Hızlı Randevu

Hastane Randevu talebim için aranmak istiyorum.

Hastane Randevu

Hastane Randevu talebimi şimdi oluşturmak istiyorum. RANDEVU AL

"Ücretlendirme hakkında bilgi almak için
444 77 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz"

Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.Ümran A.

Mehmet Bey anneme safra kesesi operasyonu yapmıştı. Müthiş bir doktordur. Aylarca bir sürü hastaneyi gezdik ve kendisini bulmak en büyük şansımızdı.

Nefise Esra ODACI

Yüksek şeker, dengesiz tansiyon, öncesinde 2 düşük, polikistikler ve pek çok sıkıntım olmasına rağmen doktorlarınızdan Cengizhan Kolata sayesinde sıfır sorunlu hamilelik geçirdim. Güven veren davranışları,işindeki uzmanlığı, süreci takibiyle, gereksiz strese sokmayan rahat tavrıyla ilk günden itibaren çok güzel 38 hafta geçirdikten sonra çok şükür 24 Eylül 2015 tarihinde yavrumuzu kucağımıza aldık. Doğumdan sonraki ilgisi, bilgilendirmesi için doktorunuza, böyle bir doktorun hastanenizde olmasına vesile olanlara da ayrıca teşekkür ederim.

Hakan ERDOĞAN

Doktorumuz Cengizhan Kolata, gerçekten işinde profesyonel, güler yüzlü ve sıcak kanlı bir insan. Eşimin doğum ameliyatını gerçekleştirdi ve en başından beri bizimle çok iyi ilgilendi. Allah sizden razı olsun.

Didem Merve ÖZGÜL

Dr. Figen Temelli'ye geliyorum düzenli olarak. Kendisinden, asistanından ve NST'deki Emre hemşiremizden çok memnunuz. Biz diyorum çünkü tavsiye üzerine tercih ettim sizi ve bir arkadaşımı da yönlendirdim hastanız olarak. O da memnun kaldığını söyledi. Daha önce burada doğum yapan arkadaşlarım da memnun kaldıklarını söylüyorlar. Herşey için teşekkürler.

Fatma TURNAGÖL

Doktor ve hemşirelerin bize karşı tutum ve davranışları çok samimi ve içten, bu yüzden kendilerine teşekkür ederim. Özellikle Figen hanıma çok teşekkürler.

Gülseren YILMAZ

Doktor, hemşire, hasta bakıcı, hasta kabul personeli ve güvenlik görevlisine kadar tüm personel, kibar, ilgili hastane temiz ve hijyenik teşekkür ederiz. Bu nedenlerle aile olarak tercihimiz Kozyatağı Central Hospital.

Osman Murat ERTENLİ

Beklentileri karşılayan, güleryüzlü doktorları olan modern bir hastane.

Müge AKSOY NALCİ

Dr. Cengizhan Kolata’ya sonsuz teşekkürler. Sayesinde ağrısız sancısız bir ameliyat geçirdim ve bebeğim ile hemen ilgilenebildim .Hamileliğim süresince her zaman bana destek olan müthiş bir doktor başarılarının devamını dilerim.

Seda CANOĞLU

1 Eylül’de hastanenizde doğum yaptım. Gebelik sürecimde doğum polikliğinde olan Emre hemşire ve kan almada olan Gülay hemşirelerin güler yüzü ve ilgisinden çok memnun kaldım. Nezninizde kendilerine çok teşekkür ederim. Ama teşekkürlerin en büyüğü doktorum Başak hanıma. O kadar başarılı ve pozitif ki ilgisi ve alakası ailemizi çok mutlu etti. Sezeryandan acısız ve ağrısız uyanılabiliniyormuş onun sayesinde yaşamış oldum. Ona teşekkürler az gelir iyi ki var.

Bayezit KERESTECİOĞLU

Annem Mualla Gözen ( Dr. Kemal Akgüder Cad. Erenler Apt.) düşme ve kafa travması ile hastanenizde yatılı olarak Beyin Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Sayın Haluk Özsaraç tarafından tedavi edilmiş ve oluşan Vertigo ağrıları dahil sağlığına kavuşturulmuştur. Hastanede iken ve annemi taburcu ederken ve sonrası evde ilaç dozları takibiniz ile göstermiş olduğunuz yakınlık, tedavi ve ilgi nedeniyle kendi adıma ve annem Mualla Gözen adına başta doktorumuz Sayın Haluk Özsaraç olmak üzere Sayın Başhekimliğe ve yardımcı personelinize teşekkürlerimle en iyi dileklerimi sunarım. Saygılar,

Melek ALTAY ŞİMSEK

Tüm personel çok ilgiliydi. Özellikle doktorum Figen Hanımın bana karşı davranışlarından ve yaklaşımlarından çok memnun kaldım. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Aycan ÇINARLI

Sade, güvenli ve temiz bir hastane. Hemşireler güleryüzlü ve herşey harika. 2.kez güzel anılarla ayrılıyorum. Herşey için teşekkürler.

Mercan GÜLGÜR

Hamileliğim süresince hem doktorum Başak hanım hem de NST bölümünde Emre hemşireye, gösterdikleri güleryüz ve ilgiden dolayı çok teşekkür ederim.

Ali Rıza BERZAH

Hastanenin benimle ilgilenen doktorlarına ve hemşirelerine ilgi ve şevkatlerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum.

Fulya UZER

Sayın doktorum Bahattin Ünsaç'a göstermiş olduğu ilgi,alaka ve tüm tıbbi destek için sonsuz teşekkür ederim.Beni iyi ettiği için kendisine müteşekkirim. Ayrıca temizlik ve bakım personeline, aşçılarınıza tüm titizlik ve bakım destekleri için teşekkürlerimi sunarım.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.