Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.Adrianne Marlene BOYRAZ

Çocuk doktorlarımızdan çok memnunum. Diğer branş doktorlarınız da çok iyi.

Fatma Gülşen İNCİTMEZ

Vermiş olduğunuz sağlık hizmetinden dolayı tüm çalışanlarınıza teşekkür ederiz.

Özge EYERCİ ÖZMEN

Herşey özellikle tüm personel mükemmeldi. Bebek ve hasta hemşireleri başta olmak üzere herkese çok teşekkür ediyoruz.Tavsiye ile geldik, biz de herkese önereceğiz. Hoşçakalın.

Özlem YARMALI

Hamilelik süresi boyunca gerek aldığım eğitimden gerekse doktorumdan çok memnunum. NST odasındaki hemşireler de gerçekten çok ilgili ve saygılılar. Şu ana akadar bir sorun yaşamadım. Herkesin ilgisine çok teşekkür ederim.

Macide YURTYAPAN

Hastanenizin 15 yıllık üyesiyim. Personelinizden Deniz , Duygu, Eray, Mehmet Ulucan, Nevin hanım, Orhan bey bütün çalışanlar acil servis çalışanlarını takdir ve teşekkür ediyorum. Devamını temenni eder başarılar dilerim.

Şiler SEVİNÇ

Bahtınur hanım, güleryüzlü ve çok yardımcı idi. Kendisine teşekkür ederim.

Meltem ATİKALİOĞLU

Senelerdir bu hastaneye geliyorum ve genel olarak hizmetten memnunum. Hastanenizi tanıdıklarıma da öneriyorum. Kısmet olursa doğumumu da burada yapmak istiyorum.

Rabia DOĞAN

Çok Değerli Doktorum Figen Temelli Akın' a başladığım ilk günden beri göstermiş olduğu yakın ilgisi, sıcaklığı, güleryüzü , motivasyonu ve tedavimdeki başarısı için sonsuz saygı sevgi ve minnetlerimi sunarım..Gerçekten benim için bir tane ve mükemmel bir insan,figen hanımı tanıdığım için çok mutluyum..Asistanı Betül hanımada ilgisi ve güler yüzü için, herşey için çok teşekkür ederim.. siz çok güzel bir ekipsiniz sizi çok seviyorum :)

Kemal Atahan ÇALKINSIN

Özellikle ilk girişteki arkadaşınız Engin Altay' ın ilgisi, güleryüzü ve soğukkanlılığı bizim panik yapmamızı engelledi ve bize çok yakın davrandı. Tekrar arkadaşıma teşekkür ederim. Hastaneniz çok temiz ve güzel. En güzel günlerimizi burada geçirdik. Teşekkürler.

Zeliha Çiğdem KOCABAŞLAR

Hastane hizmetlerinizden ve doktorlarınızdan çok memnunuz aile olarak.

Nur MAHÇUP DEMİR

Hastaneden genel anlamda memnunum. Doktorum Figen Temelli Akın'ın ilgisi, bilgilendirmeleri ve yönlendirmeleriyle beni tatmin ediyor. 2 haftadır girdiğim NST odasındaki hemşireler Bahtnur hanım ve Serap Hanım da güleryüzlü ve ilgileriyle bana çok yardımcı oluyorlar.

Servet AYTEK

Hastanedeki sağlık personelinden memnun kaldık. İlginiz için teşekkürler.

Özlem SAÇILDI

Hastane 6. kat personeli Arzu hanımın ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim.

İrem ERZURUM

Ali Karaca'nın işini severek ve kişilere yakın davranarak destek olması bu formu doldurmama etkendir. Gösterdiği ilgi, alaka ve güleryüzlülükleri için kendisine çok teşekkür ederiz.

Vildan GÜLGEN

Ben bu hastaneyi seviyorum. Çok güzel ve çok çok iyi. Yoğun bakım ekibi çok ilgililer teşekkürler.

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.