Hızlı Randevu

Hastane Randevu talebim için aranmak istiyorum.

Hastane Randevu

Hastane Randevu talebimi şimdi oluşturmak istiyorum. RANDEVU AL

"Ücretlendirme hakkında bilgi almak için
444 77 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz"

Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.Hande ÇAKSU

Yaklaşık 3 aydır hastanenizde görevli Opr. Dr. Cengizhan Kolata'nın hastasıyım.27 haftalık gebeyim. Bu süreye kadar 3 özel hastane ve 4 doktor değiştirdim. Özel bir hastanenin doktoru sadece 2.9 çıkan tiroidim sonrası "çocuğun gerizekalı" olabilir gibi gayet kaba bir cümleyi,aynen yazdığım şekli ile sarfederek bana söyledi.Başka bir özel hastanenin doktoru gebeliğimi anlamadı, bir diğeri beni haftalarca gitmeme rağmen tanımıyordu. Her seferinde kendimi tanıtmaktan bıkkınlık gelmişti.İlgisizdi. Tüm bu sorunlar sonrası Cengizhan Bey'i ve hastanenizi buldum. Başta Cengizhan Bey olmak üzere, tüm hastane personeliniz çok ilgili ve güleryüzlü. Cengizhan Bey'e bu sorunlarımı anlattığımda, kendi meslektaşlarını asla kötülemedi. Bu davranışını hem ben hem de eşim inanılmaz takdir ettik. Kendisi daima anlayışlı,güleryüzlü ve yardımsever.Gebelik döneminde bir insana nasıl yardımcı olunabileceğinin bilgeliğini taşıyor. Hastanenize böyle iyi bir doktor ve personel çalıştırdığınız için sizlere çok teşekkür ederiz. Kalamış'ta ikamet etmeme rağmen,yakındaki hiçbir özel hastaneyi tercih etmeyeceğim. Hastaneniz ayrıca çok temiz ve düzenli. Hiçbir zaman bizleri bekletmiyorlar. Tekrar teşekkür ederiz. İyi ki varsınız. Saygılarımla

Gül YÜCESOY

Londra’da yaşamaktayım. Türkiye’de kaldığım tedavi sürecinde hastanenizde çok güzel ağırlandım. Tüm doktorlar işlerinde çok profesyoneller.Tedavim süresince 3 gün boyunca benimle ilgilenen ve bana yardımcı olan Uluslararası hasta transfer biriminde görevli Sema Hanım’a çok teşekkür ediyorum. Central Hospital’ı aileme ve arkadaşlarıma tavsiye edeceğim.

İrfan ÖZER

Çok değerli doktorumuz Op. Dr. Mehmet Ulucan. 14 Mart Tıp bayramında sizi sevgi, saygı ve gururla selamlıyorum. Kötü hastalığımı yok eden sihirli elleriniz, tatlı dilinizle, doğru teşhinizle, işini aşkla, özveriyle yapan iyi yürekli doktorum size ailece tekrar tekrar teşekkür ederken tıp bayramınızı yürekten kutluyoruz. İyi ki varsınız. İrfan Özer ve ailesi.

Feza Dönmez MACİT

Doktorlarınızdan Mübeccel Akman hanımefendiye ilgi, alaka, engin bilgisi ve sempatik yaklaşımından dolayı şükranlarımı bildirmek, öte yandan özel sağlık sigortaları ile ilgilenen sağ başta radyolojiye yakın masada oturan ama ismini almadığım bayan arkadaşa hızlı ve sempatik tutumundan dolayı teşekkürlerimi bildirmek isterim. Sağlık şikayetim için Central Hospital 'e ilk defa geldim fakat bundan sonra ben ve eşim Allah gerektirmesin ama gerektiğinde hastanenize huzur ve mutluluk ile geleceğimizi belirtmek ister hastaya saygı ve güzel tutumunuzun devam etmesini temenni ederim. Sevgilerimle, Feza Dönmez Macit.

Nazmiye AKTAŞ

Öncelikle Dr.Salim Bereket ve güleryüzlü ilgili personeliniz Nevin Karahan'a sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Son derece titiz bizimle çok ilgilendi, herşey süperdi, tavsiye edeceğim hastanenizi herkese.

Kenan TURAN

Sayın Op. Dr. Yusuf Temiz beyin yakın ilgisine ve biopsi yapan yardımcılarına çok teşekkür ederim.Saygılarımla..

Aydan OREN

Laparoskopik nissen ameliyatımda doktorum sayın Prof.Rafet Yiğitbaşı'na sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum.Elleri öpülesi sayın doktorum muhteşemsiniz.

Sevinç BİLECEN

Hastanenizin ilk ve eski hastalarından biri olarak ben ve ailem sizi her zaman tercih ettik. Çünkü doktorlarınızdan ilgi ve alakadan temizliğinden sonsuz memnunuz. Doktor Mübeccel Akman'a ve acil servis hemşiresi Deniz hanıma ayrıca teşekkürü borç bilirim.

Pınar ARIDICI

Başta doktorum Prof. Dr.Rafet Yiğitbaşı olmak üzere hemşireleri İlknur ve Zeynep, gece nöbetindeki hemşireler ve personelin sıcak ilgi ve alakasına, yemeklerin çok leziz, hastanenin temiz ve konforlu olması, tüm temizlik elemanlarına sonsuz teşekkürler. Ülkemizde böyle çalışan ve güleryüzlü hizmet anlayışı olan hastanelerin çoğalması dileğiyle.

Tolga KAPLAN

Herşey için teşekkürler oğlum bu hastanede doğdu ve sünnetinide bugün burada oldu. Herşey çok güzeldi..Tüm çalışanlarınıza teşekkür ederim.

Murat ÇEVRİM

02/06/2015 hayatımızın en önemli günü oldu ve oğlumuz Ezel Central Hospital'da dünyaya geldi tüm hastane personeline doktorlara emekleriniz gayretleriniz için teşekkür ederiz.

Hüseyin ARIKAN

Saygıdeğer yetkili, Evimiz hastanenize çok yakın ve son birkaç yıldır farklı sebeplerle sizlerin misafiri oluyoruz. En son 3 Şubat 2015 günü akşam saat 20:00 civarında bebeğimizi getirdik. Hemşire Gülay Sağlam kan alımı ve laboratuvar bölümünde nöbetçiydi.Kendisi yaptığı işe hakim. Önce yaptığı işe ve kendine daha sonra etrafındaki insanlara saygılı ve kibar.Sadece Hemşire Gülay Sağlam gibi bir insan için bile bu hastaneye gelinir. Son zamanlarda hem işini bu kadar iyi yapan hem de hizmet verdiği insanlara nasıl davranacağını bilen biriyle karşılaşmadım. Ailece Hemşire Gülay Sağlam hakkındaki iyi dileklerimizi sizlere bildirmeden edemeyeceğiz.İyi çalışmalar dilerim.

Serap KÜÇÜKKIRCA

Hastanenizin ortopedi uzmanı Doktor Bahattin Ünsaç Bey'in gerek hasta ilişkileri ve gerekse tanılarındaki isabet nedeniyle kendilerine ve hastanenize teşekkür ederim.

Sevil CEYLAN EL

Hastanenizi herkese tavsiye edeceğim. Herşey çok güzel ve itina ile servis hizmeti aldık.

Nur ÇANKAYA BODUR

Herşeyi düşünmüşsünüz.Hastane personeli olarak herkes çok yardımcı.Tüm hastane personeline teşekkürlerimi sunarım.Sevgiler.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.