Hızlı Randevu

Hastane Randevu talebim için aranmak istiyorum.

Hastane Randevu

Hastane Randevu talebimi şimdi oluşturmak istiyorum. RANDEVU AL

"Ücretlendirme hakkında bilgi almak için
444 77 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz"

Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.Nurcan AKYÜZ

Hastane personeli özellikle hemşirelerin ilgisi çok iyiydi. Genel olarak çok memnun kaldım.

Mustafa Çeşmecioğlu

Bebeğim Kozyatağı Central Hospital'da dünyaya merhaba dedi. Doğuma geldiğimiz andan itibaren hastaneyi terk ettiğimiz zamana kadar geçen 52 saatlik sürede kendimizi evimizde gibi rahat hissettiren güler yüzlü ve hoşgörülü hastane personeline teşekkür ederiz. Doğum yapmak için rahat ve güvenli bir yer arıyorsanız doğru adres Central Hospital...

Duygu Karagöz

Bebeğim 26 günlük oldu. Doktorumuz Başak Hanım'a ve hastane çalışanlarına teşekkür ediyorum. Herkes çok ilgiliydi. Güzel ve rahat bir şekilde doğum yaptım.

Süheyla AY

27.05.2012 tarihinde bir kız bebeği dünyaya getirdim, doğumdan önce güler yüzünü ve sorularımıza karşı sabırlı, doyurucu bilgilerinden dolayı ve doğum esnasında da yardımlarından dolayı hem doktorumuz Fatmanur Hacıbaloğlu'na hem de 5. kat hemşirelerine, kat temizlik görevlilerine güler yüzlü davranışlarından dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Mehmet BAĞDİKEN

28-5-2012 tarihinde hastanenizde triod ameliyatı oldum genel cerrahi doktorları Op. Mehmet Altıntaş' a ve Op. Hakan Beye çok teşekkür ederim. Güler yüzlü ve kaliteli meslek anlayışlarından ötürü tebrik ederim hasta olan herkese tavsiyemdir tüm personele teşekkür ederim.

GÜLSEV BETON

Check up hizmetiniz dahilinde başta Sn.Sevilay Hanım ve tüm doktor ve diğer tüm ilgili kadrolarınızda görev yapan personelinize memnuniyetimi bildirir,sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım.

SELÇUK CETİK

Sayın Nöroloji Uzman Dr. Gamze Eroğlu Teyzemin Demans problemini mucize bir sekilde tedavi etti. Benim Vertigo sorunumu düzene sokmakta Kendisine ailece çok şey borçluyuz..

Yasemin AKANUR

Bir ay önce kolum kırıldığı için bu hastahaneye gelmiştim.Sevgili fizyoterapistim Sena Türkoğlu ve ekibiyle tanıştım.Sena Hanım,bilgisi,ilgisi ve sonsuz sabrı ile iyileşmemi sağladı.Ayrıca yıllar önce geçirdiğim kaza sonucu bozulan yürüyüşüm,duruşum da düzeldi.Daha önce başvurduğum birçok hastaneden ''artık birşey yapılması mümkün değil''cevabını aldığım için,bu benim için tam anlamıyla bir mucize....Üzerime bir sihirli değnek değmiş gibi hissediyorum.Artık herşey daha güzel...

Nejla AKSOY

Hastanenizden memnunum. Çocuk doktoru Öznur Yılmazdan çok memnunum. Hem çok bilgili, hem de çok nazik ve saygılı. Her zaman gönül rahatlığı ile arayıp bilgi de alabiliyorum.

Edgü KAÇALİN

İlgiden çok memnun kaldık. Gayet başarılı bir endoskopi geçirdim. Doktorlardan ve personelden memnun kaldım.

Ülkü GÜNEYSU

Doktorlar, hemşire ve personel çok ilgili ve güleryüzlüydü. Teşekkür ederiz.

İbrahim Nişat NİŞANAL

El ayak bakımı için geldim ve memnun kaldım. Bundan sonra el ve ayak bakımım için bu hastaneyi tercih edeceğim.

MUSTAFA PARMAKSIZ

Hastanenize ilk adım attığımızdan taburcu oluncaya kadar bizimle ilgilerini esirgemeyen doktor, hemşire ve diğer personele teşekkür ederiz.

Zeynep TECERKAYA

Doktorum Fatma Nur hanım ve asistanından çok memnunum.

Deren Cansu MERGEN

Kızım Cemre hastanenizde dünyaya geldi. İlk muayeneden bu yana bizlere yardımcı olan Dr. Başak Sel, kattaki sorumlulara teşekkürlerimi iletmek istiyorum.

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.