Hızlı Randevu

Hastane Randevu talebim için aranmak istiyorum.

Hastane Randevu

Hastane Randevu talebimi şimdi oluşturmak istiyorum. RANDEVU AL

"Ücretlendirme hakkında bilgi almak için
444 77 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz"

Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.İnci AKIN

Uzman dr Hicran Ercan'dan çok memnun olduğumu belirtmek isterim..ben avrupa yakasında oturuyorum Hicran Hanım için hastanenize geldim ve onun tavsiyesiyle diğer tıbbi bölümlerinizede kontrollerimi yaptırdım...Diğer gittiğim cilt doktoru cilt kanseri olabilirsiniz demişti ve biopsi yapmak istemişti...Ben Hicran Hanımla görüştüğümde kendisi basit bir egzama olduğunu verdiğim ilaçları kullandığımda kısa bir sürede geçiceğini söylemişti ve dediği gibide oldu..hicran hanıma yaptıdığım botox ve dolgudan da çok memnun kalıyorum...Onun sayesinde kendimi daha güzel hissediyorum :) değerli hocam iyiki varsınız

Serap KARAHAN ÖZKILIÇ

Doktorumuz Gökçe Bey ve yardımcı asistanı Aydanur Hanım bizimle çok ilgilendiler çok memnun kaldık, güleryüzlü ve ilgililer işlerini de gayet güzel yaptılar ve kızımın güvenini kazandılar, kendilerine çok teşekkür eder çalışmalarında başarılar dileriz. Aydanur Hanım çok başarılı.

Binnaz ŞAHİN

Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Dr. Hakan Bey'e teşekkür ederim.

Oğuzhan DÜVENCİ

Doktorumuz Ümit Bey'den çok memnun kaldık. Ayrıca hemşire ve personeliniz hepsinden çok memnun kaldık, hepsine çok teşekkürlerimizi sunarız.

Berkay Emre ATUĞ

Dr. Gonca Hanım demek güven demek. İyiki var iyiki çocuklarımın doktoru. Neslihan hanıma teşekkür ederim sabrı ve güleryüzünden dolayı. Teşekkürler Central Hospital.

Saadet BAHÇEKOZ

Başta doktorum Figen Hanım ve asistanı olmak üzere NST odası hemşireleri Serap ve Bahtınur Hanım çok ilgililer, bu hastanede kontrole gelmeye başladığımdan beri gayet iyi karşılanıyoruz. Kızım ve ben bu ilgi ve alakadan çok memnunuz. Herşey için teşekkürler.

Elmas SALİH

Diyetisyen Selma Turan'a geldim. Nezaketi motivasyonu bana çok iyi geldi. Hayatımdaki yemek yeme alışkanlığımızı değiştiren Selma Hanım'a teşekkür ederiz.

Zeynep Mine BATMAZ

Hastanenizden ailem ve ben sıkça yararlanmaktayız. Yakınlık politikanız ve görevli arkadaşların hoşgörü ve saygılı tavırları tanıdıklarımı hastanenize yönlendirmem konusunda son derece etkili olmakta. Özellikle Dr. İlknur ve Sevilay Hanım'a ilgilerinden dolayı çok teşekkürler. Değişmemeniz umuduyla.

Nesime YURDAKUL

Hastanenize kadın doğum için başvurdum. İikiz doğum yaptım. Çocuk doktoru için Dr. Gonca hanım'a tavsiye üzerine geldim. Çok memnun kaldım. Yakın çevreme de kendisini tavsiye ediyorum. Doktor gibi değil anne gibi şevkatli yaklaşması çok memnun edici. Kendisine ve hemşiresi Neslihan Hanım'a çok teşekkür ediyorum.

Selen ALTAY

Laboratuvar personeliniz Cennet Yılmaz, benden her seferinde çok kolay kan alımı yapıyor. 3 laboratuvar teknisyeni daha denedim ama her seferinde Cennet Hanım'a kan aldırıyorum. Çünkü diğerleri damarlarımı zor bulunduğu için alamıyorlar. Kendisine güleryüzü ve yetenekli elleri için teşekkür ederim.

Sevcan ASILBAY

Genel olarak memnun olduğum bir hastanedir. Doktorlar ve personel olarak ilgili ve alakalı davranıyorlar. Doktorum Fatmanur Hanım ve NST odasındaki Bahtınur ve Serap hanıma teşekkür ederim. Sevcan ASILBAY

İlknur HIZLI GÜVEN

Hastaneniz ve içerideki tüm ekibiniz doktor ve yardımcıları, halkla ilişkiler ve herkes inanılmaz güleryüzlü ve ilgililer. Şimdiye kadar gördüğüm en pozitif hastane ve hastane çalışanları. Herşey için teşekkürler. Özellikle Dr. Figen Temelli Akın ve yardımcısı, sizi çok seviyorum.

Banu KUTUN

Kadın doğum doktoru Fatma Nur Hanım ve Arzu hemşireye, gece ve gündüzdeki bebek hemşirelerine ilgileri ve yardımları için teşekkürler.

Biriz BOLERDEN

Başta kardiyoloji doktoru sayın Dr. Sinan coşkun Turan ve 3.kat hemşireleri, yardımcı personel Muzaffer Bey ve diğer çalışanlara, hastane kapısında bizi karşılayan Bünyamin Bey'e güleryüzleri ve ilgileri için çok teşekkürler.

Yağız TANDOĞAN

Gerek doktorum Gonca Özmen, gerekse sorumlu hemşire Emre hanım, Gülsüm, Tuğba, Derya ve Galina hanımlara ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim.

Misafir Yorumları

Hastanenize bir öğretmen arkadaşımın tavsiyesi üzerine gelmiştim. Bana sizi tavsiye ederken üzerine basarak söylediği bir şey vardı. Tüm hemşireler, doktorlar, çalışanlar çok güleryüzlü, hiç kendini hastanedeymiş gibi hissetmiyorsun. Gerçekten de öyleymiş. NST' ye ilk bağlandığımda da güleryüzle karşılaşmam gibi. Gamze BAŞ ÖNDER Merhaba, ben çocuk felcinden dolayı polio sekeli hastasıyım. Doktorlar fizik tedavi önerdiler. Central hospital hastanesinde yaklasık 3 ay tedavi gördüm. fizik tedavi bölümündeki doktor ve tüm ekibi benimle çok itina ile ilgilendiler. sürekli güler yüzlü ve içten olmalarından dolayı her gittiğimde kendimi özel misafir olarak hissettim.tedavim süresince benden ilgi ve alkalarını hiç eksik etmediler.tedavimin etkili olabilmesi için evde yapmam gerken egzersizleri bıkmadan usanmadan anlatıp öğrettiler. tedavimde etkili olabilmesi için onların ısrarlı önerisiyle kaplıcalara gittim. İyiki onları dinlemişim gerçekten de kaplıcalar tedavi olma sürecimi çok etkili kıldı. fizik tedavi doktoru ve ekibinin doğru teshis ve tedvisi ile birlikte kendimde iyileşme hareketleri görüyorum. Bundan sonraki aşamalarda onların önerdikleri egzersizleri evde yapmaya ve her fırsatta kaplıcalara gitmeye devam edeceğim. Central Hospital hastanesini seçmek benin için en doğru karar oldu. Hastanenizin Fizik tedavi bölümünün tüm çalışanlarına sonsuz teşekkür ederim. Ayfer ACAR

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.