnun kaldım. Güleryüzlü, ilgili, güven veren bir ekipti. Çok teşekkür ederim.

Şeyda COŞKUN

Merhabalar. Doktorlarınızdan Cengizhan Kolata’nın hastasıydım ve gebelik ve doğum sürecimin tamamını kendisiyle geçirdik. Kendisine ilgisinden, desteğinden ötürü çok teşekkür ediyoruz. Gece gündüz hangi saat olursa olsun her soru için rahatça arayabildik ve bıkmadan sabırla doğru cevaplar alıp yönlendirildik. İyi ki kendisini tanımışım. Sayesinde normal doğum yaptım ve süreci çok rahat atlattım. Doktorumuzun, ebelerinizin ve hastane hizmetiniz için çok teşekkür ederiz. Herkese tavsiye ediyoruz.

Neslihan OMAÇ

Central Hospital ile kadın doğum doktorunuz Cengizhan Bey sayesinde, Cengizhan Bey ile ise benim gibi yorum yazan ve yakın çevremin önerisi ile tanıştım. İlk Bebeğimi kucağıma almamda bana destek olan güler yüzü, pozitif yaklaşımı ve iyi bir doktordan önce çok iyi bir insan olan Cengizhan Bey'e çok çok teşekkür ederim. Bu hastaneyi tercih etmemdeki tek nedendir. Hele ki ilk doğumunuz ise ve benim gibi başka bir hastanede kötü bir doktor deneyimi yaşayıp 3. Ayınızdan sonra Cengizhan Bey ile tanıştiysaniz çok şanslisiniz. 01.10.2016 tarihinde Sezaryen doğum yaptım ve sadece 1 gün hastanede kalarak ertesi gün destek almadan yürüyüp hastaneden ayrıldım ve bunun da tek sebebi yine Cengizhan Bey'dir. Doğum konusunda bu hastanede tercih edilecek tek doktor olan doktoruma başarılarının devamını dilerim. Tüm çevreme ve burada bu yorumu okuyan herkese tereddüt etmeden bir an önce kendilerini Cengizhan Bey'e teslim etmelerini öneririm. Saygılarımla.

Seyhan BEDİR KESKİN

Merhabalar.Hastanenizde çalışan kadın doğum doktorlarından Sn. Cengizhan Kolata' nın hastalarından biriyim. Cengizhan beyle hamileliğimin son ayında tanıştığım için kendimi şanslı hissediyorum. Hamileliğim süresince takipli hastası olmadığım halde benimle ilgilendi. Başka bir özel hastanede takibimi yapan kadın doğum doktoru çatı darlığı sebebi ile normal doğum yapamayacağımı söylediğinde çok üzülmüştüm ta ki Cengizhan beyle tanışıncaya kadar. Önce Allah sonra onun sayesinde 17.06.2016 tarihinde kızımı sağlıklı bir şekilde normal doğumla dünyaya getirdim. Normal doğum yapmak isteyen hamile arkadaşların hiç tereddüt etmeden Cengizhan beyi tercih etmelerini tavsiye ediyorum.Şahsına ne kadar teşekkür etsem az olacağından sizin aracılığınızla bir kez daha teşekkür etmek istedim. Başarılarınızın devamını diliyorum. Saygılarımla.

Demet DOĞANAY

Hastaneniz doktorlarından sayın Cengizhan Kolata' nın hastalarından biriyim şahsına ne kadar teşekkür etsem az olacağından sizin aracılığınızla bir kez daha teşekkür etmek istedim. Kendinden emin duruşu bana her zaman güven verdi. Fazla konuşmanın değil yeterli konuşmanın iletişim için önemli olduğunu bebeğim ve benim sağlığım için elinden geleni yaptığına çok inandım ve sonunda 28/07/2016 tarihinde sağlıkla kucağıma aldım. Ayrıca hastaneniz yatan hasta personeli, bebek bakım, anestesi ve daha adını sayamadığım hemşiresinden yemek getiren beyefendi ve hanımefendilerin hepsine teker teker teşekkürü bir borç bilir şahsım adına taraflarına iletilmesini isterim ve başarılarınızın devamını dilerim. Saygılarımla.

Tuğba OMAĞ

Muhteşem doktorum Cengizhan bey'e emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Bizimle ilgilenen bütün hemşire ekibine teşekkürler.

Burcu Melike EYÜBOĞLU

Tüm gebelik sürecimde beraber yol aldığımız ve hastane seçmemizdeki tek etken olan sevgili doktorumuz Cengizhan Kolata' ya minnettarım. İyiki varsınız hocam. Zorlu bir doğum aşamasını sizin sayenizde sağlıkla tamamladık. Sizin sayenizde küçük oğlumuz Toprak Ali 'yi kucağıma aldım. Emekleriniz, güveniniz ve varlığınız için sonsuz teşekkürler...

Oda Süsleme Doğum Fotoğrafçılığı
Paylaş
Central Hospital Facebook

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.