Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.Sevilay BERBEROĞLU

39 haftalık hamileyim ve gebeliğimin çok rahat ve mükemmel geçmesini sağlayan Doktor Fatmanur Hanım' a sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Bebeğime kavuşmama çok az zaman kaldığı için heyecanlıyım, o güzel anı Central Hospital' de yaşayacağım için çok mutluyum. Dr. Fatmanur Hanım olduğu için kendimi çok rahat ve güvende hissediyorum.

Melih GÜREL

39 gün süre ile yoğun bakımda yatan annem Melek Gürel' in bakımında ve tedavisinde gösterdikleri özen, profesyonellik ve içtenlik için başta Yoğun Bakım doktoru Tümer Aldemir ve ekibine özellikle yoğun bakım görevlisi Barış Bey' e içten, samimi , herzaman güleryüzlü ve yardımsever yaklaşımları için teşekkürü bir borç biliyorum. Bir sağlık kurumunun en önemli bölümlerinden biri olan yoğun bakım gerçekten kurumun çok daha iyi yerlere gelmesine neden olacak muhteşem bir ekibe sahip. Bir kez daha kutluyorum. Son derece profesyonel hizmetin devamını diliyorum.

Şeyma TARAKÇI

Geçen hafta ameliyat oldum, sevgili Başak Hanıma ilgisinden ve işindeki başarısından dolayı teşekkür ediyorum. Hemşirelerinde ilgisinden memnun kaldım. Başarılarınızın devamını diliyorum...

Atilla YÜKSEL

4. Katın tüm hemşire hanımlarından gösterdikleri alaka v güleryüz için sonsuz teşekkürler

Sevda GÜRCÜOĞLU

Çocuk Doktoru Gonca Hn.' a çok teşekkür etmek istiyorum. Oldukça nazlı olan kızım Tuana' yı her zaman doğru teşhisle ve kısa sürede tedavisini tamamlamıştır. Ayrıca gösterdiği sabır, güleryüz ve her sorumuza itina ile verdiği cevaplar için çok teşekkür ediyorum kendisine. Kızım ve ben kendisini çok seviyoruz. Ayrıca uzun yıllar bu hastaneye gidip geliriz ailece, acil personeli, katlardaki asistanlar ve hemşirelerinden tutun acil kapısının girişinde bizleri karşılayan çıkışımıza kadar yardımcı olan güvenlik görevlisi arkadaşa da yardımseverliği ve güleryüzü için teşekkürlerimi sunarım...

Ahmet UĞUZLUOĞLU

Öncelikle bebeğimizin dünyaya gelmesindeki katkılarından dolayı doktorumuz Fatma Nur Hanım'a şükranlarımızı sunarım. Bizim için hizmet veren tüm hemşire ve personellere teşekkürler. Doktorumuz Fatma Nur Hanım güleryüzlülüğü, sakinliği, işine olan hakimiyeti ve içten ilgisi ile eşimin ve benim her konuda aydınlanmamızı sağladı. Kızımızı sağlıklı bir şekilde dünyaya getirmekteki yardımları, her zaman göstermiş olduğu samimi ilgisi ile bizim güvenimizi kazandı. İkinci çocuğumuz olursa, koşulsuz ve şartsız doktorumuz Fatma Nur Hanım olacaktır. Ayrıca çocuk doktoru Gonca Hanım da ilk defa karşılaşmamıza rağmen gösterdiği ilgi, alakası ve içtenliğinden dolayı teşekkür ederim. Herşey için sonsuz ve yürekten teşekkür ederim.

Ceylan AY

Hastanenizden ve kaldığımız 4. katın sevgili hemşireleri (Memduha,Arzu,Zeynep ve Gökçen Hanımlara) ve personel Müşerref hanımdan çok çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Mehmet DENİZ

Güleryüzlü,tatlı dilli iletişimi çok iyi olan hasta danışmanlarına çok teşekkür ederiz. Bundan sonra tercihimiz burası olacak.

Serkan BAY

Çok iyi bir hastaneye ve personele sahipsiniz, bunları abartmadan söylüyorum. Özellikle 4.katta görev yapan sorumlu hemşire Memduha Hanım olmak üzere, Gökçen Hemşire,Zeynep Hemşire,Arzu Hemşire ve personel Müşerref Hanım'a ayrı ayrı teşekkür ederim.

Mühibe GÖKMEN

Doktorumuz Göktuğrul Bey, hemşire Arzu Hanım, kat hizmetlisi Müşerref Hanımdan çok çok memnun kaldık. Herşey için teeşkkürler.

Selma DİNÇER

Hemşirelerin güleryüzlü,dikatli,becerikli ve mesleklerinde iyi yetişmiş olmasından son derece memnun kaldık. Hepsine ama özellikle sorumlu hemşire Hatice Özkan'a sonsuz teşekkür ediyorum.

Musa AYDEMİR

Hastanenizde 1 gece 2 gün konakladığım süre boyunca çok iyi hizmet aldım. Kaliteli hizmet anlayışınıza hayran oldum, teşekkürler.

Lusi DÜZOVA

Sayın hastane yetkilileri; Hastanenizde bulunduğumuz 4 günlük süre içerisinde gerek hastanenizden, gerekse hastane personeli ve özellikle 4. kat hemşirelerine, (Zeynep Hameşire, Gökşen Hemşire, Arzu Hemşire ve Memduha Hemşire) kat temizlik görevlisi Müşerref Hanım'a güleryüzlerinden ve alakalarından dolayı hepsine ayrı ayrı çok teşekkür ederiz.

Tuba Nur TOSUN

Hastanenizin temizliğini ve hastalarına karşı ilgi ve güleryüzlü çalışanlarını beğeniyorum. Çevremde herkese tavsiye ediyorum, birçok arkadaşım bu sayede size geilyor. Teşekkürler

Tuba Filiz KARAAĞAÇ

Hastanenize yatışım acil kapısından girerek başladı ve girdiğim andaki karşılama ve hizmet kalitesi çıkışıma kadar sürdü. İlgili, alakadar ve sorunumuzu hızlı çözümleyen tüm personelinize teşekkürler. ayrıca 4. katın tüm hemşirelerine teşekkür ederim.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.