Hızlı Randevu

Hastane Randevu talebim için aranmak istiyorum.

Hastane Randevu

Hastane Randevu talebimi şimdi oluşturmak istiyorum. RANDEVU AL

"Ücretlendirme hakkında bilgi almak için
444 77 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz"

Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.Sevda KARAKAYA

Her şey mükemmeldi. Özellikle bizim iletişim içerisinde bulunduğumuz idari yönetici Tayfur bey, Dr. Başak Sel , ebe hemşire Emre hanım ile diğer bölüm hemşireleri bize özel olduğumuz hissiyatını yaşattılar. Katkıları nedeniyle tümüne gönül dolusu saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.

Bilge ESGEÇ

2 Aya yakın bir zamandır annem yoğun bakım ünitesinde, solunum cihazına bağlı olarak yatmakta. Geçen bu zaman içerisinde yoğun bakımda hizmet vermekte olan doktor, hemşire ve hasta bakıcıların hizmeti, hastaya bakış açıları, gösterdikleri empati, iyi niyet ve zarafet beni çok etkiledi. Ayrıca hasta yakını olarak bana ve kardeşime yaklaşımları o kadar muhteşem ki ifade etmekte zorlanıyorum. Özellikle hemşire Sahure ve Dr. Tümer bey için o kadar çok söylemek istediğim söz var ama lisanım yetmiyor. Çok teşekkür ederim.

Emine KILIÇ

23.02.2012 tarihinde omurga kırığı ameliyatı oldum. Dr. Haluk Özsaraç Bey' e güleryüzünden ve yakın ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim, ayrıca 4. kat hemşirelerinden özellikle Zeynep ve Gökşen hemşire hanımlara ve diğer personellere gülen yüzlerinden ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Ebru HASEKEN

Başta Dr. Orhan Bozkurt olmak üzere personel son derece ilgiliydi. Doktora çok teşekkür ediyorum. Emeğinize sağlık.

İnayet ÖZCAN

Endoskopi ünitesindeki çalışanlarınıza teşekkür ederim. Dr. Hakan, Dr. Tümer, Nazife, Mine hemşire hanımlara ve Gülbahar hanım' a emek ve güler yüzlerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Alev BULUT

Başta doktorum Başak Sel ve ebeleriniz Emre ve Gizem hanım' a çok teşekkür ediyorum. Böyle bir ekiple çalıştığınız için çok mutlu oldum. Diğer personellerinizden de çok memnun kaldık ama başta belirttiğim 3 personeliniz için tekrar tekrar memnuniyetimi belirtmek istedim. Hizmetleriniz için çok teşekkürler.

Duriye ÖZGÖNÜL

Hijyen ve bizlere verdiğiniz sağlık hizmetinin kaliteli olmasından dolayı hastanenizin personeline, hekimlerine çok çok teşekkür ederiz.

Cengiz BERKÜN

Doğumumuza bir ay kala Sn Dr. Öznur Yılmaz tavsiyesi üzerine hastane değiştirerek kurumunuza gelmeye başladık. 8 Mart itibarı ile de sayenizde Meleğimizi kollarımıza aldık. Başından sonuna kadar güleryüzlü, ilgili ve alakadar personeliniz her derdimizle yakından ilgilendi. Başta doğum doktorumuz Sn Fatmanur hanıma, bebeğimizin doktoru Sn. Öznur Hanıma, Bebek hemşiresi Sn Nurgül Hanıma ve nezlinde tüm persneline gönülden ve içten teşekkürü borç biliriz. sevgiler...

Pınar ERKOŞAN

Merhaba Hastanenizde 14.02.2012 tarihinde oğlumu kucağıma aldım. 3,5 yıldır hastası olduğum Sn. Fatma Nur Hanım' a asistanı Sibel hanıma, 5. ve 6. kattaki tüm bebek hemşirelerine ve hemşirelerinize, ameliyethanede beni güler yüzüyle karşılayan tüm kadronuza sonsuz teşekkürlerimi sunmak istedim. TEŞEKKÜRLER. :)

Nurcan ŞAFAK ASLAN

Hastaneniz süper. Özellikle Dr. Fatmanur Hanım, Emre Hanım, Gizem Hanım ve diğer hemşire arkadaşlar çok ilgilendi. Beni hep motive ettiler, çok çok teşekkürler. Sanki evimizdeymişiz gibi rahattık ve personeliniz çok iyi. Hepsi güler yüzlü, herkese bol bol teşekkür ederim.

Sİnem KOÇ

Doktorlarımız Başak Sel, Yusuf Temiz, Gonca Hanım; emeklerinize sağlık. Bizim her anımızda sabırla yanımızda oldunuz. Emre Hemşire en heyecanlı ve zor günlerimizde bizim yanımızda oldu. Güler yüzü, cana yakınlığı, sıcaklığı insanı rahatlatıyor. Güven hissi veriyor. Arzu hemşireyi de unutmam. Genelde diğer kat hemşireleri de bizi memnun etti teşekkürler.

Kiraz GEZMEK

Acil servisi çok beğendim. Deniz hemşirenin eli çok hafif. Teşekkürler.

Bünyamin YILMAZ

Merhaba, hastanenizi ailecek uzun zamandan beri kullanan ve aynı zamanda çok iddialı olduklarını her fırsatta belirten birçok hastaneleri de çeşitli nedenlerle deneyimlemiş bir kişi olarak izninizle iletmek istediklerim var: Örneğin bugün laboratuvar hizmeti aldım ve kapıdaki güvenlik görevlisi arkadaştan işlemlerimi yapan Sn. Ahmet Bey' e, kan alımı işlemini gerçekleştiren hemşiremizden ve kolayca internet üzerinden görülebilen hızlı sonuç sunma özelliğine kadar... ve diğer zamanlarda işlemlerde, tüm birimlerinizdeki kaliteli, güleryüzlü, samimi, hızlı ve giderek yükselen hizmet anlayışınız için çok değerli; yönetici ve çalışanlarınıza en içten sevgi ve saygılarımı sunar işlerinizde başarılar dilerim.

Mete IŞIN

İdrar kesesi operasyonumu büyük bir ilgi ve titizlik içerisinde başarıyla gerçekleştirmiş olan Üroloji Uzmanı Sayın Op. Dr. Yusuf TEMİZ' e sonsuz şükranlarımı bildirir, ayrıca tüm çalışanlarınıza hastanenizde geçirdiğim tedavi süresi boyunca göstermiş oldukları yakın ilgi ve hassayitelerinden ötürü de teşekkürlerimi sunarım. Değerli hocamız Sayın Op. Dr. Yusuf TEMİZ' in başaralarının devamını dilerim. Saygılarımla.

Egemen ÖZTÜRK

Göğüs Hastalıkları Uzmanı Sayın Dr. Mübeccel Akman' a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum, kardeşim Emre Özbek' i zatürre hastalığından kurtardığı için kendisine şükranlarımı sunuyorum. İyiki hocamız sizinle çalışmaktadır, kendisine teşekkürlerimi iletirseniz çok seviniriz, sizede uyarım böyle değerli bir hocayı hiç bir zaman bırakmayın, tekrar ilgileriniz için teşekkürler çalışma arkadaşlarınıza şükranlarımı sunuyorum başarılırınızı diliyorum.

1 2 3 4 5 6 7 8

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.