Hızlı Randevu

Hastane Randevu talebim için aranmak istiyorum.

Hastane Randevu

Hastane Randevu talebimi şimdi oluşturmak istiyorum. RANDEVU AL

"Ücretlendirme hakkında bilgi almak için
444 77 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz"

Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.Selva SARIALİOĞLU

Merhaba, doğum için hastanenizi tercih ettim. İlk doğumumdu, çok tedirgin ve acemiydim. Fakat basta doktorum Basak hanim ve ebemiz Gizem hanim olmak üzere tüm hastane çalışanlarının şefkatli ellerinde buldum kendimi. Gizem hanım'ın doğum teknikleri korkumu yenmeme ve motive olmama müthiş destek sağladı. O olmasa dayanamazdım diyebilirim. İlgi, alaka, sevgi, şevkat, güleryüz, anlayış...Bütün muhataplarımızda son derece içtendi. Birazdan ayrılıcam bu güzel mekandan. Hayatimin en anlamlı ve güzel anlarını yasadığım Central Hospial'a sonsuz sevgi ve teşekkürler.

Simge TOKUZ

Doktorumuz Basak Hanima tesekkür ederiz. Dogumumdan sonra hastanede oldugum sürece hasta bakicisindan doktoruna tüm çalisanlara ilgi ve alakalarindan dolayi tesekkür ederim.

Tugba YALÇIN

Doktorumuz Basak hanim, bebek hemsiremiz Betül hemsire ve benimle ilgilenen Gizem hemsireye ilgilerinden dolayi tesekkür ederim. Gerçekten islerini severek yapan çok çok ilgili ve bilgili hemsiremizdi.

Burcu TAHTALI

Fatma Nur Hanim'a basta olmak üzere tüm hastane çalisanlarina sonsuz tesekkürler. Özellikle bebek hemsirelerinize sonsuz tesekkürler. Kaldigi günler boyunca bizimle büyük bir sabirla ilgilenen güler yüzünü hiç eksik etmeyen bebek hemsiremiz Sümeyye hemsireye çok tesekkür ediyoruz. Kendisinden çok memnun kaldik. Tüm bebek hemsirelerinin ellerine saglik. Hersey için çok tesekkürler.

Haci Mehmet KAYA

Genel anlamda hastanenize girdigim andan çikisima kadar olan zaman diliminde hersey çok iyiydi. Bana yardimci olan tüm doktor, hemsire ve diger personele cani gönülden tesekkürler.

Nalan KOÇYİĞİT

Merhabalar, 16.06.2012 tarihinde kızımız Zeynep Nihal' i hastanenizde dünyaya getirdim. Kızımız büyüdüğünde O' na doğduğu yeri gösterdiğimde, kızımızın " anne neden bu hastaneyi seçtin ? " sorusuna gururla diyeceğim ki " Canım kızım, Zeynep Kamil' de beraber okuduğum Emre hemşire teyzenle yıllar sonra tesadüfen hastanede karşılaştık. Benim sana hamile olduğumu görünce bu hastanede doğum yapmamı ısrarla tavsiye etti. Bende Emre hemşire teyzenin ısrarına dayanamayıp Ankara' daki doktorumdan ayrılıp İstanbul Cenral Hospital' e gelerek yatışımızı gerçekleştirdik. Emre teyzen benim " doğum koçu " olmuş ve sadece bize değil herkese aileden bir bireymiş gibi davranarak herkesin stresini almaktaydı. Babanın sağlık hususlarında ne kadar hassas olduğunu iyi bilirsin. Hastanede Emre hemşire teyzenin ısrarıyla Kadın Doğum doktoru Fatma Nur teyzenle ile tanıştık. Fatma Nur teyzenin yanında bir hasta olduğumuz hiç aklımıza bile gelmiyor, güler yüzlülüğü, sakinliği, işine olan hakimiyeti ve içten ilgisi ile baban ve benim her konuda aydınlanmamızı sağlamıştı. Doğum günü Emre teyzenle o kadar uyumlu çalıştılar ki kelimelerle anlatmam kifayetsiz kalır. İlerde kısmet olursa torunumu da bu hastanede dünyaya getirmen için bende sana bu hastaneyi şiddetle tavsiye edeceğim. Bu vesile ile doktorumuz Fatma Nur hanım, canım kardeşim Emre hemşire ve diğer hemşire arkadaşlardan oluşan bu rüya takımını tüm anne adaylarına şiddetle tavsiye ederim. Arkadaşım Emre iyi ki tavsiyene uymuşum, Bodrum' dan selamlar.

Farah KOCABAŞ

Hastanenizin çok değerli doktorlarından Op. Dr. Mehmet Altıntaş ve Op. Dr. Hakan Bozkurtoğlu’nun başarıyla gerçekleştirdikleri Laporatomi, brid ile usta+bridektomi ameliyatlarımı en iyi şekilde yaparak kısa sürede beni ayağa kaldırdıkları için sonsuz teşekkürlerimizi sunarım. Ameliyat sonrası yattığım her gün için ilgi ve alakalarını eksik etmedikleri için sizin nezdinizde çok değerli doktorlarınıza sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Fatma AYÇETİN

Merhaba, arkadaş tavsiyesi üzerine başladığım Kadın Doğum doktoru Fatma Nur HACIBALOĞLU' na göstermiş olduğu ilgi, bilgi ve güler yüzlüğünden dolayı çoook teşekkür ediyorum. 27 Temmuz 2012 günü oğlumu kollarıma almamda çok emeği geçmiş, son gün pazar olmasına rağmen yanımdan hiç ayrılmamış ve taburculuğumu bizzat kendisi yapacak kadar ilgi göstermiştir. Hamilelik takibinde yanına gittiğim her kontrol de bana moral ve güç vermiştir. Doktorumun yanında bir hasta olduğunuz hiç aklınıza bile gelmiyor, kendisi de anne olan Fatma Nur Hanım karşısında bir anne adayı olduğunun bilinciyle hastalarını rahatlatmakta ve bilgisiyle doğru yönlendirilmektedir. Yakın çevremde ki arkadaşlarıma tavsiye ettim ve etmeye devam edeceğim. HERŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER İYİ Kİ VARSINIZ.

Tuba AYDIN

Merhaba, tamamen bir tesadüf sonucu Central Hospital adına ulaştık, oradan da hamileliğim sebebiyle yaptığımız araştırmalarla Dr. Başak hnm ın ismine. İyi ki de öyle olmuş, kendisine duyulan güveni, saygıyı fazlasıyla hak eden çok başarılı bir doktor. Ben dokuz aylık hamilelik sürecimde buna tanık oldum, sağlıkla kızımı kucağıma almamı sağladığı için, doğum sonrası kontrollerde de bizimle olup ilgilendiği için de ayrıca teşekkürlerimi bir de buradan iletmek istediğim, hakikaten temizlik görevlisinden hemşiresine anestezi uzmanından doktorumuza kadar herkes o kadar ilgiliydi ki, doğum sürecini kolaylıkla atlatmam da buyuk kolaylık sağladılar, hele bebek hemşireleri hiç mi uyumazlar sürekli bizim gibi yeni annelere yardım halindeler, inanılmazlar, isimlerini tek tek sayamasam da hepsine yardımlarından dolayı tekrar tekrar teşekkürler.

İnna IŞIM

Merhaba , 10 Temmuz 2012 tarihinde , Dr. Başak Hanım' ın hastası olarak hastanenizde doğum yaptım. Bebeğimize sağ salim kavuştuk. Dün akşam da bizi Elif Hemşire ziyaret ederek bebek ve anne sağlığı hakkında gayet doyurucu ve uygulamalı bilgiler verdi. Doğum öncesi süreçten bugüne kadar geçen tüm süre zarfında yüz yüze ya da telefonla tüm sorularımıza çok hızlı , kaliteli , doyurucu ve ilgili cevap alma fırsatı bulduk. Yönetim kurulu başta olmak üzere , Dr. Başak Hanım , Kübra Hanım , Emre Hanım , tüm kadın doğum servisi personeline sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Başarı her zaman takdir edilir , çalışan personelin , güvenlikten laboratuar personeline , temizlik görevlisinden doktorlara , danışma ve hasta yatış servisine kısacası tamamı için hiç bir olumsuz yorum ya da eleştiriye mahal olmadığını , sağlık hizmeti gibi sosyal toplum için en önemli konuda üzerlerine düşen vazifeyi hakkını vererek , saygı , sevgi ve empati çerçevesindeki yaklaşımlarını güler yüzlerini asla unutmayacağımızı belirtmek isterim. Sağlık Bakanlığı' na da Central Hospital ve personeli hakkında bu olumlu görüşlerimi içeren bir yazı yazacağım. Etrafımdaki tüm arkadaşlarıma ve dostlarıma her fırsatta tavsiye edeceğim. Central Hospital bizim ailemiz için , alternatif aramaksızın her ihtiyaç olduğunda güvenle gelebileceğimiz bir kurumdur ve bunun ötesinde şahsi kanaatimce İstanbul' da belki tüm Türkiye' de en iyi bir kaç hastaneden birisidir. Hastaneniz ve çalışanlarınız hakkındaki memnuniyetimi mümkün olan her platformda gönüllü tanıtım elçiniz olarak övgüyle anlatacağım. Teşekkür ederim.

Derya DURMAZ

Hamilelik ve doğum sürecinde tüm titizliği ve ilgisiyle yanımda olan ve özenle çalışan Fatma Nur hanıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Güler yüzlü ve ilgili yaklaşımıyla zor geçirdiğim doğum sürecini sağlıklı bir şekilde bebeğimi kucağıma alarak geçirdim. Kendisi hastayı çok iyi anlayan ve çok tatlı bir doktor, iyi ki onun hastası olmuşum. Tekrar teşekkür ediyorum.

Nilay KORUR

Hastaneye ağır hemoroit sancısıyla geldim. Genel Cerrah Doktoru Hakan Bey' in rahatsızlığıma karşı gösterdiği yakın ilgisi ve üstün bilgisi doğrultusunda acil ameliyata alındım. Kendisinin gerçekleştiği ameliyat çok başarılı geçti, kendisine çok teşekkür ederim, iyi ki bu hastanede saygılar.

Nilay KORUR

Merhabalar, hastanye ağır sancıyla gelmiştim. Dr Orhan Bey' in ilgisi ve güleryüzü bana çok güven verdi. Hastası olarak yakından ilgilenmesi bana sonsuz güven verdi, onun sayesinde ağrılarımdan kurtuldum. Kendisine çok teşekkür ederim. Onun gibi bir doktorun bu hastanede olması çok mutluluk verici. Saygılar.

Deniz ÖZKANCA TUNA

Merhabalar 10.07.2012 tarihinde hastanenizde doğum yaptım. Dr. Başak hanım a ilgisi, güleryüzü için sonsuz teşekkürler. Dr. Başak hanım her yönüyle harika bır dokor. hamileliğimin başından beri vermiş olduğu güven ile her türlu zorluğun üstesinden geldik, bebeğimizi kucağımza sağlıkla aldık. Ayrıca 5. kat ebe ve hemşireleri de harıkaydı, bilgilendirmeleri eve gelince ınanılmaz işe yaradı harkasınız.

Ayten KÖSEOĞLU

Merhabalar hastanenize ani işitme kaybı için gelmiştim çok güzel bır karşılama ile randevumü aldım, doktorum Ebru hanıma yakın ilgisinden dolayı çok teşekkürler. Ayrıca heyecanla yaptıdığım odyometristi güler yüzlülüğü cok pozitifliliği ve moralle çok güzel bir moralle hastanenizden çıktım tüm çalışanlara sonsuz teşekkürler.

1 2 3 4 5 6 7 8

Misafir Yorumları

2016 yılında bir sürü doktora muayene oldum. Yarım rahim tanısı konuldu ve doktorların hepsi de hamile kalman çok zor hadi hamile kaldın diyelim kesinlikle erken doğum ve düşük olur dediler. Hep ağlayarak çıktım odalarından. En son tesadüfen Dr. Cengizhan Kolata’ ya muayeneye gittim. Daha ilk muayene de o kadar iyimser ve moral verici konuştu ve anlattı ki bir sonraki ay hamile kaldım. Hamileliğim boyunca da hep kendinden emindi hep güven vericiydi. Erken doğum düşük olur demis olmalarına rağmen Cengizhan bey sayesinde çok rahat bir hamilelik geçirdim. 37. Haftaya kadar da işime devam ettim. 37+5 'te de bebeğimi sağlıkla kucağıma aldım. Ne sezeryanın hemen ardından ne de daha sonrasında hiç bir ağrım şikayetim de olmadı. Çocuğunun olması mucize demişlerdi ama Cengizhan bey benim mucizem oldu. Şu an bebeğim kucağımdaysa sebebi odur. Ona çok teşekkür ediyorum.

Nurgül İNCE KOÇ Yüksek şeker, dengesiz tansiyon, öncesinde 2 düşük, polikistikler ve pek çok sıkıntım olmasına rağmen doktorlarınızdan Cengizhan Kolata sayesinde sıfır sorunlu hamilelik geçirdim. Güven veren davranışları,işindeki uzmanlığı, süreci takibiyle, gereksiz strese sokmayan rahat tavrıyla ilk günden itibaren çok güzel 38 hafta geçirdikten sonra çok şükür 24 Eylül 2015 tarihinde yavrumuzu kucağımıza aldık. Doğumdan sonraki ilgisi, bilgilendirmesi için doktorunuza, böyle bir doktorun hastanenizde olmasına vesile olanlara da ayrıca teşekkür ederim. Nefise Esra ODACI

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.