Hızlı Randevu

Hastane Randevu talebim için aranmak istiyorum.

Hastane Randevu

Hastane Randevu talebimi şimdi oluşturmak istiyorum. RANDEVU AL

"Ücretlendirme hakkında bilgi almak için
444 77 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz"

Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.Handan OSMANOĞLU

Sayın Prof. Dr. M. Rafet Yiğitbaşı' na ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. Hemşire Fatma hanıma da ilgi ve sevgisinden dolayı teşekkür ederim. Diğer tüm personel de daima ilgiliydi.

Sevi ÜLKER

Endişeyle geldiğim hastanenizden çok memnun bir şekilde ayrılıyorum. Özellikle başta doktorum olmak üzere tüm hemşire hanımlara çok teşekkür ediyorum.

 

Fatma BÜYÜKSÖYLEMEZ

Tüm sağlık personeli gayet ilgili, yardımcı ve saygılıydı. Herkese teşekkür ederiz.

Cengiz ERDOĞAN

Danışmadan itibaren poliklinik dahil özellikle de dahiliye doktorumuz Orhan bey, müthiş ilgili ve iyi bir doktor olduğu ve doğru kurumda olduğumuzu kanıtladı. Kendisine teşekkür ederiz.

Ebru KUMRU

Acil servis doktoru Mehmet Ulucan çok ilgiliydi. Sıcak ve sevecen tavrı annemi rahatlattı.

Selen UÇARLI

Oldukça sıcak bir ortam. Hastane ve personelden çok memnun kaldım.

Özlem ÇAKIR

Doktor, hasta bakıcı, hemşire ve operatör herkese teşekkürler.

Burcu Melike EYÜBOĞLU

Tüm gebelik sürecimde beraber yol aldığımız ve hastane seçmemizdeki tek etken olan sevgili doktorumuz Cengizhan Kolata' ya minnettarım. İyiki varsınız hocam. Zorlu bir doğum aşamasını sizin sayenizde sağlıkla tamamladık. Sizin sayenizde küçük oğlumuz Toprak Ali 'yi kucağıma aldım. Emekleriniz, güveniniz ve varlığınız için sonsuz teşekkürler...

Canan SEYMEN

Oldukça sorunlu olan dişlerimin tedavi ve yenilenme sürecinde göstermiş olduğu sabır ve ilgi için, yeni dişlerimle bana kazandırdığı konfor ve estetikten dolayı Diş Hekimi Levent Mehmet Kalkan Bey’e gönülden teşekkür ediyorum. Ekibindeki arkadaşları da ilgili ve güleryüzlü tavırları için ayrıca tebrik ediyorum.

Şükran İMAMOĞLU

Bazı sağlık sorunlarımız için zaman zaman gittiğimiz hastanede tesadüfen tanıma fırsatı bulduğumuz Opr. Dr. Hakan Bozkurtoğlu bize gülen yüzü, sakin ve kendinden emin tavrıyla çok güven verdi. Korkarak gittiğim sorunumu kısa sürede çözerek beni rahatlattı. Kendisine çok teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

 

Serkan DURMUŞ

Merhaba, 15 Mayıs 2016 tarihinde eşimin doğumunu gerçekleştiren Op.Dr.Fatma Nur Temel hocamıza ve Ebe Ebru hanıma emeklerinden, hassasiyetlerinden ve özverilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Ayrıca, eşimin hamilelilik sürecinde de yönlendirmelerinden, ilgisinden ve bilgilendirici öğretici yönünden dolayı Fatma hocamızı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum. Doğumdan sonra bizimle ilgisini alakasını eksik etmeyen doktorumuza, hemşirelere ve bebek hemşilerine çok teşekkür ederim, mükemmel bir iletişim ve organizasyonunuz var gerçekten harikasınız hep güler yüzle karşıladınız bizleri. Beklentilerimizin ötesinde; eşime çok güzel bir doğum tecrübesi yaşatan emeği olan diğer tüm Central Hospital çalışanlarına teşekkürler. İyiki varsınız, tekrar görüşmek üzere.

Ayşe ÇALIŞKAN

Central Hospital'da 12/04/2016 tarihinde doktorumuz Cengizhan Kolata sayesinde normal doğumla bebeğimizi kucağımıza aldık. Hamilelik sürecim boyunca doktorumuzun bilgisi, güleryüzü, sakin ve rahatlatıcı tavırları, samimiyeti, ilgisiyle bizim sevgimizi ve güvenimizi kazanan çok iyi bir doktordur. Başta Cengizhan Bey olmak üzere asistanı Şeyma Hanım ve NST hemşiresi Emre Hanım'a sonsuz teşekkürler...

Burcu Melike EYÜBOĞLU

Tüm gebelik sürecimde beraber yol aldığımız ve hastane seçmemizdeki tek etken olan sevgili doktorumuz Cengizhan Kolata' ya minnettarım. İyiki varsınız hocam. Zorlu bir doğum aşamasını sizin sayenizde sağlıkla tamamladık. sizin sayenizde küçük oğlumuz Toprak Ali 'yi kucağıma aldım. Emekleriniz, güveniniz ve varlığınız için sonsuz teşekkürler...

Şükran İMAMOĞLU

Bazı sağlık sorunları için zaman zaman gittiğimiz hastanede tesadüfen tanıma fırsatı bulduğumuz Opr. Dr. Hakan Bozkurtoğlu bize gülen yüzü, sakin ve kendinden emin tavrıyla çok güven verdi. Korkarak gittiğim sorunumu kısa sürede çözerek beni rahatlattı. Kendisine çok teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Samed GÜLTEKİN

Öncelikle Opr. Dr. Bahattin Ünsaç hocama , ardından Özel Sigortalar biriminden Kader Babacan ve MR biriminden Sevinç Zengin'e teşekkür etmek istiyorum. Özellikle böylesine nazik, kibar, profesyonel, samimi ve güleryüzlü arkadaşlar ile çalışmayı tercih ettikleri için hastane yönetimini takdir ediyorum. Bizim milletimiz o kadar çok hastane ortamlarında eziyet ve zulüm gördü ki, bu cana yakın güzel insanları arar olduk, hastalara motivasyon konusunda gayet başarılı bir ekip. Sağlıklı günler diliyorum.

1 2 3 4 5

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.