Hızlı Randevu

Hastane Randevu talebim için aranmak istiyorum.

Hastane Randevu

Hastane Randevu talebimi şimdi oluşturmak istiyorum. RANDEVU AL

"Ücretlendirme hakkında bilgi almak için
444 77 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz"

Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.Hidayet Nermin GÖNÜL

Kendimi evimde gibi rahat hissettiğim bir hastane. Memnunum. Valenize varana kadar çok iyi.

Ayşen Deniz GÜVEN

Doktorlarınızın, hemşirelerinizin ve diğer personellerinizn ilgisinden çok memnun kaldık. Temizlik mükemmel, hizmet mükemmel kısacası herşey dört dörtlük, devamlı böyle kalın çok teşekkürler.

Zeki SEVER

Hastane personeli disiplin içinde çalışmakta ve iyi hizmet vermektedir. Teşekkür ederim.

Gözde KÜÇÜK

Tüm hastane doğum ekibine ve doktorum Fatmanur Hanım'a çok şey borçluyum. Doğumdan korktuğum için gel seni bir yürüyüşe çıkarayım diyerek beni doğumhaneye götüren ve doğurtup çıkaran ince düşünceli Bahtınur Hanım'a da özellikle saygı duyuyorum. Herkese tavsiye edebileceğim bir hastane. Ekip ve doktorum olmasaydı bu kadar güzel bir doğum hikayem olmayacaktı. Teşekkürler

Pınar DEMİR

Benim iki kızımın da doktoru Süleyman Talay. Kendisini ailece çok seviyoruz. Tecrübesi ve ilgisi bizim doğru adreste olduğumuzu gösteriyor. Kendisine çok teşekkür ederiz. Başarılı bir çalışma hayatı dileriz.

Serpil YALIN

Central Hospital'ı bana ve hastama verdiği güven ve güleryüzlü ilgisiyle tanıtan ve sevdiren sayın MERYEM KÜÇÜKKAŞÇI ÇAGDAŞ'A yaptığı müdahaledeki başarısından dolayı ben ve ailem adına teşekkür eder saygılarımı sunarım. İyiki varsınız hocam.

Nedret ESMER

Doktorlardan hemşirelerden diğer hizmetlilerden ve güvenlik görevlilerinden çok memnun kaldık. Hizmetlilerden Nevin hanım, hemşire Zeynep hanım, Deniz hemşire ve ekibi, Dr. Orhan Çaşkurlu, Dr. Gamze Eroğlu, Mine hanım ve arkadaşları hepsi çok iyiler.

Hilal KURT

Bugüne kadar aldığım tüm hizmetlerden çok memnun kaldım ve dostlarıma bu hastaneyi tavsiye ettim. İyiki varsınız!

Hilal KURT

Bugüne kadar aldığım tüm hizmetlerden çok memnun kaldım ve dostlarıma bu hastaneyi tavsiye ettim. İyiki varsınız!

Döne ARAFAL

Sigortalı emekli olmama rağmen hastanenize tercih etmemden anlaşılacağı gibi tüm personeli ve doktorlarımızı tebrik ederim. Hatta yeğenimde hastanenizde doğumumu nur topu gibi bir oğlumuzu dünyaya getirdi. Saygı ve sevgilerler

Yıldırım DERİN

1)Hasta olarak:Tüm çalışanlarınıza göstermiş oldukları ilgiye ayrı ayrı teşekkür ederim. Ameliyatımı yapan Haluk Hoca ve Hemşirelerinizden adını anımsadığım Ayşe ve Gökçen hemşireye teşekkürler. 2)Refakatçi olarak: Hastamın, hastanenizde kendi evindeymiş gibi hissetmesi herşeyi özetliyor. TSK mensubu olarak askeri hastanelerin de sizin seviyenize erişmesini mutlaka isterim sağlıkçı arkadaşlarımı hastanenizden faydalanması konusunda katiyen yönlendiricem.

Nurcan BAYRAM

Çalışanlar gayet güleryüzlü ve ilgililer.

Gizem MERT

Merhaba. Öncelikle mükemmel bir doktor olan, normal doğum yapmamı sağlayan, sıkıntılı zamanlarımızda desteğini,sabrını ve güler yüzünü hiç esirgemeyen doktorum Figen hanıma, asistanı Betül hanıma, doğumda desteğiyle güç veren Bahtınur ebeye, acile geldiğimizde bizi rahatlatan Meryem hanıma, ilgisi ve desteği için Burcu Cumbul hanıma ve ismini bilmediğim ama emeği ve hakkı geçen bütün ekibe sonsuz teşekkürler.

Deniz ÇETİN

09.08.2014 tarihinde Dr. Yusuf Bey tarafından oğlumuz Enis'in sünneti çok başarılı bir şekilde gerçekleşti. Başta doktorumuz olmak üzere tüm ekibe ve hastane çalışanlarına sonsuz teşekkürler.

Tuba DEMİRCAN

Hastanenin personelleri oldukça güleryüzlü ve ilgili. Özellikle doktorum Figen Temelli Akın çok cana yakın ve bilgili bir doktor. Her muayeneye geldiğimde NST bölümünde çok ilgileniyorlar. Sağlığımız ve konforumuz için ellerinden geleni yapıyorlar. Özellikle Bahtınur ve Serap hanım bu konuda çok teşekkür ederim. Central hospital' ı bütün tanıdıklarıma tavsiye ediyorum.

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.