Hızlı Randevu

Hastane Randevu talebim için aranmak istiyorum.

Hastane Randevu

Hastane Randevu talebimi şimdi oluşturmak istiyorum. RANDEVU AL

"Ücretlendirme hakkında bilgi almak için
444 77 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz"

Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.Şadan ÖZARSLAN

Eşim burada doğum yaptı Önceleri de 2010'dan beri bu hastaneye geliyoruz, çok memnunuz. Doktor Başak Sel Hanım çok anlayışlı bir hanımefendi.Teşekkürler.

Nermin BAKAN

Hastanenizden çok memnun kaldık, özellikle kadın doğum doktorunuz Fatma Nur Hanım ve ekibi, doğum sonrasındaki hemşireler, bebek hemşireleri, bebek doktoru çok ilgili ve güleryüzlüydü. Teşekkürler herşeye.

İnci AKIN

Uzman dr Hicran Ercan'dan çok memnun olduğumu belirtmek isterim..ben avrupa yakasında oturuyorum Hicran Hanım için hastanenize geldim ve onun tavsiyesiyle diğer tıbbi bölümlerinizede kontrollerimi yaptırdım...Diğer gittiğim cilt doktoru cilt kanseri olabilirsiniz demişti ve biopsi yapmak istemişti...Ben Hicran Hanımla görüştüğümde kendisi basit bir egzama olduğunu verdiğim ilaçları kullandığımda kısa bir sürede geçiceğini söylemişti ve dediği gibide oldu..hicran hanıma yaptıdığım botox ve dolgudan da çok memnun kalıyorum...Onun sayesinde kendimi daha güzel hissediyorum :) değerli hocam iyiki varsınız

Serap KARAHAN ÖZKILIÇ

Doktorumuz Gökçe Bey ve yardımcı asistanı Aydanur Hanım bizimle çok ilgilendiler çok memnun kaldık, güleryüzlü ve ilgililer işlerini de gayet güzel yaptılar ve kızımın güvenini kazandılar, kendilerine çok teşekkür eder çalışmalarında başarılar dileriz. Aydanur Hanım çok başarılı.

Berke YAVAŞ

Hastaneden ve doktorlardan çok memnunum. Gamze Hanım harika, Işıl hanım ilgili saygılı, güleryüzlü, sıcak kanlı, hepiniz harikasınız.

Binnaz ŞAHİN

Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Dr. Hakan Bey'e teşekkür ederim.

Oğuzhan DÜVENCİ

Doktorumuz Ümit Bey'den çok memnun kaldık. Ayrıca hemşire ve personeliniz hepsinden çok memnun kaldık, hepsine çok teşekkürlerimizi sunarız.

Berkay Emre ATUĞ

Dr. Gonca Hanım demek güven demek. İyiki var iyiki çocuklarımın doktoru. Neslihan hanıma teşekkür ederim sabrı ve güleryüzünden dolayı. Teşekkürler Central Hospital.

Saadet BAHÇEKOZ

Başta doktorum Figen Hanım ve asistanı olmak üzere NST odası hemşireleri Serap ve Bahtınur Hanım çok ilgililer, bu hastanede kontrole gelmeye başladığımdan beri gayet iyi karşılanıyoruz. Kızım ve ben bu ilgi ve alakadan çok memnunuz. Herşey için teşekkürler.

Elmas SALİH

Diyetisyen Selma Turan'a geldim. Nezaketi motivasyonu bana çok iyi geldi. Hayatımdaki yemek yeme alışkanlığımızı değiştiren Selma Hanım'a teşekkür ederiz.

Zeynep Mine BATMAZ

Hastanenizden ailem ve ben sıkça yararlanmaktayız. Yakınlık politikanız ve görevli arkadaşların hoşgörü ve saygılı tavırları tanıdıklarımı hastanenize yönlendirmem konusunda son derece etkili olmakta. Özellikle Dr. İlknur ve Sevilay Hanım'a ilgilerinden dolayı çok teşekkürler. Değişmemeniz umuduyla.

Nesime YURDAKUL

Hastanenize kadın doğum için başvurdum. İikiz doğum yaptım. Çocuk doktoru için Dr. Gonca hanım'a tavsiye üzerine geldim. Çok memnun kaldım. Yakın çevreme de kendisini tavsiye ediyorum. Doktor gibi değil anne gibi şevkatli yaklaşması çok memnun edici. Kendisine ve hemşiresi Neslihan Hanım'a çok teşekkür ediyorum.

Selen ALTAY

Laboratuvar personeliniz Cennet Yılmaz, benden her seferinde çok kolay kan alımı yapıyor. 3 laboratuvar teknisyeni daha denedim ama her seferinde Cennet Hanım'a kan aldırıyorum. Çünkü diğerleri damarlarımı zor bulunduğu için alamıyorlar. Kendisine güleryüzü ve yetenekli elleri için teşekkür ederim.

Sevcan ASILBAY

Genel olarak memnun olduğum bir hastanedir. Doktorlar ve personel olarak ilgili ve alakalı davranıyorlar. Doktorum Fatmanur Hanım ve NST odasındaki Bahtınur ve Serap hanıma teşekkür ederim. Sevcan ASILBAY

İlknur HIZLI GÜVEN

Hastaneniz ve içerideki tüm ekibiniz doktor ve yardımcıları, halkla ilişkiler ve herkes inanılmaz güleryüzlü ve ilgililer. Şimdiye kadar gördüğüm en pozitif hastane ve hastane çalışanları. Herşey için teşekkürler. Özellikle Dr. Figen Temelli Akın ve yardımcısı, sizi çok seviyorum.

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.