Hızlı Randevu

Hastane Randevu talebim için aranmak istiyorum.

Hastane Randevu

Hastane Randevu talebimi şimdi oluşturmak istiyorum. RANDEVU AL

"Ücretlendirme hakkında bilgi almak için
444 77 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz"

Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.Gürol AÇINCI

Herşey yolunda özellikle genel cerrahi doktorlarım Dr. Hakan ve Mehmet bey çok ilgilendiler. Hemşire Memduha hanım işini çok iyi yapıyor. Tebrikler.Zeynep ve İlknur hanımlara teşekkür ederiz.

Pelin CAN

Özellikle doktorum Plastik Cerrah Op. Dr. Ayşegül Yavuz benimle hastası gibi değil bir abla gibi bizzat ilgilendi. Bu hastaneyi tekrar tercih etmemin sebebi Ayşegül hanım, hemşirelerden İlknur hanım, Zeynep hanım ve Memduha hanım için olur. Bütün emekleri verdikleri değer, ilgi için teşekkür ederim.

Özgen Gülfem YALÇIN

Çok korktuğumuz operasyonu çok başarılı geçirdik. Önce Beyin Cerrahi doktoru Haluk Özsaraç' a hastane personeline sonsuz teşekkürler. Ayrıca her an bize gülümseyerek yardımcı olan Herdem Çeçen hanıma da teşekkürler.

Orkun ANUŞTEKİN

Hastanenize ilk geldiğimde beni karşılayan Sevilay hanım oldu. İstediklerimi ve Check-up talebimi belirttiğimde bana uygun benim tercihim bir paket ayarlandı. Başlangıçtan bitişe kadar ve hastaneden ayrılana kaar, Sevilay hanım bir an olsun beni bekletmedi ve kısa bir süreçte işlemlerim tamamlandı. Hastaneniz nezdinde Sevilay hanıma ve sizlere teşekkür ederim.

Melis BİLİK

14.11.2012 de acil apandisit ameliyatına alındım. Ameliyat öncesi ve sonrası süreçlerimde yardımlarını ve güler yüzlerini hiç esirgemeyen başta doktorlarım Genel Cerrah Hakan Bozkurtoğlu ve Mehmet Altıntaş olmak üzere, Üroloji doktorum Yusuf Temiz' e, acil hekim Orhan hocamave 4.kat hemşirelerine ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamı dileğimle...

Günsel EROCAK

Genel Cerrahi hekimleri, Sn. Dr. Hakan Bozkurtoğlu, Dr. Mehmet Altıntaş, Anestezist Dr. Tümer Aldemir, Duygu ve Mine hemşirelere , personel Bahattin' e teşekkürlerimizi sunarım.

İmran ALTINKAYA

Check-up kontrollerimden ve ilgiden çok memnun kaldım. Beklemeden bütün işlemlerim incelikle yapıldı. Check-up sorumlusu Sevilay hanım ilgilendi. Oldukça memnun kaldım. Teşekkürler.

Çetin COŞKUN

Tebrikler başarılarınızın devamını dilerim. Check-up ile ilgili personelinize teşekkür ediyorum. Özellikle Sevilay hanıma güleryüzü ve candan davranışları için teşekkür ederim.

Sezgin Serhat ZEREN

Başta doktorum Genel Cerrah Hakan Bozkurtoglu ve Mehmet Altıntaş hocaya 3. katta görev yapan Hatice hemşireye binlerce kez teşekkür borçluyum beni sapasağlam bir sekilde evime dönmemi sagladılar. Bir dakika olsun gece geç vakit demeden evlerinden geldiler biran olsun bile yalnız bırakmadılar tekrar tekrar cok teşekkürler. İyi ki sizin gibi bi doktorlarim var.

Beyza ÖZKAYA

Merhaba, 22.10.2012 tarihinde hastanenizde doğum yaptım. Hamilelik sürecim oldukça sıkıntılı geçti. Hem hamilelik diyabeti ile, hem de kalçamda 6. aydan sonra vuku bulan acı ve ağrıyla başetmek durumunda kaldım. Bu süreçte doktorumun başarılı yönlendirmeleri, samimiyeti, güleryüzü ve kendimi aileden biri gibi hissettim. Asistanı Sibel Hanım ve kendisi güleryüzleri ile sanki evlerine gitmişim gibi karşıladılar her seferinde. Motivasyonları ve iş bilinçleri sayesinde o kötü günleri atlattım ve evladıma kavuştum. Sayın Fatmanur Hacıbaloğlu' na ve ekibine sonsuz teşekkürler...

Nihal ULUKAYA

Merhaba 7 kasımda hastanenizde doğum yaptım. Doktorum Başak hanıma ne kadar teşekkür etsem azdır. Tecrübesi ve deneyimi sayesinde oğlum Güney’ i sağlıklı bir şekilde kucağıma alarak evime geldim. Hastanenizin hijyeni bütün personelinizin güler yüzlü sıcak ve samimi yaklaşımı ve hizmetinden inanılmaz memnun kaldım. Özellikle Emre ebe bebek odası hemşiresi Sümeyye hanım ve ev ziyaretine gelen oğlumu yıkayıp verdiği eğitimle sorularımı güler yüzüyle yanıtlayan Sahure Yalçın’ a tekrar teşekkürlerimi borç biliyorum. İyiki hastanenizi ve doktorum Başak hanımı şeçmişim. Saygılarımla. Herkese tavsiye edeceğim bundan emin olabilirsiniz...

Nilüfer SÜTEL

Merhaba, 2 Ekim tarihinde hastanenizde dogum yaptim. Öncelikle doktorlarım Asli Alay Ugur' a , Dr. Figen hanıma ve Mübeccel hanıma sonsuz teşekkürlerimi ve minnettarlığımı sunarım. Hastane personelinizden aşağıda belirttiğim isimlerede özel ve ayrı teşekkürlerimi iletirim. Öncelikle 5.kat personelleri Emre ebe, Kübra hemşire, Esra hemşire, Gizem hemşire, Elif hemşire, bebek odası hemşireleri Sümeyye hanım, Arzu hanım, kat görevlileri Ayten hanım ve diğerleri, yakın ilginiz alakanız ve yardimlariniz için ömrümün sonuna kadar minnettarım hepinize. Servis sorumlusu Işıl hanım, her gelişimizdeki yardım, güleryuz yakınlık ve arkadaşlığınız için sonsuz teşekkürler. Hemşire sorumlusu Medine hanım ve ameliyathane görevlisi Doğukan bey destekleriniz unutulmaz ve azımsanamaz. Kısacası hamileliğim boyunca, doğumum esnasında ve sonrasındaki tüm yakınlık, yardım, güleryüz ve yanımda olduğunuz için herbirinize tek tek nazarınızda şükranlarımı ve sevgilerimi sunarım. Hep böyle kalın ve devam edin.

Ceyda ŞAHİN

Plastik Cerrahi bölümünden Op. Dr. Ayşegül YAVUZ 'a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Onun sayesinde hem istediğim görünüme kavuştum hemde ameliyattan sonra sağlık bir şekilde ayağa kalktım. Süper bir cerrah başarılarının devamını diliyorum.

Rahmi ALTARAS

15 gün önce hastanenizde Sayın Opr. Dr. Mehmet Altıntaş' a kapalı fıtık ameliyatı oldum. Çok başarılı geçen ameliyattan tam iki gün sonra Bağdat Caddesi' nde eşimle yürüyüş yapıyorum. Hastane personeline ve doktoruma çok teşekkür ederim...

Anıl KARAMAN

18.10.2012 günü üroloji bölümünden Op. Dr. Yusuf Temiz için randevu aldım, hasta kayıtdan başlayan güleryüz özenli çalışanların sayesinde, böbreğimde ve kanalda 1,3 mm. taş olduğunu hemen kırılabileceğini anlatıp korku ve endişelerime sakin güleryüzlü bir arkadaşça davranması, yardımcısı olan Fatih Bey' in ağrılarımın olduğu farkedip güleryüz ile gelip geçeceğini sohbet edip yardımcı olunması gerçekten çok ama çok memnun oldum. Herkese tavsiye edeceğimden emin olabilirsiniz. Teşekkür ederim.

1 2 3 4 5 6 7 8

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.