Hızlı Randevu

Hastane Randevu talebim için aranmak istiyorum.

Hastane Randevu

Hastane Randevu talebimi şimdi oluşturmak istiyorum. RANDEVU AL

"Ücretlendirme hakkında bilgi almak için
444 77 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz"

Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.Nurcan BİNGÖLBALİ

Öncelikle sevgili hocam Prof.Dr.Rafet Yiğtibaşı'na çok teşekkür ederim. Bize hep umut verdi, çok başarılı bir ameliyat yaptığına inanıyorum.Allah kendisinden razı olsun.

Gülümser ŞAFAK

Salim Bey'in ilgisi ve yaklaşımından çok memnunum.Güleryüzlü, açıklayıcı,zaman ayıran durumu ve yapılacakları anlatması muhteşem.

Müzeyyen TURUTOĞLU

Orhan Bey'den çok memnunum. Buradaki sevgiyi, saygıyı hiç bir yerde görmedim.

Burcu BAŞSALLAR

Öncelikle sağlık hizmetleri olarak ilk tercihimizsiniz. Hastanenizde kadın doğum uzmanı Cengizhan Bey'e ilgi alaka ve yakınlığından dolayı çok teşekkür ederiz. Tüm tanıdık ve yakınlarımıza sosyal medya ve internet sitelerimizden doktorumuz Cengizhan Bey'i ve bu hastaneyi tavsiye edeceğiz.İlgi ve alaka için çok teşekkürler.

Büşra ŞAHİN

Öncelikle vermiş olduğunuz kaliteli hizmet için teşekkür ederim. Uzakta oturmama rağmen Figen Hanımı çok ilgili ve kibar bulduğum için hastanenizi tercih ettim. Figen Hanım'a bana verdiği güven için çok teşekkür ederim. Ayrıca Figen Hanımın asistanı ve NST 'de bulunan hemşire arkadaşlara çok teşekkür ederim. Sadece işimi yapalım geçelim mantığını aşmış insanlara yardımcı olmayı prensip edinmişler. Teşekkürler.

Cemile Meral ELMASDİKEN

21.06.2015 günü saat 16:00'da Sayın Cengizhan Kolata kızımın doğumunu gerçekleştirmiştir.Kendisine çok teşekkür ederim.Vermiş olduğu hizmetin yanı sıra şefkatli,saygılı, sevecen, inanılmaz beyefendiliği ile önünde saygıyla eğiliyorum. Cengizhan bey size ve ekibinize binlerce teşekkürler.Kızımın doğumundaki ilginiz ve de alakanız bir anne olarak beni çok duygulandırdı.Size sevdiklerinizle ve evlatlarınızla uzun ömürler diliyorum. Central Hospital hastanesi sizin gibi bir doktoru kendi ekibinde bulundurduğu için bence çok şanslı.Tanrı sizi korusun.

Bahar GÜNDOĞAR

30 Mayıs'ta gerçekleşen erken doğumum sırasında ve öncesinde muayenelerde; gerek ilgisi, gerek kişiliği ile bizde iz bırakmış bulunan, her şeyin yoluna girmesinde büyük emeği olan Doktorunuz/Doktorumuz Op. Dr. Cengizhan Kolata Bey'e nezdinizde çok teşekkür ediyorum. Hastanenizin genel durumu ve çalışanlarınıza da teşekkür ediyorum. Dr. Cengizhan Bey'in başarılarının devamını dilerim.

Semra KÖSE

Personelin ve doktorların tavır ve davranışları çok nazik ve kibar.Özellikle doktorum insan olarak çok anlayışlı ve nazik. Bu tutum ve davranışından dolayı kendisini tebrik ediyorum. Tabiki siz hastane yönetimini de tercihinizden dolayı tebrik ederim (Ben diş bölümünde Elif hanıma geliyorum. İlgisinden dolayı Aydanur hanıma da teşekkür ederim)

Sabina MUSTAFAYEVA

Opr.Dr.Cengizhan Bey için söylenecek ne kadar iyi dilek varsa hepsini diliyorum. Çok teşekkür ediyorum bizi çok büyük bir zorluktan kurtardı ve manevi olarak da büyük destek verdi.

Ayça Merve ESKİCİ

Hastanenizi tercih etme sebebim doktorum Cengizhan Kolata'nın burada çalışıyor olmasıdır. İlginizden dolayı çok teşekkür ederim. Cengizhan bey ve bütün hastane personeline teşekkür ederim.

Ersen KOCABIYIK

10.06 2015 sabahı oğlum bu hastanede dünyaya geldi çok şükür.Doktorumuz Cengizhan Kolata beye ne kadar teşekkür etsek azdır.Kendisini tanıdığımıza çok çok memnunuz.Ben hayatımda bu kadar mükemmel bir doktor görmedim.Çevremdeki herkese bahsedeceğim kendisinden.Eşime ve bana gösterdiği (ilk bebeğimiz olduğu için stresliydik) anlayış ve sabır için allah razı olsun.Bir kez daha doğum yapsa eşim yine Cengizhan Bey derim.

Refik Gündoğar

30 Mayıs'ta gerçekleşen erken doğum sırasında ve öncesindeki muayenelerde gerek ilgisi, gerek kişiliği ile bizde iz bırakmış bulunan herşeyin yoluna girmesinde büyük emeği olan Doktorunuz/Doktorumuz Op. Dr. Sn. Cengizhan Kolata Bey'e nezdinizde çok teşekkür ediyorum. Hastanenizin genel durumu ve diğer çalışanlarına da teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar.

AYÇA MERVE ESKİCİ

Hastanenizi tercih etme sebebim doktorum Cengizhan Kolata'nın burada çalışıyor olmasıdır. İlginizden dolayı çok teşekkür ederim Cengizhan bey ve bütün hastane personeline teşekkür ederim.

Atilla GÖKSELLİ

81 yaşındayım ve diş protezim yapıldı. Diş takibim Dt. Elif Çelikel'in tecrübesine ve sabrına teşekkür ederim.

Fatma KILIÇ

Özellikle ortopedi doktorumuz Sn Bahattin Ünsaç kararlılığı karşısındakilere saygı ve hastalarıyla ilgili, bilgilendirmesi takdire şayandır. Kendilerine minnettarız. Böyle doktorun eli öpülesidir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.