Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.Fatma AYÇETİN

Merhaba, arkadaş tavsiyesi üzerine başladığım Kadın Doğum doktoru Fatma Nur HACIBALOĞLU' na göstermiş olduğu ilgi, bilgi ve güler yüzlüğünden dolayı çoook teşekkür ediyorum. 27 Temmuz 2012 günü oğlumu kollarıma almamda çok emeği geçmiş, son gün pazar olmasına rağmen yanımdan hiç ayrılmamış ve taburculuğumu bizzat kendisi yapacak kadar ilgi göstermiştir. Hamilelik takibinde yanına gittiğim her kontrol de bana moral ve güç vermiştir. Doktorumun yanında bir hasta olduğunuz hiç aklınıza bile gelmiyor, kendisi de anne olan Fatma Nur Hanım karşısında bir anne adayı olduğunun bilinciyle hastalarını rahatlatmakta ve bilgisiyle doğru yönlendirilmektedir. Yakın çevremde ki arkadaşlarıma tavsiye ettim ve etmeye devam edeceğim. HERŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER İYİ Kİ VARSINIZ.

Tuba AYDIN

Merhaba, tamamen bir tesadüf sonucu Central Hospital adına ulaştık, oradan da hamileliğim sebebiyle yaptığımız araştırmalarla Dr. Başak hnm ın ismine. İyi ki de öyle olmuş, kendisine duyulan güveni, saygıyı fazlasıyla hak eden çok başarılı bir doktor. Ben dokuz aylık hamilelik sürecimde buna tanık oldum, sağlıkla kızımı kucağıma almamı sağladığı için, doğum sonrası kontrollerde de bizimle olup ilgilendiği için de ayrıca teşekkürlerimi bir de buradan iletmek istediğim, hakikaten temizlik görevlisinden hemşiresine anestezi uzmanından doktorumuza kadar herkes o kadar ilgiliydi ki, doğum sürecini kolaylıkla atlatmam da buyuk kolaylık sağladılar, hele bebek hemşireleri hiç mi uyumazlar sürekli bizim gibi yeni annelere yardım halindeler, inanılmazlar, isimlerini tek tek sayamasam da hepsine yardımlarından dolayı tekrar tekrar teşekkürler.

İnna IŞIM

Merhaba , 10 Temmuz 2012 tarihinde , Dr. Başak Hanım' ın hastası olarak hastanenizde doğum yaptım. Bebeğimize sağ salim kavuştuk. Dün akşam da bizi Elif Hemşire ziyaret ederek bebek ve anne sağlığı hakkında gayet doyurucu ve uygulamalı bilgiler verdi. Doğum öncesi süreçten bugüne kadar geçen tüm süre zarfında yüz yüze ya da telefonla tüm sorularımıza çok hızlı , kaliteli , doyurucu ve ilgili cevap alma fırsatı bulduk. Yönetim kurulu başta olmak üzere , Dr. Başak Hanım , Kübra Hanım , Emre Hanım , tüm kadın doğum servisi personeline sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Başarı her zaman takdir edilir , çalışan personelin , güvenlikten laboratuar personeline , temizlik görevlisinden doktorlara , danışma ve hasta yatış servisine kısacası tamamı için hiç bir olumsuz yorum ya da eleştiriye mahal olmadığını , sağlık hizmeti gibi sosyal toplum için en önemli konuda üzerlerine düşen vazifeyi hakkını vererek , saygı , sevgi ve empati çerçevesindeki yaklaşımlarını güler yüzlerini asla unutmayacağımızı belirtmek isterim. Sağlık Bakanlığı' na da Central Hospital ve personeli hakkında bu olumlu görüşlerimi içeren bir yazı yazacağım. Etrafımdaki tüm arkadaşlarıma ve dostlarıma her fırsatta tavsiye edeceğim. Central Hospital bizim ailemiz için , alternatif aramaksızın her ihtiyaç olduğunda güvenle gelebileceğimiz bir kurumdur ve bunun ötesinde şahsi kanaatimce İstanbul' da belki tüm Türkiye' de en iyi bir kaç hastaneden birisidir. Hastaneniz ve çalışanlarınız hakkındaki memnuniyetimi mümkün olan her platformda gönüllü tanıtım elçiniz olarak övgüyle anlatacağım. Teşekkür ederim.

Derya DURMAZ

Hamilelik ve doğum sürecinde tüm titizliği ve ilgisiyle yanımda olan ve özenle çalışan Fatma Nur hanıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Güler yüzlü ve ilgili yaklaşımıyla zor geçirdiğim doğum sürecini sağlıklı bir şekilde bebeğimi kucağıma alarak geçirdim. Kendisi hastayı çok iyi anlayan ve çok tatlı bir doktor, iyi ki onun hastası olmuşum. Tekrar teşekkür ediyorum.

Nilay KORUR

Hastaneye ağır hemoroit sancısıyla geldim. Genel Cerrah Doktoru Hakan Bey' in rahatsızlığıma karşı gösterdiği yakın ilgisi ve üstün bilgisi doğrultusunda acil ameliyata alındım. Kendisinin gerçekleştiği ameliyat çok başarılı geçti, kendisine çok teşekkür ederim, iyi ki bu hastanede saygılar.

Nilay KORUR

Merhabalar, hastanye ağır sancıyla gelmiştim. Dr Orhan Bey' in ilgisi ve güleryüzü bana çok güven verdi. Hastası olarak yakından ilgilenmesi bana sonsuz güven verdi, onun sayesinde ağrılarımdan kurtuldum. Kendisine çok teşekkür ederim. Onun gibi bir doktorun bu hastanede olması çok mutluluk verici. Saygılar.

Deniz ÖZKANCA TUNA

Merhabalar 10.07.2012 tarihinde hastanenizde doğum yaptım. Dr. Başak hanım a ilgisi, güleryüzü için sonsuz teşekkürler. Dr. Başak hanım her yönüyle harika bır dokor. hamileliğimin başından beri vermiş olduğu güven ile her türlu zorluğun üstesinden geldik, bebeğimizi kucağımza sağlıkla aldık. Ayrıca 5. kat ebe ve hemşireleri de harıkaydı, bilgilendirmeleri eve gelince ınanılmaz işe yaradı harkasınız.

Ayten KÖSEOĞLU

Merhabalar hastanenize ani işitme kaybı için gelmiştim çok güzel bır karşılama ile randevumü aldım, doktorum Ebru hanıma yakın ilgisinden dolayı çok teşekkürler. Ayrıca heyecanla yaptıdığım odyometristi güler yüzlülüğü cok pozitifliliği ve moralle çok güzel bir moralle hastanenizden çıktım tüm çalışanlara sonsuz teşekkürler.

İpek IŞIM

10.07.2012 tarihinde abimin eşi doğum yaptı, doktorumuz Başak Hanım başta olmak üzere yeni doğan ekibinde çalışan tüm hemşireler doktorlar hasta bakıcılar ve kadro harika insanlar... Güler yüzlü sıcak kanlı gayet nazik bir ekip, çok güzel tertemiz bir hastane. Ayrıca annemim Haziran ayında 10 günlük bir fizik tedavi sürecini orada geçirdik başta doktorumuz Şahap Bey olmak üzere Sena Hanım ve tüm kadronuza sonsuz teşekkürler. Bebeğimizi sağlıkla kucağımıza aldık ve sizin güler yüzünüzle oradan ayrıldık. Sonsuz teşekkürler sevgiler...

Özcan BUMİN

04.07.2012 tarinde eşim doğum yaptı Dr.Başak Sel Hanım'ın güler yüzü,ilgisi ayrıca 5. kattaki tüm personele teşekkürler hepsinden Allah razı olsun çok memnun kaldık..

Burcu ILICAK TAHTALI

Çok güzel temiz ve ilgili bir hastane bir ay sonra inşallah bebegimi orada kucağma alacağm :)

Tülay OLCAY

20 gün önce ameliyat oldum çok temiz ve bakımlı bir hastane doktorlar hemşireler çok ilgili hepsinden Allah razı olsun.

Duygu OKUT

Bebeğimi orda kucağıma aldim.Doktorundan,hizmetlisine bütün çalişanlari çok ilgili alakali güler yüzlü hepinize cok teşekkür ederim:) özelikle yenidoğan yoğun bakimdaki hemsireler harikasiniz.

Burçak - Mert ÖZBORA

14/06/2012 de hastahanenizde sabahın ilk saatlerinde doğum gerceklestirdim. O kadar çok teşekkür edecek kişiler varki.. Öncelikle hastanenin tüm çalışanlarının güler yüzlülüğü ve cana yakınlığı samimiyetligi için teşekkür ederim. Doktorumuzu nerden nasıl anlatsam kelimeler kendisi için yetersiz kalır sanırım.. Her şeyden önce hastasıyla çok güzel bir iletişim ve empati kurarak tamamıyla bir psikolog gibi hastasını anlayabılıyor ve bu benim için çok önemlydi.. Tum 9 ayımızı kendısıyle geçirdiğim için cok şanslı ve mutluyum.. Hastaneye geldiğimiz ilk dakikadan itibaren çıktığımız güne kadar göstermiş olduğu ilgi alaka hassasiyetine ve en önemliside ıçtenliğine kendisine ve ekibine teşekkürler.. Tabi bu sırada hastanedeki bebek hemşirelerini demeden geçemiycem.. Her daim yanımızda oldukları için o içtenliklerine ve alakalarına teşekkür ederiz.. Sümeyye hemşire, aklıma gelmeyen diğer 5. kat bebek hemşirelerine 6.kattaki hemşirelere teşekkürler... BEBEK: ATAMERT ÖZBORA

Abdulkadir YÜCEL

Merhaba iyi günler 08.06.2012.tarihinde hastanenizde kapalı safra kesesi ameliyatı oldum. Öncelikle ameliyatı yapan doktoruma, anestezi doktorum Orhan ve Tümer beye, Dahiliye doktorum Orhan beye, 3. katın güler yüzlü hemşireleri Sabriye hemsire ve ismini bilemediğim hemşirelerine çookkk teşekkür ediyorum. Ömür boyu mutluluklar diliyorum. Hastaneniz çok hijyen bütün personelleri güler yüzlü eğitimli ve saygılı insanlar cokk memnun kaldım, gerçek hasta dostu melekler. Bu hastaneyi ülkemize kazandıranlardan ALLAH RAZI OLSUN BÜTÜN ÇALIŞANARINDAN DA ALLAH RAZI OLSUN.

1 2 3 4 5 6 7 8

Misafir Yorumları

13.08.2015 günü kızımız İpek Tabak hastaneniz hekimlerinden Sayın Dr. Cengizhan Kolata tarafından başarılı bir Sezeryan operasyonuyla gözlerini dünyaya açmıştır. Özellikle tüm kontrol dönemlerinde itinayla eşimle ilgilenip, üstün hasta doktor iletişimiyle bizlere doğru ve düzenli bir süreç yaşattığı için çok teşekkürlerimizi sunmayı bir borç biliriz. Kendisinin hastanenizde vazife yapması hastaneniz için önemli bir şanş teşkil etmektedir. Umarım nice hastalarına da mutlu ve sağlıklı günleri için eşlik eder.Eşim doğum öncesi ve sonrası sürecini Doktorumuz Cengizhan bey sayesinde sorunsuz atlatmıştır. Operasyon öncesi ve sonrası bulunduğumuz odaya düzenli ve sık kontrolleri, ilgili ve açıklayıcı bilgilendirmeleri, temiz ve titiz son derece muayenelerinden memnun kaldık. Hastane hemşirelerinden, 5-6 kat servis ve tüm doğum ekiplerinden, servis kalitesinden, yemeklerden memnun kaldığımızı belirtmek isteriz. Cengizhan beyin gıyabında hepinize teşekkürlerimizi sunarız. Hakan TABAK

Merhabalar, karın ağrısı şikayeti ile acil servisinize geldim. Tetkikler yapılınca genel cerrahinin görmesi istenildi. Prof. Dr. Rafet bey'in muayenesi sonucu apandisit teşhisi ile acil ameliyat kararı verildi. Bu süreçte acil görevlisi doktorunuza , Prof Dr. Mehmet Sökmen'e teşekkür ederim. Başarılı ameliyatı ve ameliyat sonrası takibi için Prof Dr. Mehmet Rafet Yiğitbaşı'na da teşekkürü borç bilirim. Ayrıca tüm personelinize takipleri ve sıcak tavırları nedeni ile teşekkür ederim. Saygılarımla.

PELİN TAMYÜREK

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.