Hızlı Randevu

Hastane Randevu talebim için aranmak istiyorum.

Hastane Randevu

Hastane Randevu talebimi şimdi oluşturmak istiyorum. RANDEVU AL

"Ücretlendirme hakkında bilgi almak için
444 77 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz"

Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.Mediha Tuğba DEMİRKAYA

Kadın doğum bölümünde Dr. Fatma Nur hanım doktorum. Son derece saygılı, ilgili bir doktor olup çok memnun kaldım. Ayrıca kadın doğum bölümündeki tüm hemşireler son derece ilgili olup, NST bölümündeki personelin güleryüz ve ilgisi ile daha rahat ve huzurlu bir ölçüm süreci geçirdim. Aldığım hizmet için teşekkür ederim.

Nurgül UYAR

Hastane hizmetlerinizden son derece memnunum. Tekrar hastaneye gelsem hiç tereddüt etmeden geleceğim ve önereceğim tek hastane. Verdiğiniz hizmet için teşekkür ederim.

Arzu YOL ŞEŞEN

Hastanede gösterilen güleryüzlü ilgiden çok memnunum. Severek tercih ettiğim bir hastane. Ayrıca NST bölümünde çalışan güleryüzlü hemşirelere sıcak ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

Nilüfer TUZLAN KAPLAN

Doktorum Figen Temelli' den ve genel olarak personelden memnunum. Teşekkürler.

Çiğdem TÜKEL

Herşey mükemmel teşekkürler.

Özlem ASLAN

Hizmet çok iyi. Hastane çok temiz. Güleryüzlü ilgili personel.

Özen GÜNAY

Genel olarakhizmet güzel. Hizmetleriniz için teşekkürler ve iyi çalışmalar.

Sinem YILDIZ

Herşey için teşekkürler. Yıllardır kullandığımız bir hastane. Çok memnunuz.

Şenay ŞAHBAZ GÜNDÜZ

Çok mükemmel bir hastane herkese öneririm.

Arzu ÇAVDAR

Bize evimiz kadar sıcak bu ortam hazırlanıp hizmet verdiğiniz için teşekkür ederiz.

Sedat ÖZDEMİR

Hastanenizde görev yapmakta olan doktorlarınız , hemşireleriniz, kat görevlileriniz, temizlik, servis elemanlarınızın göstermiş olduğu ilgi, alakaya çok teşekkür ederiz.

Dilek AKÇAY HÖKE

Kaldığım süre boyunca herşey çok güzel ve iyiydi. Doktorlar, hemşireler hepsi ilgiliydi. Herşey için teşekkürler.

Sema DÜZYOL

Dr. Yusuf bey' inn hastasıyım. Kendisi ilgili bize ilgi aktarmada mükemmel. Güven dolu, esprili ve candan samimiyeti bize bu günleri kolay geçirmemize sebep oldu. Kendisine münnettarım.

Zeynep Mine BATMAZ

"Hastanenizde görev yapmakta olan Sn.Dr.İlknur Cengizoğlu ve Sn.Dr.Hakan Bozkurtoğlu na sahip oldukları tıbbi bilginin yanında yardım sever ve sevecen tavırları için en içten teşekkürlerimi sunarım.Ayrıca ilgileri için tüm hastane personeline de ayrıca teşekkürler. "

Büşra ÖZ Sarı

Hamileliğimin başından beri hastanenizde muayene oluyorum. Genel olarak doktorum gerekse diğer hemşire ve çalışanlar bu süre zarfında gayet ilgili ve kibar davrandılar. Herkese tavsiye edeceğim bir hizmet aldım. Teşekkür ederim.

Misafir Yorumları

Yaklaşık 3 aydır hastanenizde görevli Opr. Dr. Cengizhan Kolata'nın hastasıyım.27 haftalık gebeyim. Bu süreye kadar 3 özel hastane ve 4 doktor değiştirdim. Özel bir hastanenin doktoru sadece 2.9 çıkan tiroidim sonrası "çocuğun gerizekalı" olabilir gibi gayet kaba bir cümleyi,aynen yazdığım şekli ile sarfederek bana söyledi.Başka bir özel hastanenin doktoru gebeliğimi anlamadı, bir diğeri beni haftalarca gitmeme rağmen tanımıyordu. Her seferinde kendimi tanıtmaktan bıkkınlık gelmişti.İlgisizdi. Tüm bu sorunlar sonrası Cengizhan Bey'i ve hastanenizi buldum. Başta Cengizhan Bey olmak üzere, tüm hastane personeliniz çok ilgili ve güleryüzlü. Cengizhan Bey'e bu sorunlarımı anlattığımda, kendi meslektaşlarını asla kötülemedi. Bu davranışını hem ben hem de eşim inanılmaz takdir ettik. Kendisi daima anlayışlı,güleryüzlü ve yardımsever.Gebelik döneminde bir insana nasıl yardımcı olunabileceğinin bilgeliğini taşıyor. Hastanenize böyle iyi bir doktor ve personel çalıştırdığınız için sizlere çok teşekkür ederiz. Kalamış'ta ikamet etmeme rağmen,yakındaki hiçbir özel hastaneyi tercih etmeyeceğim. Hastaneniz ayrıca çok temiz ve düzenli. Hiçbir zaman bizleri bekletmiyorlar. Tekrar teşekkür ederiz. İyi ki varsınız. Saygılarımla Hande ÇAKSU Hastaneniz her yönden standartların üzerinde hizmet verdi. Genel anlamda doktorlarınızdan hemşirelere ve hizmetliler dahil tüm görevliler gayet sıcak, ilgili ve görev bilinci ile çalıştılar.Özellikle Emre Hanım, Galina Hanım, Pınar Hanım'a ve çocuk doktorumuz Öznur Hanım'a çok teşekkürler. Zeynep DÜZGÜN KOCA

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.