Hızlı Randevu

Hastane Randevu talebim için aranmak istiyorum.

Hastane Randevu

Hastane Randevu talebimi şimdi oluşturmak istiyorum. RANDEVU AL

"Ücretlendirme hakkında bilgi almak için
444 77 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz"

Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.Mualla GENLİ

Bütün hizmetlerinizden memnun olduğumu ve insan ilişkilerinizin böyle devam etmesini dilerim. Hizmetleriniz için teşekkürler.

Hülya KARAKOÇ

Tüm personelden memnun kaldım teşekkürler.

Tuğba ÖZDEMİR

Bu hastanede ameliyat olduğum için şanslı olduğumu düşünüyorum. Kat hemşireleri ve çalışanlar insana pozitif bir enerji veriyorlar. Tüm çalışanlara ve doktorlarımıza teşekkür ediyorum.

Sultan YILMAZ

Hastanenizin gayet iyi olduğunu düşünüyorum.

Çisel Hilal KIZILTUĞ

İlgi ve alakanıza çok teşekkür ederiz.

Semra OKTAY

Hastane personeli genel anlamda güleryüzlü, işine hakim ve ilgili personeldir. Hasta ve bebek hemşireleri çok ilgili.

Adnan ADIGÜZEL

MR ve akciğer tomografisini çeken elemanlar insanlarla çok çok ilgilenmekteler.

Aşkın ÇİFTÇİ

Bu kadar güleryüzlü personeli bir arada görmedim desem yeridir. Herşey için teşekkürler.

Yasemin Bilgiç Akanur

Bir ay önce kolum kırıldığı için bu hastahaneye gelmiştim.Sevgili fizyoterapistim Sena Türkoğlu ve ekibiyle tanıştım.Sena Hanım,bilgisi,ilgisi ve sonsuz sabrı ile iyileşmemi sağladı.Ayrıca yıllar önce geçirdiğim kaza sonucu bozulan yürüyüşüm,duruşum da düzeldi.Daha önce başvurduğum birçok hastaneden ''artık birşey yapılması mümkün değil''cevabını aldığım için,bu benim için tam anlamıyla bir mucize....Üzerime bir sihirli değnek değmiş gibi hissediyorum.Artık herşey daha güzel...Çok teşekkür ederim demek yetesiz kalacak.Ömür boyu sürecek dostluklar kazandığımı düşünüyorum.Sevgiyle kalın....

HATİCE BAŞYURT

Hastahanenizde 10.09.2013 de oğlumuz dünyaya geldi.Epidural normal doğumu şiddetle tavsiye ediyorum.Doktorumuz Başak hanım ve Özge hanıma da ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.Doktor Tümer beye de çok teşekkür ediyorum.Emre ebe , esra ebe ,5.kat hemşireleri ve görevlilerine de çok büyük teşekkürler.Cidden aile ortamındaydım adeta .Anne eğitimi de bir harikaydı ve evde banyo eğitimi de iyiydi.

Ahmet ARSLAN

Hastanenize her vesile ile gelmekteyim. En son üroloji servisinize geldim. Üroloji servisinize ulaşmamdan ayrılıncaya kadar gösterilen ilgi beni fevkalade etkiledi. Sağlıklı bir şekilde ayrıldığım hissini verdi. Dr. Yusuf bey' e teşekkür minnetlerimi sunarım. Burada özellikle hasta danışmanlarına teşekkür ediyorum. Çalışanlarınızın hastanenizin misyonuna ve vizyonuna üstün bir gayretle hizmet vermekte olduğunu müşade ettim. Çok da başarılı olduğunu gördüm.

Kezban ULUDAĞ

Tüm personelin ilgisi ve davranış biçimi oldukça iyi seviyede. Çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Vijdan Ceyda ERSOY

Yattığım servis, tüm bebek hemşireleri, ebeleri ve temizlik görevlileri çok güleryüzlü ve anlayışlılardı. Her birine ayrı ayrı sonsuz teşekkür ve saygılarımı sunarım.

Bengü İlbi COŞKUN

Herşey gayet güzeldi. Hastaneden ve hemşirelerden memnun kaldım. Başta Dr. Başak hanım olmak üzere bizimle ilgilenen herkese çok teşekkür ederim.

Hüseyin ÇAVUŞ

Hastanenizde yapmış olduğumuz konaklamadan çok memnun kaldık. Doktorumuz ve hastane personeli bizimle çok alakalıydılar. Herkese çok teşekkürler.

Misafir Yorumları

Dünyaya yeni gelecek kızımızın ilk haberini aldığımız andan itibaren hastaneniz bünyesinde gelişimini takip ettik. Bu aşamada bize yardımcı olan hastaneniz bünyesindeki doktorlarınızın çoğu eminim ki sizler için kıymetli ve değerlidir. Öncelikle Central Hospital Kadın Doğum Ünitesi olarak çok başka bir yerde durduğunuzun altını çizmek isterim.Bu fikirlerin sadece benim değil, aynı tecrübeyi hastaneniz de yaşamız olan bir kaç arkadaşımın da fikri olduğunu belirtmek isterim. İşte tam bu noktada ,sayın Figen Temelli Akın ve asistanı Cemile hanım dan bahsetmeden geçemeyeceğim. Görüşmeye başladığımız ilk günden sonuna kadar bizlere göstermiş oldukları güleryüz ve ilgiden ötürü ben ve eşim üzerinde bırakmış oldukları etki bahsedilmeden geçilmeyecek kadar büyüktür. Bu sebepten dolayı bu değerli insanları bünyenizde bulundurduğunuz için, Central Hospital ailesini teşekkürlerimizi sunarız. Sevgi ve Saygılarımızla....

Eda ACAR

Öncelikle Opr. Dr. Bahattin Ünsaç hocama , ardından Özel Sigortalar biriminden Kader Babacan ve MR biriminden Sevinç Zengin'e teşekkür etmek istiyorum. Özellikle böylesine nazik, kibar, profesyonel, samimi ve güleryüzlü arkadaşlar ile çalışmayı tercih ettikleri için hastane yönetimini takdir ediyorum. Bizim milletimiz o kadar çok hastane ortamlarında eziyet ve zulüm gördü ki, bu cana yakın güzel insanları arar olduk, hastalara motivasyon konusunda gayet başarılı bir ekip. Sağlıklı günler diliyorum.

Samed GÜLTEKİN

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.