Hızlı Randevu

Hastane Randevu talebim için aranmak istiyorum.

Hastane Randevu

Hastane Randevu talebimi şimdi oluşturmak istiyorum. RANDEVU AL

"Ücretlendirme hakkında bilgi almak için
444 77 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz"

Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.Lusi DÜZOVA

Sayın hastane yetkilileri; Hastanenizde bulunduğumuz 4 günlük süre içerisinde gerek hastanenizden, gerekse hastane personeli ve özellikle 4. kat hemşirelerine, (Zeynep Hameşire, Gökşen Hemşire, Arzu Hemşire ve Memduha Hemşire) kat temizlik görevlisi Müşerref Hanım'a güleryüzlerinden ve alakalarından dolayı hepsine ayrı ayrı çok teşekkür ederiz.

Tuba Nur TOSUN

Hastanenizin temizliğini ve hastalarına karşı ilgi ve güleryüzlü çalışanlarını beğeniyorum. Çevremde herkese tavsiye ediyorum, birçok arkadaşım bu sayede size geilyor. Teşekkürler

Tuba Filiz KARAAĞAÇ

Hastanenize yatışım acil kapısından girerek başladı ve girdiğim andaki karşılama ve hizmet kalitesi çıkışıma kadar sürdü. İlgili, alakadar ve sorunumuzu hızlı çözümleyen tüm personelinize teşekkürler. ayrıca 4. katın tüm hemşirelerine teşekkür ederim.

Melih TÜRKOĞLU

1 Mart 2011' de sinüzit ameliyatımı başarı ile gerçekleştiren doktorum Sn. Ebru Aktaş ve değerli ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Hülya YILDIRAN

Central Hospital olarak hastaya ve hasta haklarına önem veren bir yönetim anlayışınız olduğunu call-center çalışanlarınızdan doktorlarınıza kadar tüm ekibiniz hissettiriyor teşekkür ederim. Ekibinizin özel bir üyesine ayrıca ve kocaman bir teşekkürü fazlasıyla hakediyor: Fizyoterapist Sena TÜRKOĞLU. Sena Hanım en başta fizik tedavi uygulamada üstün bir bilgiye, deneyime ve beceriye sahip ama bunun çok daha ötesinde acınızı sizinle paylaşıyor, endişelerinizi daha söylemeden hissediyor, tedavi için sizi yüreklendiriyor, sizi iyileştirmek için bütün enerjisini ortaya koyuyor. Bunu yaparken de öyle zarif, öyle neşeli, öyle sihirli yapıyor ki sanki fıtığınız için orada değilsiniz de bir spa merkezine gitmişsiniz gibi kendinizi özel ve önemli hissediyorsunuz. Bazen yaşam koçunuz oluyor, bazen spor eğitmeniniz. Dinlettiği muhteşem müzikler ve hoş sohbetini saymıyorum bile. Boyun fıtığım için o şifalı elleriyle bana gösterdiği ihtimamın hakkını hiçbir şekilde ödeyebileceğimi sanmıyorum. Sevgili Sena Hanım, hasta olduğuma sevineceğimi söyleseler inanmazdım ama ben seviniyorum yoksa sizi tanıma şansım olmayacaktı :) İyi ki varsınız!

Figen KORKMA

17.07.2010 tarihinde hastanenızde doğum yaptım, şimdi doğum yapan herkesten hastaneler hakkında yorumlar duyuyorum. Kendimi çok şanslı hissediyorum, doktorum mükemmel bir doktor. Hastanenizi önerdi ve sağlıklı bir şekilde bebeğimi kucağıma aldım. Hastane personelinede çok teşekkür ediyorum geçirdiğim o güzel 3 gün hala hafızamda. Asla unutmayacağım teşekkürler.

Mehmet GÖKGÖZ

Merhabalar 19.02.2011 tarihinde babam Mustafa Necati Gökgöz hastanenize yatırılmıştır, özellikle Sevilay Hnm. ve Hatice Hemşire' ye altı gün boyunca verdikleri hizmetten dolayı çok teşekkür etmek istiyorum. İki üç gün sonra babam saat 22.00' de mide ağrıları çekmeye başlamıştır, ertesi gün sabah 10.00' a kadar ağrılarını çekmek durumunda kaldı. Hatice Hemşire ve Sevilay Hnm. tekrar verdikleri hizmetten dolayı tekrar teşekkür ediyorum. Saygılar.

Nursel YILMAZER TAŞCI

Sorumlu hemşire Hatice Özkan' ın güleryüzlülüğü, işinin çok ehli olması,hastalarla iletişimi ve hastanenizde kaldığım sürede benimle çok ilgilenmesinden dolayı çok memnun kaldık. Kendisine herşey için çok teşekkür ederim.

Nezihe MUTAF

Mayıs 2010 tarihinde yaptığı operasyonla yaşam kalitemi yükselten sayın Dr.Yusuf Temiz'e bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Sn.Dr.Fatma Nur Hacıbaloğlu da yıllardır çare bulunamayan şikayetimi, verdiği ilaçlarla ve önerileriyle iyileştirdi. Ona da bir kez daha teşekkür ederim. Ayrıca hastane personelinizin tümüne kusursuz hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.

Göksel TURUNZ

Hastanenizde kaldığımız sürede hastamızla yakından ilgilenen güleryüzlü hemşireniz Zeynep Hemşireye herşey için çok teşekkür ederiz. Böyle personelleriniz olduğu sürece hastanenizin en üst seviyeye çıkabileceğine inanıyoruz.

Nebahat ŞAHİN

Hastanenizde kaldığımız sürede ilgisiden dolayı özellikle Sevim Hemşireye çok teşekkür ederiz.

Ercan TURAN

Radyoloji bölümündeki hasta danışmanları Yeliz ve Hülya Hanım'a herşey için çok teşekkürler.

Derya KIRBOĞA

Hastanenizin vermiş olduğu hizmetten ve özellikle hasta danışmanı Salime Kılıç' ın ilgisi,alakası,bilgisi ve çok güleryüzlü olmasından çok memnun kaldım.

Nevzat YÜCE

Bu sabah bazı tahlillerle ilgili hastanenize geldim. Mükemmel bir servis ve müşteri memnuniyeti ön plandaydı. Teşekkürlerimi sunarım.

Sonat MACİT

Hastanenize ilk geldiğimizde sanki sürekli geliyormuşuz gibi hissettik. Sizlerden gerektiği gibi ilgi ve hizmet görmek bizi çok memnun etti. İnanınki ben bu zamana kadar hiçbir hastanede refakatçi kalmak istememiştim, ta ki Central Hospital' e gelene kadar. Hemşiremiz Füsun Demirtürk' e özellikle teşekkür etmek isterim,işini çok iyi yapan bir hemşriye sahip olduğunuz için çok şanlısız. Ayrıca personel Fatma Hanım'a da gerektiğinden fazla ilgi gösterdiği için kendisine de teşekkür etmek isterim. Şunu belirtmek isterim ki kendim Avrupa Yakasında oturmama rağmen hastane olarak Central Hospital'i tercih edeceğimi bilmenizi isterim. Herşey için çok teşekkür ederim.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.