Hızlı Randevu

Hastane Randevu talebim için aranmak istiyorum.

Hastane Randevu

Hastane Randevu talebimi şimdi oluşturmak istiyorum. RANDEVU AL

"Ücretlendirme hakkında bilgi almak için
444 77 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz"

Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.Banu KUTUN

Kadın doğum doktoru Fatma Nur Hanım ve Arzu hemşireye, gece ve gündüzdeki bebek hemşirelerine ilgileri ve yardımları için teşekkürler.

Biriz BOLERDEN

Başta kardiyoloji doktoru sayın Dr. Sinan coşkun Turan ve 3.kat hemşireleri, yardımcı personel Muzaffer Bey ve diğer çalışanlara, hastane kapısında bizi karşılayan Bünyamin Bey'e güleryüzleri ve ilgileri için çok teşekkürler.

İlksen BİLGE

Hastanenizle tesadüfen tanıştım. Nöroloji uzmanınız Dr. Gamze Arığ ve teknisyen Fatih Şahin bey ile muhattap oldum. Doktorunuzun yaklaşımı, bilgisi ve öngörüleri çok tatminkardır. Ama özellikle Fatih Bey'in yaklaşımı farkedilir şekilde farklıydı. Bir kalite uzmanı olarak, hastayı yönlendirmesi, bilgiyi aktarımı, kurumsal imajı yansıtışı beni etkiledi. Kurum kültürünü yaygınlaştırmakta "iyi marka" olarak değerlendirilmesi gerekir görüşündeyim. İlk deneyimimdi, çok profesyonel yaklaşımda bir sağlık kurumuyla tanıştım.

Yağız TANDOĞAN

Gerek doktorum Gonca Özmen, gerekse sorumlu hemşire Emre hanım, Gülsüm, Tuğba, Derya ve Galina hanımlara ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim.

Erdoğan ŞAMLI

Geçirmiş olduğum operasyonda güleryüzlü kişiliği, davranışı ve ilgilerini sıcak kişiliklerinden dolayı doktor Mehmet Altıntaş'a Dr. Yusuf Temiz'e, hemşire Mine Demirci Hanım'a şükranlarımı sunarım. Çalışmalarında sağlık, mutluluk dolu günler dilerim.

Aytekin BAYDİLLİ

Dr. Yusuf Temiz ve ekibine ve 3.kattaki arkadaşlar, Hatice, Sevgi, Neslihan, Sahure, Esra'ya nezdinizde teşekkür ederim.

Asya AKKAYA

Kızımızın hastalığı esnasında bizimle ilgilenen doktora (Dr. Hasan Bey) ve Emre Hemşire'ye yürekten teşekkürler. Daha önce kızımızın doğumunda da böyle ilgilenmişti.İyiki varlar. Kendimizi güvende hissediyoruz.

Asya AKKAYA

Kızımızın hastalığı esnasında bizimle ilgilenen doktora (Dr. Hasan Bey) ve Emre Hemşire'ye yürekten teşekkürler. Daha önce kızımızın doğumunda da böyle ilgilenmişti.İyiki varlar. Kendimizi güvende hissediyoruz.

Elif YALÇIN

Dr. Figen Temelli bugüne kadar gördüğümüz en iyi kadın doğum doktoru, güleryüzlü, ilgili bize güven veriyor. Kendisine çok teşekkür ederiz. Ayrıca NST'de bize yardımcı olan Serap Hanıma da teşekkürler

Canan KÖSEOĞLU

Hastanenizi seçme sebebim oğlumu da burada doğurmuş olmam, cildiye, dahiliye, acil bölümlerinizde aldığım hizmetlerden memnun kalmış olmam ve doğum doktorum Fatma Nur Hanım'ın mükemmel ilgi ve alakasıdır. Teşekkür ederim.

Ferdağ ÇETİN

Dr. Başak hanım ve asistanı Özge hanım çok ilgili bir ekip çalışması yapıyorlar.Serap ve Bahtınur Hanıma ilgilerinden dolayı çok teşekkürler.

Ayben ÇAKIRLAR

Hastaneniz ve doktorunuz Başak hanım her yönden bize çok yardımcı oldu. Hamilelik süresince şu ana kadar çok önemli bilgiler verdi. Kendisine ayrıca teşekkür ederiz.

Sevcan ASILBAY

Genel olarak memnun olduğum bir hastanedir. Doktorlar ve personel olarak ilgili ve alakalı davranıyorlar. Doktorum Fatmanur Hanım ve NST odasındaki Bahtınur ve Serap hanıma teşekkür ederim.

Necati EDEGE

Başhekim Orhan Bey'in zaten başlı başına mevcut kaliteye katkısı var. Bu kalitenizi sürdürmeniz dileğiyle.

Hilal DERİNÖZ

Çocuk doktoru Süleyman Bey'den çok memnunuz

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.