Hızlı Randevu

Hastane Randevu talebim için aranmak istiyorum.

Hastane Randevu

Hastane Randevu talebimi şimdi oluşturmak istiyorum. RANDEVU AL

"Ücretlendirme hakkında bilgi almak için
444 77 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz"

Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.Meltem ATİKALİOĞLU

Senelerdir bu hastaneye geliyorum ve genel olarak hizmetten memnunum. Hastanenizi tanıdıklarıma da öneriyorum. Kısmet olursa doğumumu da burada yapmak istiyorum.

Rabia DOĞAN

Çok Değerli Doktorum Figen Temelli Akın' a başladığım ilk günden beri göstermiş olduğu yakın ilgisi, sıcaklığı, güleryüzü , motivasyonu ve tedavimdeki başarısı için sonsuz saygı sevgi ve minnetlerimi sunarım..Gerçekten benim için bir tane ve mükemmel bir insan,figen hanımı tanıdığım için çok mutluyum..Asistanı Betül hanımada ilgisi ve güler yüzü için, herşey için çok teşekkür ederim.. siz çok güzel bir ekipsiniz sizi çok seviyorum :)

Kemal Atahan ÇALKINSIN

Özellikle ilk girişteki arkadaşınız Engin Altay' ın ilgisi, güleryüzü ve soğukkanlılığı bizim panik yapmamızı engelledi ve bize çok yakın davrandı. Tekrar arkadaşıma teşekkür ederim. Hastaneniz çok temiz ve güzel. En güzel günlerimizi burada geçirdik. Teşekkürler.

Zeliha Çiğdem KOCABAŞLAR

Hastane hizmetlerinizden ve doktorlarınızdan çok memnunuz aile olarak.

Nur MAHÇUP DEMİR

Hastaneden genel anlamda memnunum. Doktorum Figen Temelli Akın'ın ilgisi, bilgilendirmeleri ve yönlendirmeleriyle beni tatmin ediyor. 2 haftadır girdiğim NST odasındaki hemşireler Bahtnur hanım ve Serap Hanım da güleryüzlü ve ilgileriyle bana çok yardımcı oluyorlar.

Servet AYTEK

Hastanedeki sağlık personelinden memnun kaldık. İlginiz için teşekkürler.

Özlem SAÇILDI

Hastane 6. kat personeli Arzu hanımın ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim.

İrem ERZURUM

Ali Karaca'nın işini severek ve kişilere yakın davranarak destek olması bu formu doldurmama etkendir. Gösterdiği ilgi, alaka ve güleryüzlülükleri için kendisine çok teşekkür ederiz.

Vildan GÜLGEN

Ben bu hastaneyi seviyorum. Çok güzel ve çok çok iyi. Yoğun bakım ekibi çok ilgililer teşekkürler.

Gülten ERKOÇ

Yardımcı personel Nevin hanım ve acil servisinin tüm personeline teşekkür ediyorum.

Elif ÇUHADAR

Sn Dr. Başak Sel yengemin ameliyatı riskli olduğundan kimse doğumunu üstlenmezken siz kabullenip doğumunu üstlendiniz ilgi ve cesaretinizden dolayı sonsuz teşekkürler, hastanenizden çok memnunuz çalışan bütün hemşireler, personeller harika :)

Yasemin METE

Genel olarak verilen hizmetten özellikle Nörolog Dr. Gamze Arığ ve asistanı Işıl hanım dan çok memnunuz.

Gülbeyaz KIZILIRMAK ÇİMEN

Hastanenizin bize ayırdığı zamanda verdiği memnuniyetten dolayı teşekkür ederiz.

Ayfer ÇAKIR

İlgi ve alakalarınızdan dolayı çok çok teşekkür ederiz.

Deniz CEYHAN

Hastaneniz çok temiz, çalışanlarınız çok saygılı. Tüm hekimleriniz çok saygılı. Tüm çalışanlarınza teşekkürler.

Misafir Yorumları

15.10.2015 tarihinde hastanenizde kızımız dünyaya geldi. Değerli hocamız Cengizhan Kolata sayesinde gebeliğim boyunca her zaman desteğini ve bilgisini eksik etmedi. Sezaryen doğumla dünyaya gelen kızımda bende gayet sağlıklı bir şekilde geçirdik bu süreci, kendisine ve ekibine ne kadar teşekkür etsek azdır. Ayrıca hastanede kaldığımız süre zarfında hastane personellerinin de ilgi ve alakaları her zaman çok iyiydi. Özellikle bebek hemşirelerinde Aysu Hemşirenin bebeğe yaklaşımı ve ilgisi çok profesyoneldi. Kısacası biz doktorumuzdan ve hastaneden çok memnun kaldık, güzel anılarla ayrıldık. Müge TUŞTAŞ

Merhaba. Ortopedi bölümünde bulunan ''Doç. Dr. Hakan Turan ÇİFT'' bey; Minibüsten düşüp ayak bileğimi burkmam sonucunda, ayak bileğime birçok hasar verdim. Yapılması gereken şeyler mutlaka bellidir bu durumlarda bir doktor için. 2 doktor değiştirdim. Yanlış teşhisler,tedaviler… İyi olması gereken durumu daha da kötü bir hale getirdi. Yürüyemedim uzun bir süre ve yürüyememe durumum devam eden bir haldeyken değneklerimle son olarak Hakan Beye geldim. Samimiyeti, bilgi donanımı ve hastasıyla ilgisi içimi rahatlatan şeylerden biriydi. Vücudumda olan biteni bir birey olarak merak ediyorum; bana vücudumdaki olayı üniversite öğrencisine ders anlatır bir şekilde anlatması, sabırla detaylı bir şekilde Röntgenim olsun MR  olsun bana anlatması, bir doktorda olması gerekenin de üstündeydi. Beraber tedavi sürecine başladık. O süreçte aklıma takılan ne olursa sordum ve yine aynı sabırla güler yüzlülüğüyle geri dönüşlerimi aldım. Şu anda değneklerimi bıraktım, ayak bileğimde hareketler yapabiliyorum, yavaştan yürümeye de başladım. Böyle bir doktorum olduğu için kendimi çok şanslı hissediyorum. Bilgisine hayranım ve başarılarının devamını tüm içtenliğimle sürdürmesini temenni ediyorum.

Elif Behice NAİMOĞLU

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.