Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.Münevver ÇINKO

Hastanenizelaboratuvar bölümü için geldik. Kızıma şeker yüklemesi yapıldı. Laboratuvardagösterilen ilgiden özellile bizimle ilgilenen Meryem hanımdan çok memnunkaldım. Teşekkürler.

Caner GÖRGÜN

Hastakayıt bölümünüzde çalışan Ahmet Can gerçekten çok güler yüzlü, ilgili veişini çok severek yaptığı aşikar. Hastanenize birkaç defa geldim ve birçokkez kendisinden aynı güler yüz ve ilgiyi gördüm. Anladığım kadarıyla bu tavırgüne özel değil her zaman. 

Selin BAYRAM

15.09.2011 hastanenizde doğum yaptım. İlk önce hamileliğim ve doğum sonrası süreçte ilgisi desteği ve güleryüzü için doktorum Başak SEL' e çok teşekkür ederim. Ayrıca 5. kattaki Emre hemşireye güler yüzü ve ilgisi için, bebek hemşiresi Mehtap hanıma hastanede kaldığım süreçte yardımlarımdan dolayı teşekkür etmek isterim.

Doğan DONAT

20/09/2011 de oğlum dünyaya gözlerini açtı eşimin çok kırılgan ve titiz bir yapısı olduğundan hastane ve doktor tercihi yapmam beni cok zorlar demiştim fakat hiç düşündüğüm gibi olmadı. Kaldığımız süre boyunca bize evimizde gibi hisetirip iyi olmamız ve bize rahat bir ortam sağlamak için elerinden geleni yapan 5. kattaki tüm persolene teşekürlerimi iletirim. Central Hastanesi tüm samimiyetimle söylüyorum güler yüz demek, ilgi alaka demek.

Hatice SAĞLIK

Kardiyolojik ve Nörolojik sorunlar yaşayan annemin hastaneniz Genel Cerrahi servisinde müşahade altında kaldığı 3 gün ve gece boyunca güleryüzünü, ilgisini bizden esirgemeyen, yakın ve samimi ilgisiyle bize moral kaynağı olan kat görevlilerine başta Sn.Hatice Gündoğdu olmak üzere teşekkürü bir borç bilirim. Saygılarımla.

Osman ÖZDEMİR

Ben ve eşim Dr. Bülent Bey ve Cenk Bey' e 5.ci kattaki tüm personele ve sayamadığım tüm arkadaşlar o güleryüzlülükle bizlerle o güzel günleri paylaştığınız için çok ama çok teşekkür ederim.

Osman Nuri ÖZDEMİR

09/09/2011 tarihinde doğan kızım ben ve eşim 5.ci kattaki tüm personele hemşirelere, çocuk hemşiresi, temizlik görevlisi ve sayamadığım tüm arkadaşlar o güleryüzlülükle bizlerle o güzel günleri paylaştığınız için çok ama çok teşekkür ederim.

Elif ŞİRİN

08.09.2011 tarihinde elimdeki mavi leke için geldiğim acil bölümünde bana yardımcı olan dünya şekeri genel cerrahınızdan gerek insan ilişkileriyle ilgili olsun, gerek bilgileriyle ilgili olsun, çok memnun kaldık. Adını sormayı malesef akıl edemedim, fakat eğer burayı okursa mutlaka hatırlar. Ziraat mühendisliği mezunu, parmağında mavi bir yarası olan insanım ben. :)

Derya KURTUL

22.08.11 tarihinde güzel kızımı dünyaya gelmesinde yardımcı olan sevimli, ilgili doktorum Başak Sel ve ameliyathanedeki tüm çalışanlara teşekkür ederim. Hastaneden ve çalışan personelden çok memnun kaldık. Herşey için teşekküler.

Sebnem RAMSEY

Meral Kenar hemsireyi çok sevdik.

Hande Hazan ÖZKARADEMİR

26.08.2011 tarihinde rahatsızlanarak uzun süredir hizmetinden memnun olduğum hastanenize başvurdum ve anladım ki çok iyi bir seçim yapmışım. Acil Serviste bulunan Tuğba Hemşire ve Serkan Bey e göstermiş oldukları ilgi alaka güleryüz için teşekkür ederim. :)

Beki HASON

Dokuz aydan beridir canımız kadar sevdiğimiz aile büyüklerimizin tedavileri süresince bizden yakın alakalaranı esirgemiyen, öncelikle insanlık adına her türlü nasibini almış, güleryüzlü, anlayışlı, sevgili doktorumuz Orhan Caşkurlu` ya, sabırlı, anlayışlı ve güleryüzlü 4. kat personellerinden sevgili Memduha, Gökşen, Ayla, Arzu, Zeynep, Baris, Müşerref, Zehra, Gülname` ye yakin alakalarını esirgemiyen Central Hospital yönetim ekibine sonsuz teşekkürler.

Melike GÜNDÜZ

Tahlil sonuçlari ile ilgili yanlis düzenlenen evraklarin düzeltilmesi hususunda 2 gün boyunca bana çok ciddi zaman ayirarak, güleryüzüyle yasadigim sikintiyi çözmeme yardimci olan Burcu Özay' a tesekkür etmek istiyorum.

Mehtap USLU

Çok memnun kaldik herkese tesekkürler.

Ülker GÜNAYDIN

28.8.2011 tarihinde hastaneniz acil servisine panik halinde basvurdum. Acil ekibi Halit bey ve Meral hanim ilgi ve alakalarindan dolayi çok rahatladim, çok memnun oldum. Kendilerine sonsuz tesekkürlerimi sunuyorum.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.