Hızlı Randevu

Hastane Randevu talebim için aranmak istiyorum.

Hastane Randevu

Hastane Randevu talebimi şimdi oluşturmak istiyorum. RANDEVU AL

"Ücretlendirme hakkında bilgi almak için
444 77 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz"

Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.Şahin TAŞKIN

Merhaba 11.08.2015 tarihinde eşim Opr. Dr. Cengizhan bey tarafından sezeryan ile doğum yaptırıldı. Biz Cengizhan beyi Bolu'dan tanıyoruz ve bir önceki doğumumuzu da kendisi yaptırmıştı.Biz kendisinden o zamanda çok memnunduk yine çok memnunuz. Cengizhan beyin yanında kendimizi güvende hissediyoruz. Aileden biri gibi sanki.Tekrardan her şey için teşekkür ederim.

Didem DEMİRLİ

Kadın dogum uzmanı Başak Sel ve Bahtınur ebeye doğumumda gösterdikleri ilgi ve alakadan ötürü ne kadar teşekkur etsem az kalır. Normal doğumun bu kadar kolay olacağını asla düşünmezdim. Başak hanımın profesyonelliği, insanı rahatlatan üslubu ve Bahtınur ebenin yardımlarıyla rahat bir doğum gerçekleştirdim. Normal doğum yapacaklar bu muhteşem ikiliye kendilerini rahatça teslim edebilirler..

Didem DEMİRLİ

Kadın dogum uzmanı Başak Sel Hanım ve Bahtınur ebeye doğumumda gösterdikleri ilgi ve alakadan ötürü ne kadar teşekkur etsem az kalır. Normal doğumun bu kadar kolay olacağını asla düşünmezdim.  Başak hanımın profesyonelliği,insanı rahatlatan üslubu ve Bahtınur ebenin yardımlarıyla çok rahat bir doğum gerçekleştirdim. Normal doğum yapacaklar bu muhteşem ikiliye kendilerini rahatça teslim edebilirler..

Berçem ÖZKAYA

Hastanenizden çok memnunuz böyle devamını isteriz. Zeynep ve İlknur hemşirelere güleryüz ve hizmetlerinden dolayı tekrar teşekkür ederiz.

Banu KAYA

Hastaneden her açıdan memnun kaldık. Herkes çok saygılı ve oldukça ilgiliydi bu hastaneyi herkese önereceğiz.

Seda GÖKSU

2.çocuğum içinde bu hastanede doğumu tercih ettim. Normal doğum için özellikle tüm yükü üstümden alan personele ve doktoruma çok teşekkür ederim. Mükemmel bulduğum Emre ebe ve Bahtınur ebeye teşekkürler. Özellikle doktorum Fatma Nur Hanımı herkese tavsiye edeceğimn.

Reşat AKOVALIGİL

Personelin güleryüzlü olması,iş sorumluluğu ve bilincinin yüksek olması,ilgi ve alakası bizleri fazlasıyla mutlu etti. Hastane binasının fiziki şartları,temizliği ve tuvaletlerin hijyeni gayet güzel. Doktorlarımızın bizleri dinleyip bize konu ile ilgili yaptıkları doyurucu açıklamalar mesleki bilgileri ve samimi yaklaşımları çok olumlu bir davranış.

Hasan KUTLUAY

Dahiliye,nöroloji,çocuk hastalıkları bölümleri ile fizik tedavi kliniğinde memnuniyetimiz doruk noktasında.Başarılarınızın devamını dilerim.

Selin Fulya DERİNOĞLU

Eşim nöroloji servisine geliyor. Burada çok iyi ilgi ve alaka görüyoruz. Açıkçası misafirliğe gelmiş gibiyiz. Kattaki tüm çalışanlar çok yardımcı oluyor. Hepinize teşekkürler.

Semih TIĞLI

Hastanenizin çocuk doktoru Gonca Özmen hanımdan çok memnun kaldığımızı belirtmek istiyorum. 6 aylık bir bebeğimiz var ve bugüne kadar birçok özel hastanede çocuk doktoru denedik. Ancak bu kadar samimi, bilgili ve hastalarına karşı güleryüzlü bir doktora denk gelmedik. Umarım uzunca bir zaman kendisini burada görürüz.

Kerim AYYILDIZ

Kist operasyonu yaptırdım. Doç. Dr. Şeref bey ve asistanı Aydanur hanımdan çok memnun kaldım. Her anlamda kendilerine teşekkür ederim.

Gamze ERKOÇ ÇİLESİZ

Kadın Doğum Dr.Figen Hanıma yanında olan asistanı Cemile Hanıma hamileliğim boyunca ilgi ,alakaları ve güler yüzle ilgilendiklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Doğum sürecinde doğum ebesi Serap Hanım , Emre Hemşire ve tüm diğer hastane personellerinin tüm çabaları saygılı,ilgili ,güler yüzlü,cana yakın olmalarından dolayı sonsuz teşekkür ederim.

Şerife VURAL ŞİMŞEK

Sıkıntılarla geçen gebeliğimde Opr. Dr. Cengizhan Kolata ile karşılaşmak bizim için çok büyük bir şans oldu. Günün her saati gerekli desteğini ve ilgisini bizden eksik etmedi. Bebeklere olan aşırı sevgisi ve ilgisi doktorumuzun ayrı güzel yanıdır. Her muayenede meraklarımızı giderene kadar bebeğimizi detaylıca inceledi. 16 temmuz 2015 tarihinde beklenenden erken başlayan doğum sancılarımla hastaneye gittiğimizde bize hiçbir stres ve sıkıntı yaşatmadan bir saatte oğlumuza sağlıcakla kucağımıza almamızı Cengizhan Beyin Profesyönelliğine borçluyuz. Cengizhan bey ile ilgili okuduğum tüm yorumların doğru olması yanı sıra sezeryandan bir gün sonra sıkıntısız bir şekilde taburcu olmam ve sorun yaşamamam harikaydı. Bize karşı sorumluluğu, ilgisi ve herşey için kendisine sonsuz teşekkür ederim. Central Hospital ailesine ve Cengizhan Kolata'ya tekrardan teşekkürü bir borç bilirim.

Betül SOYLU

Opr. Dr. Cengizhan Kolata ile 24.08.2015 sabahında harika bir doğum süreci geçirdim. Doğum öncesi yaşamış olduğum tüm stres ve korkularımın, doktorumun güler yüzü ve samimi ilgisi ile üstesinden geldim. Tüm bu duygusal süreç içerisinde bütün içtenliği ile benim ve bebeğim ile sık sık ilgilendiği için buradan kendisine çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra çevremdeki herkese mutlu bir gebelik ve doğum süreci için Opr. Dr. Cengizhan Kolata'yı tavsiye edeceğim.

Özlem URFALIOĞLU

Özellikle kızımın hastalığı ile ilgili gösterdiği yakın ilgi ve anlayışa gönülden teşekkür ederim. Gerçi bütün aile fertleri Dr.Ebru hanımın aynı yakın ilgisine müteşekir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.