Hızlı Randevu

Hastane Randevu talebim için aranmak istiyorum.

Hastane Randevu

Hastane Randevu talebimi şimdi oluşturmak istiyorum. RANDEVU AL

"Ücretlendirme hakkında bilgi almak için
444 77 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz"

Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.Hakan Fikret KALCI

Dr. Mehmet Ulucan bey'e ve acil çalışanlarına ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

Ayşe Can BAYSAL

Dr. Levent Kalkan' a ilk kez geliyorum. Hastaya yaklaşımı, seri ve düzgün çalışması, gerektiği yerde işlemle ilgili açıklama yapması bir doktora yakışır nitelikteki kibar yaklaşımı etkileyici. Yardımcısı Aydanur hanımda doktorlar uyumlu çalışması hastaya ilgili ve nazik yaklaşımı ile memnuniyet verici. Diş polikliniğine tam puan verdim.

Deniz YILMAZ

Meryem Hanım ve asistanı Merve hanım güler yüzlü ve samimi. Yeniden %100 tercih edeceğim ve önereceğim bir hastane. Meryem hanım, negatif doktor havasından uzak, sıcak, samimi, güleryüzlü ve oldukça net. Biz hastalar için önemli olan şeylerin hepsi mevcut. Teşekkürler.

Meltem CERAN

Doğum sürecinde ve sonrasında ilgi ve alakalarını bizden esirgemeyen Emre, Burcu ve Özlem Hemşirelere teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

Binnaz HANCIOĞLU

Herşey için özellikle doktorum Fatmanur Hanım'a ardından Nafıye Saygılı, Arzu ebe, Emre ebe ve Gönül gödek'e ve son olarak kattaki personellere çok teşekkür ederim.

İpek KARAKULAK

Ne zaman gelsem Işıl hanım bana çok yardımcı oluyor. Çok memnun kalıyorum. Ayrıca Nöroloji uzmanı Dr. Gamze Eroğlu'ndan da çok memnunum. Bana karşı çok iyilrt. Teşekkürler.

Fatma Nilgün ÖZDEMİR

Doktorumun tavsiyesiyle fizik tedavi görüyorum. Burada bize hizmet veren tüm personel ve Sena hanım, Arife hanım, Derya hanım çok çok iyi. Teşekkürler.

Ertuğrul AKGÜN

Hastane ilk açıldığından beri genç, yaşlı bütün ailemiz bütün sağlık sorunlarımızda hastanenize başvuruyoruz. Yaklaşık tüm doktor ve personeli tanıyorum. Teşekkürler.

Melike Aleyna COŞKUNKAN

Işıl hanım çok cana yakın biri bizimle çok güzel ilgilendi.

Mine YILMAZ

Başta doktorumuz Fatma Nur hanım ve ebelerden Bahtınur hanım olmak üzere hepinizden Allah razı oldun. Çok güleryüzlü olmaları beni daha güvende olmamı sağladı. Tüm personeliniz çok iyi.

Berna BAYDAR

13.06.2014 tarihinde doğum yaptım. Başta doktorum Fatma Nur hanım lmak üzere asistanı Sibel hanım' a çok çok teşekkür ederiz. Ayrıca NST personeli, 5. kat personeli Gizem, Esra, Derya ve Gülsüm hemşirelere bebek odasından Sümeyye hemşireye de çok teşekkür ederiz.

Gülseren GÜL

Personeliniz Gülbahar Hanıma, Arzu hemşireye ilgi, alakasından dolayı çok teşekkürler.

Erol DALGIÇ

7.Kat NST odasında çalışan hemşirelerden çok memnun kaldık. Çok ilgililer ve güleryüzlü davrandılar. Serap ve Bahtınur hemşire hanımlara katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Mediha NARİN

Ameliyattan önce çok stresli olmama rağmen hemşirelerinizin güler yüzlü ve profesyonel olması beni çok rahatlattı. Özellikle Neslihan, Hatice, Sevgi hemşirelerinizin özeni bakımı bana çok yardmcı oldu. Ayrıca Esra Hanım'a da çok teşekkür ederim.

Feyzan ÖZSOY

Temiz, ilgili ve yaklaşımı iyi bir hastane. Yakınlarıma rahatlıkla tavsiye ederim.

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.