Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.Duriye ÖZGÖNÜL

Hijyen ve bizlere verdiğiniz sağlık hizmetinin kaliteli olmasından dolayı hastanenizin personeline, hekimlerine çok çok teşekkür ederiz.

Cengiz BERKÜN

Doğumumuza bir ay kala Sn Dr. Öznur Yılmaz tavsiyesi üzerine hastane değiştirerek kurumunuza gelmeye başladık. 8 Mart itibarı ile de sayenizde Meleğimizi kollarımıza aldık. Başından sonuna kadar güleryüzlü, ilgili ve alakadar personeliniz her derdimizle yakından ilgilendi. Başta doğum doktorumuz Sn Fatmanur hanıma, bebeğimizin doktoru Sn. Öznur Hanıma, Bebek hemşiresi Sn Nurgül Hanıma ve nezlinde tüm persneline gönülden ve içten teşekkürü borç biliriz. sevgiler...

Pınar ERKOŞAN

Merhaba Hastanenizde 14.02.2012 tarihinde oğlumu kucağıma aldım. 3,5 yıldır hastası olduğum Sn. Fatma Nur Hanım' a asistanı Sibel hanıma, 5. ve 6. kattaki tüm bebek hemşirelerine ve hemşirelerinize, ameliyethanede beni güler yüzüyle karşılayan tüm kadronuza sonsuz teşekkürlerimi sunmak istedim. TEŞEKKÜRLER. :)

Nurcan ŞAFAK ASLAN

Hastaneniz süper. Özellikle Dr. Fatmanur Hanım, Emre Hanım, Gizem Hanım ve diğer hemşire arkadaşlar çok ilgilendi. Beni hep motive ettiler, çok çok teşekkürler. Sanki evimizdeymişiz gibi rahattık ve personeliniz çok iyi. Hepsi güler yüzlü, herkese bol bol teşekkür ederim.

Sİnem KOÇ

Doktorlarımız Başak Sel, Yusuf Temiz, Gonca Hanım; emeklerinize sağlık. Bizim her anımızda sabırla yanımızda oldunuz. Emre Hemşire en heyecanlı ve zor günlerimizde bizim yanımızda oldu. Güler yüzü, cana yakınlığı, sıcaklığı insanı rahatlatıyor. Güven hissi veriyor. Arzu hemşireyi de unutmam. Genelde diğer kat hemşireleri de bizi memnun etti teşekkürler.

Kiraz GEZMEK

Acil servisi çok beğendim. Deniz hemşirenin eli çok hafif. Teşekkürler.

Bünyamin YILMAZ

Merhaba, hastanenizi ailecek uzun zamandan beri kullanan ve aynı zamanda çok iddialı olduklarını her fırsatta belirten birçok hastaneleri de çeşitli nedenlerle deneyimlemiş bir kişi olarak izninizle iletmek istediklerim var: Örneğin bugün laboratuvar hizmeti aldım ve kapıdaki güvenlik görevlisi arkadaştan işlemlerimi yapan Sn. Ahmet Bey' e, kan alımı işlemini gerçekleştiren hemşiremizden ve kolayca internet üzerinden görülebilen hızlı sonuç sunma özelliğine kadar... ve diğer zamanlarda işlemlerde, tüm birimlerinizdeki kaliteli, güleryüzlü, samimi, hızlı ve giderek yükselen hizmet anlayışınız için çok değerli; yönetici ve çalışanlarınıza en içten sevgi ve saygılarımı sunar işlerinizde başarılar dilerim.

Mete IŞIN

İdrar kesesi operasyonumu büyük bir ilgi ve titizlik içerisinde başarıyla gerçekleştirmiş olan Üroloji Uzmanı Sayın Op. Dr. Yusuf TEMİZ' e sonsuz şükranlarımı bildirir, ayrıca tüm çalışanlarınıza hastanenizde geçirdiğim tedavi süresi boyunca göstermiş oldukları yakın ilgi ve hassayitelerinden ötürü de teşekkürlerimi sunarım. Değerli hocamız Sayın Op. Dr. Yusuf TEMİZ' in başaralarının devamını dilerim. Saygılarımla.

Egemen ÖZTÜRK

Göğüs Hastalıkları Uzmanı Sayın Dr. Mübeccel Akman' a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum, kardeşim Emre Özbek' i zatürre hastalığından kurtardığı için kendisine şükranlarımı sunuyorum. İyiki hocamız sizinle çalışmaktadır, kendisine teşekkürlerimi iletirseniz çok seviniriz, sizede uyarım böyle değerli bir hocayı hiç bir zaman bırakmayın, tekrar ilgileriniz için teşekkürler çalışma arkadaşlarınıza şükranlarımı sunuyorum başarılırınızı diliyorum.

Hasta Yorum

Bel fıtığı ameliyatı olduğum Central hospital'dan gördüğüm yakın ilgi ve güleryüzünden dolayı Dr. Haluk bey' e ve hemşire hanımlara, diğer personele sonsuz teşekkürler.

Ahmet GÜLEŞ

Çocuğumuzun ana rahmine düştüğünden itibaren hastanenizi tercih ettik. Gerek ilk geldiğimiz gün ve dahası itibariyle Dr. Fatma Nur hanım gerek doğum ve hemn sonrasında tüm hemşireler ve bebek odası birimi kendi çocuklarıymışcasına ilgilendiler. Hastanenizi her zaman seve seve tavsiye edeceğimi bildirir teşekkürlerimizi iletiriz. Üsküdara' a yeni yatırımınız olarak bekleriz.

Murat YILMAZ

Gizem hemşire, Esra hemşire ve bebek hemşirelerinden çok memnun kaldık. Doktor Fatma Nur hanım ve doktor Öznur hanım' a ayrıca teşekkürlerimi sunup, çevremdekilere tavsiye edeceğimi belirtmek isterim. Kısacası hastanenizden çok memnun kaldık.

Tülin YÜCEL

12 Aralık 2011 tarihinde yapılan ameliyatım sonrası bana yardımcı olan tüm hemşire ve doktorlara teşekkür ediyorum.

Aziz Ozan ÇAPLAN

Doktorumuz M. Haluk Özsaraç beyin bize gösterdigi ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyor ayrıca hastanenizde çalışan hemşire memur ve hasta bakıcılara da sonsuz teşekkürler. Personelin bu güler yüzlü hali umarım hep böyle devam eder teşşekürler.

Sena TEPRET

Medine Hanim önce ilginiz için teşekkür ederim. Kızım ilk banyosunu yaptı, harika bilgiler aktardı hemşire ablamız. Uygulama harika!! Böyle acemi anne babaları doğum sonrası yalniz birakmadığınız için çok teşekkür ediyoruz. Hamilelik ve doğum süresince her konuda güler yüzünü eksik etmeyen, destek olan tüm personel adına size teşekkür ediyorum. Şimdi kızımı büyütürken sizlerle olacağız inşallah :) Sevgiler, iyi çalısmalar.

1 2 3 4 5 6 7 8

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.