Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.Melih TÜRKOĞLU

1 Mart 2011' de sinüzit ameliyatımı başarı ile gerçekleştiren doktorum Sn. Ebru Aktaş ve değerli ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Figen KORKMA

17.07.2010 tarihinde hastanenızde doğum yaptım, şimdi doğum yapan herkesten hastaneler hakkında yorumlar duyuyorum. Kendimi çok şanslı hissediyorum, doktorum mükemmel bir doktor. Hastanenizi önerdi ve sağlıklı bir şekilde bebeğimi kucağıma aldım. Hastane personelinede çok teşekkür ediyorum geçirdiğim o güzel 3 gün hala hafızamda. Asla unutmayacağım teşekkürler.

Mehmet GÖKGÖZ

Merhabalar 19.02.2011 tarihinde babam Mustafa Necati Gökgöz hastanenize yatırılmıştır, özellikle Sevilay Hnm. ve Hatice Hemşire' ye altı gün boyunca verdikleri hizmetten dolayı çok teşekkür etmek istiyorum. İki üç gün sonra babam saat 22.00' de mide ağrıları çekmeye başlamıştır, ertesi gün sabah 10.00' a kadar ağrılarını çekmek durumunda kaldı. Hatice Hemşire ve Sevilay Hnm. tekrar verdikleri hizmetten dolayı tekrar teşekkür ediyorum. Saygılar.

Nursel YILMAZER TAŞCI

Sorumlu hemşire Hatice Özkan' ın güleryüzlülüğü, işinin çok ehli olması,hastalarla iletişimi ve hastanenizde kaldığım sürede benimle çok ilgilenmesinden dolayı çok memnun kaldık. Kendisine herşey için çok teşekkür ederim.

Nezihe MUTAF

Mayıs 2010 tarihinde yaptığı operasyonla yaşam kalitemi yükselten sayın Dr.Yusuf Temiz'e bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Sn.Dr.Fatma Nur Hacıbaloğlu da yıllardır çare bulunamayan şikayetimi, verdiği ilaçlarla ve önerileriyle iyileştirdi. Ona da bir kez daha teşekkür ederim. Ayrıca hastane personelinizin tümüne kusursuz hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.

Göksel TURUNZ

Hastanenizde kaldığımız sürede hastamızla yakından ilgilenen güleryüzlü hemşireniz Zeynep Hemşireye herşey için çok teşekkür ederiz. Böyle personelleriniz olduğu sürece hastanenizin en üst seviyeye çıkabileceğine inanıyoruz.

Nebahat ŞAHİN

Hastanenizde kaldığımız sürede ilgisiden dolayı özellikle Sevim Hemşireye çok teşekkür ederiz.

Ercan TURAN

Radyoloji bölümündeki hasta danışmanları Yeliz ve Hülya Hanım'a herşey için çok teşekkürler.

Derya KIRBOĞA

Hastanenizin vermiş olduğu hizmetten ve özellikle hasta danışmanı Salime Kılıç' ın ilgisi,alakası,bilgisi ve çok güleryüzlü olmasından çok memnun kaldım.

Nevzat YÜCE

Bu sabah bazı tahlillerle ilgili hastanenize geldim. Mükemmel bir servis ve müşteri memnuniyeti ön plandaydı. Teşekkürlerimi sunarım.

Sonat MACİT

Hastanenize ilk geldiğimizde sanki sürekli geliyormuşuz gibi hissettik. Sizlerden gerektiği gibi ilgi ve hizmet görmek bizi çok memnun etti. İnanınki ben bu zamana kadar hiçbir hastanede refakatçi kalmak istememiştim, ta ki Central Hospital' e gelene kadar. Hemşiremiz Füsun Demirtürk' e özellikle teşekkür etmek isterim,işini çok iyi yapan bir hemşriye sahip olduğunuz için çok şanlısız. Ayrıca personel Fatma Hanım'a da gerektiğinden fazla ilgi gösterdiği için kendisine de teşekkür etmek isterim. Şunu belirtmek isterim ki kendim Avrupa Yakasında oturmama rağmen hastane olarak Central Hospital'i tercih edeceğimi bilmenizi isterim. Herşey için çok teşekkür ederim.

Şeref BEKAR

Hastanenizin temizliğ ve güleryüzlü hasta danışmalarından çok memnun kaldık. Özellikle de hasta danışmanı Salime Kılıç'a ilgisi ve alakasıdan dolayı ayrıca teşekkür ederiz.

A. Orhan SELEK

Oğlum, Oğulcan Selek' in yıllardan beri yapılması gereken Deviasyon ameliyatı için yaptığımız araştırmalar sonucu Hastahaneniz doktorlarından KBB servisi doktoru Sn. Doç. Dr. Celil USLU' nun bizde yarattığı güven duygusuna istinaden 7 Şubat 2011 tarihinde Hastahanenizde gereken müdahale yapıldı. Gerek ameliyat öncesi, gerekse ameliyat sonrası Doktorumuzun yakın ilgisi bizleri son derece mutlu etti. Ayrıca Hastahane personelinin güleryüz ve iyi niyetli yaklaşımları da takdire değer. Özellikle 3.Kat görevlileri Sn. Hatice ÖZKAN, Sn. Elif BAŞKAN, Sn. Neslihan KÖSEOĞLU ile adını maalesef alamadığım kat temizlik görevlisi hanıma da teşekkür ederim. Ayrıca Deviasyon ameliyatını müteakiben Estetik Cerrahi müdahaleyi yapan Sn. Opr. Dr. Serhat TUNCER' e de sonsuz teşekkürler.

Seher IŞIK

Hastanenize geldiğimde çok heyecanlıydım ve korkuyordum, çünkü dünyalar tatlısı oğlumun dünyaya gelmesi gerekiyordu artık ama doğum katına cıktığımda ne korku ne endişe kaldı. Daha kapıda başlamıştı konforum. Hemşiresinden ebesine hasta bakıcısına kadar herkese teşekkürler. Allaha şükür ışığımıda sağlıklı olarak kucağıma aldım. Her şey çok güzeldi, birdaha ki sefere umarım görüşürüz.

Gülsüm KURU ABASKARAMZADOV

Doğumdan ççok korkan biri olarak dört ay önce ılk bebeğimi dünyaya Central Hospital de dünyaya getirdim. Kesinlikle herşey harikaydı. Doktorum Başak Hanım a sonsuz teşekkürler. Öyle samimiydiki o kadar acıya rağmen ona olan güvenim tamdı, sürekli ilgilendi. Valla bu zamanda böyle doktor bulmak zor, hatta adını bilmediğim bır personel hasta bakıcı yada temizlik elemanıydı galiba psikolojimin altüst olduğu bır anda beni öyle teselli etti elimden tutup yardım ettiki annem olsa bu kadar yapardı. Cennetlere layıksınız, bır sonraki bebeğimde tekrar görüşmek üzere.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.