Hızlı Randevu

Hastane Randevu talebim için aranmak istiyorum.

Hastane Randevu

Hastane Randevu talebimi şimdi oluşturmak istiyorum. RANDEVU AL

"Ücretlendirme hakkında bilgi almak için
444 77 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz"

Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.



Tuğba TÜRKDAY

Hastanenize ilk defa tavsiye üzerine geldim.İlk geldiğim günden hastanenizden taburcu olana kadar her aşamada personel tarafından aldığım hizmet son derece ilgili güleryüzlüydü. Herşey için teşekkür ederim.

Emine Şahika YENİGÜN

Central Hospital'a titiz ve ticari olmayan insani yaklaşımına teşekkürler, doktorlarımıza yardımları için ayrıca teşekkürler.

Yasemin KAVAKLI

İlk defa bir hastanede hiçbir personel tarafından rencide edilmedim. Herkes çok kibar, saygılı ve ilgiliydi. Kadın doğum hemşirelerinden Emre Hanım ayrıca çok ilgili ve saygılıydı.

Hakan KIVILCIM

Merhabalar, Oğlumuzun doğumuyla beraber sürekli hastanenizi tercih etmekteyiz. Daha önce bir çok kez oğlumuz için hastanenizin çocuk hastalıkları bölümüne ziyaretimiz olmuştu. Çoğu çocukta da görüldüğü üzere bizim oğlumuz da hastaneden korkar ve doktordan çekinirdi. Ancak 05/05/2015 tarihinde muayene olmak için ziyaret ettiğimiz Uzm. Dr. Özlem Sipahi sayesinde sanırım bu durum değişti. İlk defa oğlumuz benim veya annesinin yardımına ihtiyaç duymadan (kulak, boğaz kontrolü) ve bir damla göz yaşı dökmeden, hatta kahkahalar eşliğinde muayene oldu. Muayenemizi gerçekleştiren ve bundan sonra da doktorumuz olarak benimsediğimiz sayın Uz. Dr. Özlem Sipahi'ye Kıvılcım ailesi olarak sizlerin huzurunda teşekkür eder, kendileri gibi başarılı, çocukların dilinden ve hasta psikolojisinden anlayan güler yüzlü hekimlerinizle birlikte hastanenizin başarılarının devamını dileriz. Saygılarımızla.

Samed GÜLTEKİN

Merhabalar, elbette ilk dileğimiz kimse hastalanmasın. Ama olurda yolunuz hastaneye düşerse kesinlikle Central'ı tercih ediniz, başta doktorum Mübeccel Hanım olmak üzere tüm 4.Kat personeline çok teşekkür ederim. İsim olarak hatırlayabildiğim İlknur, Emel, Sevde, Zeynep hemşirelere ve temizlik personellerinden Aysel, Gülname hanımlara ilk geldiğim günden beri gösterdikleri ilgi alaka,samimi,candan,güleryüzlü davranışlarına,iletişim ve insan ilişkilerine gerçekten tüm içtenliğimle çok tşk ederim. Hastayken %100 güvende hissedebileceğiniz ve profesyonel ellerde tedavi görebileceğiniz bir ortam. Hastane yönetimini böylesine seçkin ve kaliteli personeller ile çalıştıkları için ayrıca tebrik ediyorum. Oda 404'den Samed Gültekin

Sercan Doğukan YILDIZ

İlk bebeğimiz Central Hospital`da dünyaya geldi. Hekimimiz Sayın Cengizhan Kolata bize çok yardımcı oldu. Gerek gebelik takibi sırasında gerekse doğum sırasında ilgisini hiç eksik etmedi. Birçok hekim değiştirmek zorunda kaldık ve en son hastanenizde karar kıldık. Hekimimizden son derece memnunuz, daha iyi bir danışmanlık olamazdı. Hemşireler ve diğer personel çok kibar ve saygılılar. Cengizhan Bey`e teşekkürü bir borç biliriz. Hastaların ihtiyaç ve isteklerine önem veren, onları dinleyen ve yardımcı olan bir hekim kendisi. Doğum sürecinde 14 saat bizimle birlikte bekledi. Kendisine ve hastaneye bir kez daha teşekkür ederiz.

Dilek KARAAĞAÇ

Merhaba. Tesadüfen İlk defa kadın doğum doktorunuz Cengizhan bey den randevu aldım. Daha önce yine aynı meslek dalında farklı doktorların hastalarıydım. Çok utanıp çekinen biri olarak kendisi inanılmaz ilgili, sakin, beyefendi, babacan ve mesleğini düzgün yapan doktorlardan biri. Eli inanılmaz hafif ve hastası ile çok uslüplü konuşan biri.İlk defa gelmeme rağmen çok memnun kaldım.İnşallah bundan sonra kendisinin hastası olarak devam etmek isterim. Bu arada hastanenizin çalışma standartlarını da beğenmekteyim. Başarılar dileriz.

Yıldıray AKAR

Merhaba Doktor Cuma Bey dalında çok başarılı ve ilgili bir hoca. Verdiği tüm egzersiz hareketler ve ilaçlar sayesinde ayaklarım gayet iyi. Gerçekten beni muayene eden ilgilenen ilk defa bir doktor ile kaşılaştım. Kendisine başarılar dileriz.

Dilek KARAAĞAÇ

Merhaba.Hastaneniz zaten başarılı bir ekip ile dönmekte herkes güler yüzlü ve yardımsever.İnşallah şirket politikanız hep böyle devam eder. Hastanenizdeki 2 doktordan özellikle çok memnunum. Beyin Cerrahınız Haluk Bey ve Kadın Doğum Doktorunuz Cengizhan Bey meslek dalında ikiside çok başarılı ilgili yardımsever ve candan kişiler. Hastanenizde sürekli olarak çalışmalarını dilerim.

Nazlı KAYIKÇI

Opr. Dr. Yaren Hanıma tedavim öncesi ve sonrasında gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerimi sunar çalışmalarında başarılar dilerim.

Ece FIRAT

Uzm. Dr.Mehmet Akif Yılmaz'a başarılı tetkik ve tedavilerinden dolayı teşekkürü borç biliyoruz.

İstem Nur ARIEL

Ocak 2011'den beri sürekli çeşitli nedenlerden dolayı hastanenize geliyoruz. Başka bir kurumda sağlık çalışanı olarak her durumda sizi tercih ettik. Verilen her türlü hizmetten dolayı teşekkür ederiz.

Yaşar Nuri EREL

Yapılan hizmetlerden memnunum. Cennet Hanım hiç hissettirmeden kanımı aldı. Kendisine teşekkür ederim.

Feza MACİT

Doktorlarınızdan Mübeccel Akman hanımefendiye ilgi alaka, engin bilgisi, empatik yaklaşımından dolayı şükranlarımı bildirmek, öte yandan özel sağlık sigortaları ile ilgilenen sağ başta radyolajiye yakın masada oturan ama ismini almadığım bayan arkadaşa hızlı ve sempatik tutumundan dolayı teşekkürlerimi bildirmek isterim. Hastanenize ilk defa geldim fakat bundan sonra ben ve eşim gerektiğinde hastanenize huzur ve mutluluk ile geleceğimizi belirtmek ister hastaya saygı ve güzel tutumunuzun devam etmesini temenni ederim. Sevgilerimle.

Serkan İNCİ

Hastanede çalışan doktor, hemşire ve tüm personelin saygılı ve kibar olmasından dolayı memnuniyetimizi bidirir hepsine teşekkür ederiz. Saygılarımla.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.