Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.Deniz Sezin YAMAN

Kadin doğumda aldığım hizmet, doktorum Başak hnm, tüm hemsireler, ebe hemsireler, kat görevlileri, temizlik personeline ne kadar teşekkür etsem azdır. Çok kaliteli üst düzey bir hizmet anlayışı, hijyenden, ilgi ve alakadan ödün vermeden kaldığım üç günü şimdiye kadar hiç bir hastanede görmedim. Buna tanık olmak çok güzel bir duygu. Tüm Central Hospital yönetimine ve tüm çalışan personele sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

Taylan Özgür GÖK

2007 senesinde kızımın doğumunda tanışmıştım kaliteli ve saygılı hizmetinizle… Yaklaşık 4 senedir gerek kızım, gerek eşim gerekse ben ciddi veya düşük değerlere sahip rahatsızlıklarımızda her daim yakın ilgi ve güler yüzle karşılandık. Bu hizmet kaliteniz ve profesyonel yaklaşımlarınız neticesinde bir gün hemen hemen tüm büyük şehirlerde hizmet veren bir sağlık kuruluşu olacağından hiç şüphem yok. Her şey için teşekkürler.

Fatih YAMAN

İlgi, alaka, bilgilendirme, temizlik hizmetleri güzel. Aile, çevre, dost ve akrabalarına kesinlikle önerilmeli. Tüm personel güler yüzlü teşekkür ederiz.

Serda TİKTAŞ

Kadın Doğum Uzmanı Fatmanur hanım gibi doktora çok az rastladım diyebilirim. Hasta ile iletişimi, sıcaklığı, insana güven veriyor. Süper bir doktor keşke bütün doktorlar onun gibi olsa saygılar.

Pınar AKGÜL

Boynumdaki fıtık derdinden beni kurtaran Fizik Tedavi doktorunuz Dr. Şahap Bey' e beni sağlığıma kavuşturduğu için şükranlarımı sunuyorum. Çok teşekkür ediyorum kendisine. Saolsun varolsun.

Fatmagül AYDIN

Ben çok hastanelere gittim, çok kez ayağımdan ameliyat oldum ama hiçbiri bu hastane kadar iyi değildi. Zeynep hemşirenin bana abla olması ve bana gerçekten içten baktığını anlıyınca hastalığımı unuttum. Hastanede yapılan iyilikler güzel, bakımlar için bütün hemşirelere ve Müşeref ablaya teşekür eder özelikle Zeynep hemşireye mesleğinin iyiliği yanında insanlığının iyiliği nedeni ile onlara çok teşekkür ederim.

Sümeyra SOLAK

27 Haziran tarihinde oğlum Hasan Alp' i hastanenizde dünyaya getirdim. Başta hamileliğimin en başından itibaren benden ve oğlumdan ilgi ve alakasını eksik etmeyerek her zaman yanımızda olan çok sevgili doktorum Fatmanur Hacıbaloğlu' na, 6. katta bulunan Nurgül hemşire, Neslihan hemşire ve bütün bebek hemşirelerine gösterdikleri yoğun ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ediyorum. Hizmetlerinizden çok memnun kaldım. Teşekkürler Central Hospital.

Yusuf KORKMAZ

Hastaneniz gerçekten hizmetlerinizden, ilgi, alakanızdan ve temizliğinden çok beğeniyoruz. Size ekip olarak teşekkür ederiz.

Seval ÇAVUŞ

Geçen Haziran ayında Central Hospital' de doğum yaptım. Tüm hemşireler ilgili , temiz, güleryüzlü ve sabırlı. Daha sonrasında kulak, göz ,çocuk, dahiliye bölümlerinde çeşitli tarihlerde muayene oldum. Yine eşsiz bir ilgi ve tedavi süreci. En son babamı dün boyun fıtığı ameliyatından sonra taburcu ettik. Kapıdan girer girmez başlayan ilgi güvenlik görevlisi, otopark görevlisi, hemşireler , doktorlar herkeste aynı ve mükemmel. Herkese sonsuz teşekkürler.

Olga BUGLES

İşitme testi için hastanenize gelmiştim hastane fobim oldukça fazladır. Odyometri Harun Bey in pozitif güler yüzü, kişiye hitabı beni hastanede olduğumu unutturdu. Teşekkürler Harun Bey ilginize ve güler yüzünüze.

Cemal Ömer TOLGA

Hastanenizin 409 nolu odasinda yattığım bir ayı aşkın süre içersinde şahsıma, müşteri memnuniyeti sağlamaya yönelik eğitimin standart öğreti ve yöntemlerinin haricinde son derece insani, sabır ve fedakarlıkla yardımcı olan ve hizmet veren Sayın Memduha Özmen' e, Gökçen, Zeynep, Gülay hemşirelere ve görevliler Müşerref ve Zehra hanımlara, Hasta İlişkileri Sorumlusu Sayın Nuray Şahin 'le, hastalığımı süratle tespit eden ve tedavisine başlayan Dr. Sayın Haluk Özsaraç ile Prof Dr. Sayin Oral Öncül 'e, kurulusunuz yönetimi aracılığı ile teşekkür etmeyi, yerine getirilmesi gereken bir borç ve görev olarak görmekteyim.

Cihan HASA

Gerek poliklinik gerekse acil kısmından aldığımız hizmetler boyunca desteği ve güleryüzü için Mine hemşireye teşekkür ederim.

Mahmut SANCAK

Tetkikler esnasında bana eşlik eden Işıl Karaaslan Hanım'ın ,ilgi ve alakasını takdirle karşıladığımı belirtmek isterim. Mevcut hizmet standardının hiç düşmemesi hatta yükselmesi ümidiyle.

İlkay GENÇ

Kozytağı Central Hospital kadın doğum polikliğinden hizmet almaktayım. Çok geç saatlerde muayene olmama rağmen güleryüzünü ve samimiyetini hiçbir zaman eksik etmeyen Dr. Fatmanur Hanım' a herzaman bizi ilgiyle karşılayan Sibel Hanım'a çok teşekkür ederim. Ekibiniz süper, teşekkür ederiz.

Sedat YILDIZ

4. kattaki Zeynep Hemsire'yi isinde olan beceri ve yeteneklerinden dolayi kutlar bize gösterdigi saygi için tesekkürlerimizi sunariz

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.