Hızlı Randevu

Hastane Randevu talebim için aranmak istiyorum.

Hastane Randevu

Hastane Randevu talebimi şimdi oluşturmak istiyorum. RANDEVU AL

"Ücretlendirme hakkında bilgi almak için
444 77 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz"

Central'da Kariyer ve İş fırsatları için hemen başvurun

Hemen Başvur

Central'da Kariyer

Central Hospital herkesin kendisini geliştirebildiği ve yenilikleri günden güne takip edebildiği bir yapıda olanaklara sahip olup; farklı iş pozisyonlarında iş imkânları sunmaktadır.

Başvuru Süreci

İnternet sitemizden ve Kariyer.net sayfamızdan Central Hospital'de açık pozisyonları takip edebilir, başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Değerlendirme Süreci

İş başvurularının tümü gizlilik koşulları çerçevesinde değerlendirilmektedir. Başvurulan iş pozisyonuna göre değişiklik gösteren değerlendirme süreci aşağıdaki adımlardan oluşmaktadır.

  • Özgeçmiş İncelemesi,
  • Kişilik Envanteri,
  • Teknik Yetkinlik Değerlendirmesi

İşe Alım Süreci

Doğru iş için, doğru insanla uzun yıllar birlikte çalışma ilkesiyle hareket eden Central Hospital’de işe alım süreci, her pozisyon için belirlenmiş olan teknik ve davranışsal yetkinlikler göz önünde bulundurularak yapılmaktadır.

Yeni Mezun Programları

Sektörde yenilikçiliğe önem veren Central Hospital, yeni mezunlara yönelik birçok program düzenlemektedir. Programlardaki temel amaç; kariyerine sağlık sektöründe başlamak isteyen genç yetenekleri keşfetmek ve eğitim programları ile destekleyerek geleceğin sağlık personellerini, yöneticilerini ve diğer iş kollarında uzmanlarını yetiştirmektir. Farklı pozisyonlar için açılan bu programlardan kendilerine en uygun olanı seçen yeni mezunlar, başvuru yaptığı departmanlarında kariyerlerine başlama imkânı bulabilmektedir.

Aday Seçme Programı

“Aday Seçme Programı", Central Hospital’de personel ihtiyacını karşılamak amacıyla uygulanan bir programdır. Central Hospital, iç terfinin yanı sıra, Yönetici Adayı pozisyonunda yapılan işe alımlarla da adayları kısa sürede yöneticiliğe hazırlayarak geleceğin yöneticilerini yetiştirmektedir.

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.