Hızlı Randevu

Hastane Randevu talebim için aranmak istiyorum.

Hastane Randevu

Hastane Randevu talebimi şimdi oluşturmak istiyorum. RANDEVU AL

"Ücretlendirme hakkında bilgi almak için
444 77 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz"

Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.Fatma KILIÇ

Özellikle ortopedi doktorumuz Sn Bahattin Ünsaç kararlılığı karşısındakilere saygı ve hastalarıyla ilgili, bilgilendirmesi takdire şayandır. Kendilerine minnettarız. Böyle doktorun eli öpülesidir.

Mert Ege ÖZBAŞARAN

Geçen hafta farklı bir sorun nedeniyle 2 gün hastanenizde kaldık. Bugünkü ameliyat öncesi oğlumun etkilenmemesi için ayrıca göstermiş olduğunuz hassasiyet için hem doktorumuz Ümit Bey'e hem de tüm personelinize teşekkür ederiz. Ailemizin her ferdi için ilk geldiğimiz yer Central Hospital, iş çevremde sosyal çevremde de hem hastanenizi hem de doktorlarınızı tüm yakınlarımıza tavsiye ediyoruz.

Ayşe İŞEL

Dr.Hakan Bozkurtoğlu'na ayrıca çok teşekkürler. Doktorlarımız çok ilgili, sevecen ve açıklayıcı hepsi çok başarılı. Hemşireler hasta bakıcılar da aynı sevecen ve ilgiye sahip.

Özlem GERZ ALTUNTAŞ

Hastanenizi tercih etme sebebim doktorum Cengizhan Kolata'nın burada çalışıyor olmasıdır.İkinci bebeğimin doğumu için Bolu' dan hastanenize geldik.Hastaneden, personelden, verilen hizmetten memnun kaldık.Doktorumuzun farkını Bolu'da herkes bilir.İlk olarak doktorum Cengizhan Kolata'ya,bizimle ilgilenen tüm personele ve hastanenize teşekkür ederim. Doktorla ilgili tereddüt yaşayanlar varsa kesinlikle doktorumu seçmeliler. 2 gece yatıp ertesi gün Bolu'ya dönebildik.Tekrar teşekkür ederiz.

Semra ŞENTÜRK

Hastanenizde ilgi ve alakadan gayet memnunum. Temizlik iyi bekletme yok, özellikle Hemşire Deniz hanımın ilgisi süper.

Ajda APARAN

Hastanenizde geçirmiş olduğum ameliyatta göstermiş olduğu ilgi ve güler yüzlü yaklaşımından başarılı tetkik ve operasyondan dolayı Dr. Yaren Tuba Bektaş hanıma ve 3. kat hemşire ve personeline teşekkür ederim.

Hakkı Hakan BALCIOĞLU

İyi hizmet, güleryüz, müşteri memnuniyeti, hastalara yönelik çalışanların insanlığı, tecrübeli birikimiyle karşılık beklemeksizin severek hizmet vermekteler.

Filiz GÜNERİ ÇELTİK

2 gece geçirdik. İlgi ve alakadan gayet memnun olarak hastanenizden ayrılıyoruz. Özellikle bebek hemşirelerinize tüm içtenliğimle teşekkür ederim.

Tayyar Atilla ERDOĞDU

Hastanenizde gördüğüm fizik tedavi süresince verilen kusursuz hizmete ve çalışanlara sonsuz teşekkürler. Ayrıca fizik tedavi hocamız Şahap Bey'e de ilgilerinden dolayı ayrıca teşekkürlerimi arz ederim.

Münevver Özlem ANGI

Her gelişimde memnuniyetle ayırılıyorum.Herkese özverili çalışmasından dolayı kutluyorum.

Abdulhalık ALTINBAŞ

Acil serviste çalışan personel güleryüzlü, yardımsever ve oldukça ilgililer. Herkese teşekkürler.

Tahir Necmi DALMAN

Yerinde müdahale, güleryüz ve ilginiz için çok teşekkür ederim. Sağlığıma kavuşma yolunda benimle yürüdünüz.

Gözde ŞEN

Genel olarak herşeyden memnun kaldık. Herşey için teşekkür ederiz. Hastanenize 2 kişi geldik, 3 kişilik bir aile olarak mutlu ayrılıyoruz. Daha ne olsun.Teşekkürler.

Ahmet Kubilay TEKTÜRK

Hastanenize ilk geldiğim günden beri bütün personel güler yüzleriyle bizleri karşılayıp sorunlarımızla ilgilenmişlerdir. Cerrah Hakan Bozkurtoğlu ve ekibi çok başarılı ameliyatımı gerçekleştirmiştir. Bütün hastane personeline teşekkür ederim.

Iliyana ONGOR

There is not a day that goes by that I don't think about how INCREDIBLY LUCKY I was to have Cengizhan Colata as my doctor. I had the best of the best for my natural birth. Now that I am out the other side and taking a moment to exhale.I finally can say: THANK YOU FOR EVERYTHING!!! I am so grateful and feel truly blessed to have you taking care of me and my baby. There is no way to truly express the depth of my and my family's, appreciation. I am forever grateful for your kindest attention and your generous time during the labour.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.