Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.Esin ÇAKIR

Kendim ve bebeğim için gördüğüm ilgi için tekrar teşekkür ederim. Hastanenizden memnuniyetle ayrılıyorum.

Aynur KIRTMAN

Dr. Fatma Nur Hacıbaloğlu ve ekip arkadaşları bizimle çok ilgilendiler. Emre ebe hanıma ilgisi için çok teşekkür ediyorum. Dr. Fatma Nur hanım gerçekten işini dört dörtlük yapan bir kişi tüm ilgi ve alakalarından ötürü teşekkür ediyorum.

Hüveyla GÜRLEK DEMİRCAN

Tüm hastane ekibinin güleryüzü, ilgisi, saygılı ve özenli tavırlar bu iki günü çok rahat geçirmemizi sağladı. Herhangi bir sağlık sorunum olduğunda hiç düşünmeden bu hastaneye başvuracağım. Çok teşekkürler.

Hakan EROĞLU

Yıllardır geldiğim genel olarak çok memnun olduğumu söyleyebilirim.

Reyhan DENİZ

Hastanenizde üçüncü doğumumu yapmaktayım. İlk iki çocuğumun doğumunda özellikle Fatma Nur hanım olmak üzere doğumumda emeği olan tüm ekibinizden çok memnun kalmıştım ve üçüncü çocuğumun doğumunda da yine hastanenizi tercih ettim. Bu hastaneden vazgeçmedim. Burada siz çalışanların emeği büyük ancak benim de emeğim var bu konuda:)

Armağan CENGİZ

Hastaneye geldiğimden beri hiç bir konuda memnuniyetsizlik yaşamadım. Gayet sıcak ve güleryüzlü bir ortam içerisinde ilgi ve alaka bi o kadar çoktu. Gitmiş olduğum doktorumdan hasta kabul ve NST ' ye kadar çok memnunum çalışan tüm ekip ve hastanenin kendinden görmüş olduğumuz güleryüz için teşekkür ederiz.

Pınar GÜREL

Hastaneye geldiğimden beri hiç bir konuda memnuniyetsizlik yaşamadım. Gayet sıcak ve güleryüzlü bir ortam içerisinde ilgi ve alaka bi o kadar çoktu. Gitmiş olduğum doktorumdan hasta kabul ve NST ' ye kadar çok memnunum çalışan tüm ekip ve hastanenin kendinden görmüş olduğumuz güleryüz için teşekkür ederiz.

Hande BAÇ

Dr. Başak Sel , mükemmel bir doktor. Onu tanıdığım için çok şanslı hissediyorum kendimi. Sayesinde çok rahat bir gebelik geçirdim. Herşey için çok teşekkürler.

Tuğba ÖZKAN

Hastaneden genel olarak çok memnunum. Herkes özenli, saygılı ve en önemlisi güleryüzlüler. Doktorum Figen hanım ve sekreteri Betül hanım iyiki bu hastanede tanıdım sizi.

Bahar ÖZGÜN

"Dün doktor randevusu için geldiğim hastanenizde çalışan Sayın Dr. İlknur Cengizoğlu'na gösterdiği nezaket ve yardımları için teşekkürlerimi sunarım. Böyle değerli çalışanlarınız olduğunuz için şanslı bir kurum olduğunuzu belirtmek isterim. Saygılarımla "

Zeliha YÜCEL

Sevgili doktorum Figen hanımın ilgi ve yaklaşımı çok güzel. Hastanenizi tercih etme nedenim personeliniz ve doktorlarınızdan Gonca hanım ve Figen hanım.

Suzan ATAKAN

Fizik tedavi biriminden çok memnun kaldım. Hasta ve hastane ortamında olduğumu unuttum. Doktorum ve ekibinden ana şevkati gibi ilgi, tatlı dil, güleryüz gördüm. Hepsine teşekkürler.

Mediha Esin KUTLU

Fizik tedavi doktoru Dr. Şahap bey' e ve fizyoterapist Sena hanım ve ekibine Bel fıtığı tedavim sırasında gösterdikleri ilgi ve alaka için teşekkür ederim. Özellikle aldığım Fizik tedavi çok faydalı gördüğümü belirtmek isterim.

Zerrin ADAROĞLU

Dyt Selma Turan ve Başhekim Orhan bey' in hastasıyım. Her ikisinden de son derece memnunum.

Mehtap ÇELİKOK

Doktorumuz Öznur hanım çok ilgili, nazik ve bilgilendiriciydi. Hastanenizin hizmetlerinden memnunuz. Bu memnuniyet bizim her seferinde bu hastaneye geri dönüyor.

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.