Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.Banu ÖZBIÇKICI

Nöroloji doktorumuz Sayın M. Emin ÇAKIR öncelikle hastalarına olan saygılı, nazik, güleryüzlü ve şefkatli davranışıyla, vermiş olduğu son derece isabetli tanı ve akabinde uyguladığı tedavi yöntemiyle hastalarının bir an önce sağlıklarına kavuşmasını arzu eden kıymetli bir hekim. Özbıçkıcı Ailesi olarak kendisini tanımaktan dolayı memnuniyetimizi ifade eder, teşekkürlerimizi sunarız. Sevgi ve Saygılarımızla.

Esra TEVETOĞLU

16.03 2012 doğumumu yapan Fatmanur hanımın bana gösterdiği özene, güler yüzlü olmasına ve 9 ay boyunca teselli edişini unutmayacağım ve arzu hemşireme çok teşekkür ediyorum.

Esra ÇETİNKAYA

Gebeliğim boyunca Figen hanıma takiplerimi yaptırdım. Kendisinin güleryüzü samimiyeti için kendisine çok teşekkür ederim. Mükemmel bir doktor, doğumdan sonra benimle ve bebeğimle yakından ilgilenen bütün 5.kat personelinede sonsuz teşekkürler. Herkes işine çok sadık ve içten.

Züleyha KIRCAOĞLU

Hastanenizle tanışmamız 2 yıl önce babamın bağırsak ameliyatı ile başladı. Daha sonra birçok kereler yardım aldık. Hastaneniz için tek bir kelime var söylenecek hepiniz mükemmelsiniz. Cerrahınız Hakan Bey - Göz doktorunuz Hasan Bey - Dahiliye doktorunuz Mehmet Akif Bey, hemşireleriniz büro işlerinde görevli olan ilgililer hepiniz harikasınız, teşekkürler.

Nazan ELİFİ

7 ay önce hastanenizde doğum yaptım. Başak hanım ve tüm ekibime teşekkür ederim. Doktorunuzdan ve hastanenizde çalışanların güler yüzlerinden çok memnunum.

Nazlı GÖDEKDAĞ

Doktorumuz Haluk Özsaraç bey' e hemşireler Ayla hanım' a ve tüm personele hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.

Aysenur ARSLAN

Deniz hemşire serum takılan ve tahlil istenen hastamla çok ilgilendi. Tahlil sonuçlarının ne zaman çıkacağını, serumun ne zaman biteceğini, ateşinin ne zaman düşeceğini hatta tuvalete giderken bir şey olursa tuvaletti acil çağrı zilini nasıl kullanmamız gerektiğini anlatması muhteşemdi. Deniz hemşireye ilgi ve alakasından, hastane yöneticilerine de böyle mükemmel hemşireleriniz olduğu için teşekkür etmek istiyorum.

Dilek ÖZKAN

Zeynep, Gökçen hemşirelerin vermiş olduğu pozitif enerji, Dr.Hakan bey' in ilgisi , her şey için teşekkürler.

Emre ÖĞÜT

Öncelikli doktorum Hakan bey ve benimle ilgilenen Zeynep, Hazal hemşireler görev ve sorumluluklarını güler yüz ve başarılı şekilde yerine getirdiler. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Sevda KARAKAYA

Her şey mükemmeldi. Özellikle bizim iletişim içerisinde bulunduğumuz idari yönetici Tayfur bey, Dr. Başak Sel , ebe hemşire Emre hanım ile diğer bölüm hemşireleri bize özel olduğumuz hissiyatını yaşattılar. Katkıları nedeniyle tümüne gönül dolusu saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.

Bilge ESGEÇ

2 Aya yakın bir zamandır annem yoğun bakım ünitesinde, solunum cihazına bağlı olarak yatmakta. Geçen bu zaman içerisinde yoğun bakımda hizmet vermekte olan doktor, hemşire ve hasta bakıcıların hizmeti, hastaya bakış açıları, gösterdikleri empati, iyi niyet ve zarafet beni çok etkiledi. Ayrıca hasta yakını olarak bana ve kardeşime yaklaşımları o kadar muhteşem ki ifade etmekte zorlanıyorum. Özellikle hemşire Sahure ve Dr. Tümer bey için o kadar çok söylemek istediğim söz var ama lisanım yetmiyor. Çok teşekkür ederim.

Emine KILIÇ

23.02.2012 tarihinde omurga kırığı ameliyatı oldum. Dr. Haluk Özsaraç Bey' e güleryüzünden ve yakın ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim, ayrıca 4. kat hemşirelerinden özellikle Zeynep ve Gökşen hemşire hanımlara ve diğer personellere gülen yüzlerinden ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Ebru HASEKEN

Başta Dr. Orhan Bozkurt olmak üzere personel son derece ilgiliydi. Doktora çok teşekkür ediyorum. Emeğinize sağlık.

İnayet ÖZCAN

Endoskopi ünitesindeki çalışanlarınıza teşekkür ederim. Dr. Hakan, Dr. Tümer, Nazife, Mine hemşire hanımlara ve Gülbahar hanım' a emek ve güler yüzlerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Alev BULUT

Başta doktorum Başak Sel ve ebeleriniz Emre ve Gizem hanım' a çok teşekkür ediyorum. Böyle bir ekiple çalıştığınız için çok mutlu oldum. Diğer personellerinizden de çok memnun kaldık ama başta belirttiğim 3 personeliniz için tekrar tekrar memnuniyetimi belirtmek istedim. Hizmetleriniz için çok teşekkürler.

1 2 3 4 5 6 7 8

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.