Hızlı Randevu

Hastane Randevu talebim için aranmak istiyorum.

Hastane Randevu

Hastane Randevu talebimi şimdi oluşturmak istiyorum. RANDEVU AL

"Ücretlendirme hakkında bilgi almak için
444 77 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz"

Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.Özcan KEMAHLIOĞLU

Hastanenize attığım ilk adımımdan itibaren tüm personelinizin nazik ve saygılı davranışlarından dolayı çok teşekkür ederim.

Aslı DOĞRU

Yaklaşık 6 yıldır hastanenize geliyoruz. Verilen hizmetten son derece memnunuz. Doktorlarınız ve diğer görevliler, güleryüzlü, yardımcı ve konularında çok iyi, teşekkür ederiz.

Hüseyin Namık DEREL

Herşey hızlı ve ilgili bir şekilde gerçekleşti. Ailemi gözüm arkada kalmadan gönül rahatlığıyla getirebildiğim bir hastane.

Merve ARSLANTEPE

İkinci katta fizik tedavi almış bulunmaktayım. Fizyoterapist Sena hanıma güleryüz ve ilgisinden dolayı teşekkür ederim. Bir daha gelmek istesem bu hastaneyi tercih ederim.

Esra ATUK

Genel olarak hastanenizin tüm çalışanlarından ve hizmetlerinden çok memnunum. Diş polikliniğinde de doktorum Elif hanımın hasta ilişkileri ve hasta memnuniyeti konusundaki hassasiyetinden çok etkilendim.Teşekkürler.

Gül AYDEMİR

26 ağustosta normal doğum gerçekleştirdim. Cengizhan Kolata doktorumdu.İlgisi ve alakası çok güzeldi. Her anımda yanımdaydı. Beni hep motive etti. Hamileliğim boyunca her istediğimde ulaşabildim. Çok güzel bir dönem geçirdik ve doğumumda çok güzel geçti. Hersey için çok teşekkür ederiz.

Ayşe KAHRAMAN

Öncelikle hastane personeli olmak üzere hizmet ve güleryüzlü yaklaşımınız için teşekkür ediyoruz. Doktor Cengizhan Bey'in bize karşı güleryüzlü, kibar ve açıklayıcı davranışından dolayı çok teşekkür ederiz.

Sami URFALI

Özellikle başta Prof.Dr.Rafet bey olmak üzere görevli sağlık personeline yardımları ve hizmetlerinden ötürü müteşşekirim.

Serpil GÜLLER

Herşey için çok teşekkürler. Bir kez daha operasyon geçirsem ilk tercihim kesinlikle siz olacaksınız.

Ceren CELASUN

Kadın doğum doktorumuz Fatma Nur Hacıbaloğlu'na tüm yaptıkları için sonsuz teşekkür ederim. Kendisi mükemmel bir doktor. NST hemşiremiz Emre hanım, her türlü pansuman işlerimizi yapan Nurhan hemşire ve Rabia hemşirelere sonsuz teşekkürler.

Nursen TORLAK

Hamileliğim süresince hastanenizde muayenelerime devam ettim. Gerek doktorum Fatma Nur hanım, asistanı, NST odasından Emre hemşire hepsi çok güleryüzlü ve saygılı. İlgi ve bilgileriyle insanı gerçekten rahatlatıyorlar. Hastaneden çok memnun kaldım.

Nevzat BALLIKAYA

Hastanelerde düzenli olarak diş temizliği yaptıran bir hasta olarak bugüne kadar hiçbir hekim bu kadar konforlu ve itinayla temizlik yapmadı. Dr.Levent Mehmet Kalkan gibi bir hekime sahip olduğunuz için çok şanslısınız.

Güliz AKSEL

Çocuk doktoru Süleyman Talay gayet ilgili ve nazik bir insan. Biz aile olarak çok memnunuz ve etrafımızdaki kişilere de hem doktorları hem de hastaneyi öneriyoruz. Saygılarımla.

Gül AYDEMİR

Dr. Cengizhan Kolata ile 01.09.2015 tarihinde çok güzel bir doğum süreci geçirdim korkularım ve ağrılarıma rağmen doktorumun ilgisi ve güler yüzlülüğü bana cesaret verdi. Size binlerce kez teşekkür ederim o kadar ilgili davrandınız ki iyi ki sizi tanımışız. Çok şanslıyız ki sizin gibi bir doktorumuz var.

Hakan TABAK

13.08.2015 günü kızımız İpek Tabak hastaneniz hekimlerinden Sayın Dr. Cengizhan Kolata tarafından başarılı bir Sezeryan operasyonuyla gözlerini dünyaya açmıştır. Özellikle tüm kontrol dönemlerinde itinayla eşimle ilgilenip, üstün hasta doktor iletişimiyle bizlere doğru ve düzenli bir süreç yaşattığı için çok teşekkürlerimizi sunmayı bir borç biliriz. Kendisinin hastanenizde vazife yapması hastaneniz için önemli bir şanş teşkil etmektedir. Umarım nice hastalarına da mutlu ve sağlıklı günleri için eşlik eder.Eşim doğum öncesi ve sonrası sürecini Doktorumuz Cengizhan bey sayesinde sorunsuz atlatmıştır. Operasyon öncesi ve sonrası bulunduğumuz odaya düzenli ve sık kontrolleri, ilgili ve açıklayıcı bilgilendirmeleri, temiz ve titiz son derece muayenelerinden memnun kaldık. Hastane hemşirelerinden, 5-6 kat servis ve tüm doğum ekiplerinden, servis kalitesinden, yemeklerden memnun kaldığımızı belirtmek isteriz. Cengizhan beyin gıyabında hepinize teşekkürlerimizi sunarız.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.