Hızlı Randevu

Hastane Randevu talebim için aranmak istiyorum.

Hastane Randevu

Hastane Randevu talebimi şimdi oluşturmak istiyorum. RANDEVU AL

"Ücretlendirme hakkında bilgi almak için
444 77 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz"

Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.Ebru BOZAN

Selam bu sabah (23 Nisan 2012) hastanenize geldim sağ koltukaltımda göğüs hizamda bir kitle çıktı ve 4 gündür hem uyuyamıyorum hem ateşim o kadar yüksek ki kımıldayamıyorum canımın acısına mı yanayım korkuma mı yanayım ama acil servisteki genel cerrah olan DR. MEHMET beye çok teşekkürler lokal anesteziyle o parçayı aldı. Binlerce kez teşekkür ederim şu an çok iyiyim.

Birgül ŞIPKA

11 Nisanda hastanenizde acilen doğum yaptım. Fatma Nur hanıma birkez de buradan teşekkürler. Ne kadar teşekkür etsem az gelir aslında. Güler yüzü, şefkatli yaklaşımı, gösterdiği özen kendimi iyi hissettirdi. Central Hospital ailesine de hastaneden mutlu ayrılmamı sağladığı için ayrıca teşekkür ediyorum.

Serap Uzun KIRAÇ

26.3.2012 tarihinde doğum yaptım. İkiz bebeklerim oldu, Dr.Başak Sel hanıma ilgisi, güler yüzü ve samimiyetinden kendisine çok teşekkür ederim. Hemşirelere gösterdiği ilgi için teşekkürler. Mükemmel hizmet anlayışı hastanenizde mevcut ben çok mutlu ayrıldım. Tekrar emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Ruhan YALÇINKAYA

Hizmet almanın yanı sıra eşsiz bir gülümseme ve ilgi gördük yeğenimin doğumu ıle tanıştığımız hastanenizin tüm çalışanları yanımızda oldular doktorumuz Başak hanım ve 5. katın bütün hemşirelerinin yanı sıra temizlik personellerine teşekkür ederiz ... Unutmayacağımız bir hastane hizmet deneyimi kazandırmış oldular ne kadar güzel sadece ilaçların ve teknolojinin tıpta yeterli olmadığını bilerek güler yüzle samimiyetle tedaviyi tamamlamanın farkındalığında olmakk ...

Fevzi SAYILI

Hastanedeki tüm personelin güler yüzü, ilgisi, yaklaşımları, fizik tedavimde her an yanımda olan Doktor Şahap bey, Fizyoterapist Sena hanım ve yardımcısı Arife hanım ne kadar müthiş kişilersiniz tedavim sırasında gördüğüm ilgi alaka güleryüz ve sıcaklığınızı kelimelerle anlatamam sizlere sonsuz teşekkürler iyiki böyle bir hastane var ve iyiki sizlere gelmişim. Sonsuz minnet ve şükranlarım hem sizlere hemde bu hastaneyi bizlere hizmete sunanlara.

Banu ÖZBIÇKICI

Nöroloji doktorumuz Sayın M. Emin ÇAKIR öncelikle hastalarına olan saygılı, nazik, güleryüzlü ve şefkatli davranışıyla, vermiş olduğu son derece isabetli tanı ve akabinde uyguladığı tedavi yöntemiyle hastalarının bir an önce sağlıklarına kavuşmasını arzu eden kıymetli bir hekim. Özbıçkıcı Ailesi olarak kendisini tanımaktan dolayı memnuniyetimizi ifade eder, teşekkürlerimizi sunarız. Sevgi ve Saygılarımızla.

Esra TEVETOĞLU

16.03 2012 doğumumu yapan Fatmanur hanımın bana gösterdiği özene, güler yüzlü olmasına ve 9 ay boyunca teselli edişini unutmayacağım ve arzu hemşireme çok teşekkür ediyorum.

Esra ÇETİNKAYA

Gebeliğim boyunca Figen hanıma takiplerimi yaptırdım. Kendisinin güleryüzü samimiyeti için kendisine çok teşekkür ederim. Mükemmel bir doktor, doğumdan sonra benimle ve bebeğimle yakından ilgilenen bütün 5.kat personelinede sonsuz teşekkürler. Herkes işine çok sadık ve içten.

Züleyha KIRCAOĞLU

Hastanenizle tanışmamız 2 yıl önce babamın bağırsak ameliyatı ile başladı. Daha sonra birçok kereler yardım aldık. Hastaneniz için tek bir kelime var söylenecek hepiniz mükemmelsiniz. Cerrahınız Hakan Bey - Göz doktorunuz Hasan Bey - Dahiliye doktorunuz Mehmet Akif Bey, hemşireleriniz büro işlerinde görevli olan ilgililer hepiniz harikasınız, teşekkürler.

Nazan ELİFİ

7 ay önce hastanenizde doğum yaptım. Başak hanım ve tüm ekibime teşekkür ederim. Doktorunuzdan ve hastanenizde çalışanların güler yüzlerinden çok memnunum.

Hikmet DEMİR

Doktorlarınızın hepsi çok iyi. En çok temasta olduğumuz Dr. Hakan Bozkurtoğlu, hemşiresi Mine hanım yardımcısı Gülbahar hanım ve danışmadaki Salime hanım, hepsi fevkalade uzmanlar, kendilerine çok teşekkür ederim.

Nazlı GÖDEKDAĞ

Doktorumuz Haluk Özsaraç bey' e hemşireler Ayla hanım' a ve tüm personele hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.

Aysenur ARSLAN

Deniz hemşire serum takılan ve tahlil istenen hastamla çok ilgilendi. Tahlil sonuçlarının ne zaman çıkacağını, serumun ne zaman biteceğini, ateşinin ne zaman düşeceğini hatta tuvalete giderken bir şey olursa tuvaletti acil çağrı zilini nasıl kullanmamız gerektiğini anlatması muhteşemdi. Deniz hemşireye ilgi ve alakasından, hastane yöneticilerine de böyle mükemmel hemşireleriniz olduğu için teşekkür etmek istiyorum.

Dilek ÖZKAN

Zeynep, Gökçen hemşirelerin vermiş olduğu pozitif enerji, Dr.Hakan bey' in ilgisi , her şey için teşekkürler.

Emre ÖĞÜT

Öncelikli doktorum Hakan bey ve benimle ilgilenen Zeynep, Hazal hemşireler görev ve sorumluluklarını güler yüz ve başarılı şekilde yerine getirdiler. Kendilerine teşekkür ediyorum.

1 2 3 4 5 6 7 8

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.