Central'da Kariyer ve İş fırsatları için hemen başvurun

Hemen Başvur

İşe Alım Süreçleri

 

Çalışan Profilimiz

Değişim ve gelişime açık, başarı motivasyonu yüksek, ekip çalışmasına inanan, kaynaklarını ve zamanı doğru kullanan ve aynı zamanda sosyal sorumluluk duyarlılığı yüksek insan kaynağıdır.

 

İşe Alım Süreçleri

Hastanemizin başarılı olmasının ardındaki en önemli kaynak çalışanlarıdır. Şirket hedeflerimiz doğrultusunda, personel ihtiyaçlarımıza ve pozisyonun niteliklerine en uygun adayları bünyemize kazandırmak üzere işe alım süreçlerimiz gerçekleştirilir.

Adaylarımızın özellikle şirket değerleri ile kurum kültürüne uygun yetkinliklere sahip olmaları, motivasyonu yüksek, gelişime ve değişime açık, özgüveni yüksek, iyi eğitimli, yaptığı işte fark yaratacak nitelikte olmaları bizim için önemlidir.

Adaylarımızın başvuruları değerlendirilip özgeçmişleri olumlu bulunanlar, ilgili departman yöneticileri ve insan kaynakları departmanı tarafından mülakata alınır. İnsan Kaynakları bölümü tarafından aday ile yetkinlik bazlı mülakat yapılır. Teknik Mülakatlar; ilgili departman yöneticisi tarafından adayın pozisyonun iş tanımına, teknik beklentilere uygunluğu mülakat sonucunda değerlendirilir.

Uygun olan adayların onayları doğrultusunda referansları araştırılır, böylece adayın çalışmasını, performansımı test etmiş kişilerden aday hakkında sağlıklı yorumlar elde edilir. Bu sürecin ardından olumlu olan adaylara iş teklifi yapılır.

İşe alımlarda adayların öncelikle,

• İşine olan bağlılığını,

• Takım çalışmasına yatkınlığını,

• Çalışkanlığını,

• İletişim becerisini,

• İş hayatında ki değişimlere karşı esnekliği,

• Stresle baş edebilme yöntemlerini,

• Çözüm yönetimini ve sonuç odaklılığını görmeye çalışılır

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.