Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.Süheyla AY

27.05.2012 tarihinde bir kız bebeği dünyaya getirdim, doğumdan önce güler yüzünü ve sorularımıza karşı sabırlı, doyurucu bilgilerinden dolayı ve doğum esnasındada yardımlarından dolayı hem doktorumuz Fatmanur Hacıbaloğlu' na hemde 5. kat hemşirelerine, kat temizlik görevlilerine güler yüzlü davranışlarından dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Dİlek DEMİR

Central Hospital siz gerçekten büyük bir cerraha kavuşmuşunuz Opr. Dr. Mustafa Altıntaş, Bursa' da Şevket Yılmaz' da 16 senedir çektiğim mide fıtığı ameliyatında inanılmaz bir başarı elde ettik çok ama çok iyiyim keşke Sayın dr ile daha önce tanışsaydım ellerine sağlık. Kimin böyle bir sonunu varsa hemen hiç düşünmeden doktorumuza ameliya olsun doktoruma binlerce teşekkür ederim herkese sağlıklı günler dilerim.

Mehmet BAĞDİKEN

28-5-2012 tarihinde hastanenizde triod ameliyatı oldum genel cerahi doktorları Opr. Mehmet Altıntaş' a ve Opr. Hakan beye çok teşekkür ederim. Güler yüzlü ve kaliteli meslek anlayışılarından ötürü tebrik ederim hasta olan herkese tavsiyemdir tüm personele teşekkür ederim.

Hacer GÜNERİ

28 Mayısta hastanenize oğlumla geldik, ayağından küçük bir operasyon geçirdi. Plastik cerrahi doktoru Ayşegül Yavuz’ a ilgisi ve güler yüzlülüğü için teşekkür ederim.

Semiha YAZICI

Rutin kontrollerim için her 6 ayda bir gittiğim jinekolog doktorum sn Figen Hanım'a ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim. Sabırla bütün sorularıma herzaman cevap vermiştir, kendisi kadın hastalıkları konsunda tek güvendiğim doktordur. Tekrar tekrar ilgi ve alakasına çok teşekkür ederim.

Sevda - Yılmaz KARAKAYA

19 Mart' da biricik oğlumuz Ali' ye kavuşmamızı sağlayan, doğum sırasında ve sonrasında hastanede bulunduğumuz sürece yakın ve sıcak ilgisini hiç eksik etmeyen başta doktorumuz Başak Sel ve ebe hemşire Emre Bekman olmak üzere tüm personele gönülden teşekkür ederiz. Karakaya Ailesi

Gülsevil ÖZTÜRK

Oğlumuzu dünyaya gelmesine yardımcı olan Başak hanım ve orada bulunduğumuz süre içinde 5 kattaki hemşire arkadaşlara ve yoğun bakımdaki hemşireler, ilginiz ve güler yüzünüz için çok teşekkür ederiz.

Cihan KOCATÜRK

3 gün önce dünyaya gelen oğlumuzla çok yakından ilgilenen Arzu hemşire ve arkadaşlarına çok teşekkür ederiz. Doktorumuz Fatmanur hanıma özellikle güleryüzü ve kaliteli meslek anlayışından dolayı çok teşekkür ederiz. Herkese tavsiyemidir, hastane çok güzel ve Fatmanur hanım kesinlikle tavsiyemizdir.

İlknur Büşra KALKAN

Benim canım kardeşime çok iyi baktınız ve oradaki hemşire ablalarıma teşşekürlerimi buyururum.

Yusuf ERKUTLU

21 Mart’ ta henüz 7,5 aylıkken dünyaya gelen ikizlerimiz EGE ve ECE 'nin doğumunda ve hastanede kaldıkları sürede gösterdiğiniz ilgiden dolayı size çok teşekkür ederim. Eşimin, erken ve ani doğum yapacağını haber verdiğim andan sadece yarım saat içinde ameliyathane hazırdı. Bebek hemşireleri ve baş hemşire işlerinin ehli, güvenlik görevlileri dahi size en uygun asansörü ayarlamak için çırpınıyor ve güleryüz hiç eksik olmuyordu. Çocuk doktoru Süleyman bey de sabırla her sorumuzu cevapladı ve Allaha şükür, bebeklerimiz 15 gün içinde bize teslim edildi. Verilen hizmet, ücretiyle karşılaştırıldığında CENTRAL HOSPITAL' i herkese tavsiye ederim.

Ebru BOZAN

Selam bu sabah (23 Nisan 2012) hastanenize geldim sağ koltukaltımda göğüs hizamda bir kitle çıktı ve 4 gündür hem uyuyamıyorum hem ateşim o kadar yüksek ki kımıldayamıyorum canımın acısına mı yanayım korkuma mı yanayım ama acil servisteki genel cerrah olan DR. MEHMET beye çok teşekkürler lokal anesteziyle o parçayı aldı. Binlerce kez teşekkür ederim şu an çok iyiyim.

Birgül ŞIPKA

11 Nisanda hastanenizde acilen doğum yaptım. Fatma Nur hanıma birkez de buradan teşekkürler. Ne kadar teşekkür etsem az gelir aslında. Güler yüzü, şefkatli yaklaşımı, gösterdiği özen kendimi iyi hissettirdi. Central Hospital ailesine de hastaneden mutlu ayrılmamı sağladığı için ayrıca teşekkür ediyorum.

Serap Uzun KIRAÇ

26.3.2012 tarihinde doğum yaptım. İkiz bebeklerim oldu, Dr.Başak Sel hanıma ilgisi, güler yüzü ve samimiyetinden kendisine çok teşekkür ederim. Hemşirelere gösterdiği ilgi için teşekkürler. Mükemmel hizmet anlayışı hastanenizde mevcut ben çok mutlu ayrıldım. Tekrar emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Ruhan YALÇINKAYA

Hizmet almanın yanı sıra eşsiz bir gülümseme ve ilgi gördük yeğenimin doğumu ıle tanıştığımız hastanenizin tüm çalışanları yanımızda oldular doktorumuz Başak hanım ve 5. katın bütün hemşirelerinin yanı sıra temizlik personellerine teşekkür ederiz ... Unutmayacağımız bir hastane hizmet deneyimi kazandırmış oldular ne kadar güzel sadece ilaçların ve teknolojinin tıpta yeterli olmadığını bilerek güler yüzle samimiyetle tedaviyi tamamlamanın farkındalığında olmakk ...

Fevzi SAYILI

Hastanedeki tüm personelin güler yüzü, ilgisi, yaklaşımları, fizik tedavimde her an yanımda olan Doktor Şahap bey, Fizyoterapist Sena hanım ve yardımcısı Arife hanım ne kadar müthiş kişilersiniz tedavim sırasında gördüğüm ilgi alaka güleryüz ve sıcaklığınızı kelimelerle anlatamam sizlere sonsuz teşekkürler iyiki böyle bir hastane var ve iyiki sizlere gelmişim. Sonsuz minnet ve şükranlarım hem sizlere hemde bu hastaneyi bizlere hizmete sunanlara.

1 2 3 4 5 6 7 8

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.