Hızlı Randevu

Hastane Randevu talebim için aranmak istiyorum.

Hastane Randevu

Hastane Randevu talebimi şimdi oluşturmak istiyorum. RANDEVU AL

"Ücretlendirme hakkında bilgi almak için
444 77 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz"

Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.Cengiz ERDOĞAN

Danışmadan itibaren poliklinik dahil özellikle de dahiliye doktorumuz Orhan bey, müthiş ilgili ve iyi bir doktor olduğu ve doğru kurumda olduğumuzu kanıtladı. Kendisine teşekkür ederiz.

Ebru KUMRU

Acil servis doktoru Mehmet Ulucan çok ilgiliydi. Sıcak ve sevecen tavrı annemi rahatlattı.

Selen UÇARLI

Oldukça sıcak bir ortam. Hastane ve personelden çok memnun kaldım.

Özlem ÇAKIR

Doktor, hasta bakıcı, hemşire ve operatör herkese teşekkürler.

Canan SEYMEN

Oldukça sorunlu olan dişlerimin tedavi ve yenilenme sürecinde göstermiş olduğu sabır ve ilgi için, yeni dişlerimle bana kazandırdığı konfor ve estetikten dolayı Diş Hekimi Levent Mehmet Kalkan Bey’e gönülden teşekkür ediyorum. Ekibindeki arkadaşları da ilgili ve güleryüzlü tavırları için ayrıca tebrik ediyorum.

Burcu Melike EYÜBOĞLU

Tüm gebelik sürecimde beraber yol aldığımız ve hastane seçmemizdeki tek etken olan sevgili doktorumuz Cengizhan Kolata' ya minnettarım. İyiki varsınız hocam. Zorlu bir doğum aşamasını sizin sayenizde sağlıkla tamamladık. Sizin sayenizde küçük oğlumuz Toprak Ali 'yi kucağıma aldım. Emekleriniz, güveniniz ve varlığınız için sonsuz teşekkürler...

Serkan DURMUŞ

Merhaba, 15 Mayıs 2016 tarihinde eşimin doğumunu gerçekleştiren Op.Dr.Fatma Nur Temel hocamıza ve Ebe Ebru hanıma emeklerinden, hassasiyetlerinden ve özverilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Ayrıca, eşimin hamilelilik sürecinde de yönlendirmelerinden, ilgisinden ve bilgilendirici öğretici yönünden dolayı Fatma hocamızı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum. Doğumdan sonra bizimle ilgisini alakasını eksik etmeyen doktorumuza, hemşirelere ve bebek hemşilerine çok teşekkür ederim, mükemmel bir iletişim ve organizasyonunuz var gerçekten harikasınız hep güler yüzle karşıladınız bizleri. Beklentilerimizin ötesinde; eşime çok güzel bir doğum tecrübesi yaşatan emeği olan diğer tüm Central Hospital çalışanlarına teşekkürler. İyiki varsınız, tekrar görüşmek üzere.

Ayşe ÇALIŞKAN

Central Hospital'da 12/04/2016 tarihinde doktorumuz Cengizhan Kolata sayesinde normal doğumla bebeğimizi kucağımıza aldık. Hamilelik sürecim boyunca doktorumuzun bilgisi, güleryüzü, sakin ve rahatlatıcı tavırları, samimiyeti, ilgisiyle bizim sevgimizi ve güvenimizi kazanan çok iyi bir doktordur. Başta Cengizhan Bey olmak üzere asistanı Şeyma Hanım ve NST hemşiresi Emre Hanım'a sonsuz teşekkürler...

Burcu Melike EYÜBOĞLU

Tüm gebelik sürecimde beraber yol aldığımız ve hastane seçmemizdeki tek etken olan sevgili doktorumuz Cengizhan Kolata' ya minnettarım. İyiki varsınız hocam. Zorlu bir doğum aşamasını sizin sayenizde sağlıkla tamamladık. sizin sayenizde küçük oğlumuz Toprak Ali 'yi kucağıma aldım. Emekleriniz, güveniniz ve varlığınız için sonsuz teşekkürler...

Samed GÜLTEKİN

Öncelikle Opr. Dr. Bahattin Ünsaç hocama , ardından Özel Sigortalar biriminden Kader Babacan ve MR biriminden Sevinç Zengin'e teşekkür etmek istiyorum. Özellikle böylesine nazik, kibar, profesyonel, samimi ve güleryüzlü arkadaşlar ile çalışmayı tercih ettikleri için hastane yönetimini takdir ediyorum. Bizim milletimiz o kadar çok hastane ortamlarında eziyet ve zulüm gördü ki, bu cana yakın güzel insanları arar olduk, hastalara motivasyon konusunda gayet başarılı bir ekip. Sağlıklı günler diliyorum.

Fatma Nur ERİŞ KURAN

Yaklaşık 8 ay hastanenizde Cengizhan Kolata Bey'e kendimi ve kızımı emanet ederek muayenelerimi tamamladım. Ve 1.4.2016 tarihinde kızım Lina'yı kucağıma aldım. Doktorumun sevecenliği, benim korkularımı bastırması ve sakinliği sayesinde doğum sürecimi çok kolay atlattım. Doğum sonrası kendisi defalarca odama gelip hem kızımla hem benimle ilgilendi. Kendisine teşekkürlerimi birde burdan iletiyorum. Kesinlikle Central Hospital çok kaliteli bir doktorla çalışmakta. Asistanı Şeyma Hanıma, Nst hemşiresi Emre Hanıma ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Birde 5. kat anne ve bebek hemşireleri harikalar, ilgi, şefkat süperdi. Herşey için teşekkürler.

Osman GEGİZEOĞLU

Geçtiğimiz pazartesi günü hastanenizde değerli kbb doktoru Ümit Hardal bey tarafından ameliyat oldum. Başta kendisine ve ekibine sonrasında hastanenize çok teşekkur ederim. Ümit bey ile ilk görüşmelerimizde, ameliyat kararı verip hastanenize yattığım gün ve taburcu olup evime geri dönene kadarki süreçte her zaman yanımda olduğunu hissettigimden, elinin pamuk gibi oluşundan, tüm endişe ve kaygılarımdan arındırdığı için teşekkür ederim. Övecek ve yüceltecek kelime bulmakta zorlanıyorum açıkçası. Sizlerin nezdinde kendilerine tekrar teşekkür etmek istedim. İyi çalışmalar diliyorum.

Ümit REİS

Mr biriminde görev yapan teknisyen Arif Bal ve asistan arkadaşlardan çok memnun kaldım. Geldiğim gibi benimle hemen ilgilendiler ve bekletmeden işlerimi kibarca gördüler. Bu memnuniyet notunun kendilerine iletir, teşekkür ederim. Saygılarımla.

Feride KARABAŞ

Arkadaşımın tavsiyesi ile doktor Cengizhan Kolata ile tanışma vesilesi buldum. İlk bebeğimizi dünyaya getirme yolculuğumuzda bize profesyonel yaklaşımı ve iletişimi süperdi. Bu sayede hastanenizi tanımamıza neden oldu. Bize çok güven veren ve tüm tanıdıklarımızında, tavsiyelerimizle doktoru olan Cengizhan Kolata'ya sonsuz teşekkürler.İyi ki varsınız.

Zeynep ŞERİFOĞLU

Tavsiye üzerine kızımı Dr. Çağrı Corayev'e getirdim ameliyata girecek olmasına rağmen bizimle çok ilgilendi ve oldukça açıklamalı bir muayene yaptı kendisine teşekkür ediyor ve arayışta olan herkese tavsiye ediyorum..

1 2 3 4 5

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.