Hızlı Randevu

Hastane Randevu talebim için aranmak istiyorum.

Hastane Randevu

Hastane Randevu talebimi şimdi oluşturmak istiyorum. RANDEVU AL

"Ücretlendirme hakkında bilgi almak için
444 77 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz"

Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.Fatma Nur ERİŞ KURAN

Yaklaşık 8 ay hastanenizde Cengizhan Kolata Bey'e kendimi ve kızımı emanet ederek muayenelerimi tamamladım. Ve 1.4.2016 tarihinde kızım Lina'yı kucağıma aldım. Doktorumun sevecenliği, benim korkularımı bastırması ve sakinliği sayesinde doğum sürecimi çok kolay atlattım. Doğum sonrası kendisi defalarca odama gelip hem kızımla hem benimle ilgilendi. Kendisine teşekkürlerimi birde burdan iletiyorum. Kesinlikle Central Hospital çok kaliteli bir doktorla çalışmakta. Asistanı Şeyma Hanıma, Nst hemşiresi Emre Hanıma ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Birde 5. kat anne ve bebek hemşireleri harikalar, ilgi, şefkat süperdi. Herşey için teşekkürler.

Osman GEGİZEOĞLU

Geçtiğimiz pazartesi günü hastanenizde değerli kbb doktoru Ümit Hardal bey tarafından ameliyat oldum. Başta kendisine ve ekibine sonrasında hastanenize çok teşekkur ederim. Ümit bey ile ilk görüşmelerimizde, ameliyat kararı verip hastanenize yattığım gün ve taburcu olup evime geri dönene kadarki süreçte her zaman yanımda olduğunu hissettigimden, elinin pamuk gibi oluşundan, tüm endişe ve kaygılarımdan arındırdığı için teşekkür ederim. Övecek ve yüceltecek kelime bulmakta zorlanıyorum açıkçası. Sizlerin nezdinde kendilerine tekrar teşekkür etmek istedim. İyi çalışmalar diliyorum.

Ahmet ALPAT

10 Mart 2016 tarihinde Kardiyoloji Uzmanı Dr. Sinan Coşkun Turan'a muayene oldum. Kendisi çok ilgili ve yardım sever bir hekim. Kendisine teşekkür ettim, sizin vasıtanızla tekrar teşekkür etmek istiyorum.  İyi çalışmalar. 

Ümit REİS

Mr biriminde görev yapan teknisyen Arif Bal ve asistan arkadaşlardan çok memnun kaldım. Geldiğim gibi benimle hemen ilgilendiler ve bekletmeden işlerimi kibarca gördüler. Bu memnuniyet notunun kendilerine iletir, teşekkür ederim. Saygılarımla.

Feride KARABAŞ

Arkadaşımın tavsiyesi ile doktor Cengizhan Kolata ile tanışma vesilesi buldum. İlk bebeğimizi dünyaya getirme yolculuğumuzda bize profesyonel yaklaşımı ve iletişimi süperdi. Bu sayede hastanenizi tanımamıza neden oldu. Bize çok güven veren ve tüm tanıdıklarımızında, tavsiyelerimizle doktoru olan Cengizhan Kolata'ya sonsuz teşekkürler.İyi ki varsınız.

Zeynep ŞERİFOĞLU

Tavsiye üzerine kızımı Dr. Çağrı Corayev'e getirdim ameliyata girecek olmasına rağmen bizimle çok ilgilendi ve oldukça açıklamalı bir muayene yaptı kendisine teşekkür ediyor ve arayışta olan herkese tavsiye ediyorum..

Oğuzhan KAYHAN

Hastanenizde 26 Şubat 2016' da ameliyatımı yapmış olan saygıdeğer insan Opr. Dr. Hakan Bozkurtoğlu'na ve ekip arkadaşlarına yakın ilgi alaka ve hassasiyetinden dolayı çok teşekkürler ederim.

Melek SOYGEL

Doktor Figen Hanıma ablamın hamileliği süresince göstermiş olduğu ilgisi ve sınırsız desteğinden dolayı teşekkürlerimi gönderiyorum.

Filiz ÖZTEKİN

Central Hospital'da sevgili doktorumuz Dr. Fatma Nur Temel ile aylardır süren gitgellerimiz sonrasında inanılmayacak kadar başarılı bir sezaryan ameliyatı sonucunda oğlumuz Ares dünyaya geldi. Tüm süreç ve doğum sırasında, güler yüzü, sınırsız ilgisi, bilgisi, aylardır bıkmadan sorularımızı yanıtlaması ve tüm isteklerimize saygı göstermesi ile yoğun sevgi ve saygımızı kazanan doktorumuz Dr. Fatma Nur Temel, güler yüzü ve desteği için asistanlarına, Diğdem Hanım'a, başta Emre hemşire olmak üzere NST'deki tüm hemşirelere, sabırlarını sınadığımız ve her zaman güler yüzleriyle bize yardımcı olan yenidoğan katındaki tüm anne ve bebek hemşirelerine, görevlilere ve doğum sonrasında bebeğimizin her sorununda yanımızda olan ve tüm kaprislerimizi inanılmaz bir hoşgörüyle karşılayan Çocuk doktorumuz Uzm. Dr. Gonca Özmen'e sonsuz teşekkürü borç biliriz.

Fuat YILDIRIM

Hastanenizden aldığım hizmetlerden menmun kaldığımı belirtmek isterim. Özellikle diş bölümünde implant için yaptığım görüşmelerde Doktor Şeref bey çok yardımcı oldu. Diş bölümü koordinatörü Nazlı hanım oldukca açıklayıcı ve güleryüzüyle diş tedavisine başlamamda önemli bir katkı sağladı. Sigorta işlemlerini yapan Gözde hanımın güleryüzle kısa sürede işlemlerimi yapması çok menmuniyet verici . Herşey için teşekkür ederim.

Esra TURAN BOLAT

26.01.2016 tarihinde dünyanın en güzel varlığını ilk bebeğimiz canımız oğlumuzu kucağımıza aldık. Tüm profesyonelliğiyle tüm samimiyetiyle bize destek olan doktorumuz Cengizhan Kolata'ya sonsuz teşekkürler. Tesadüfen adını duyduk. İnternet'ten biraz araştırmamız yetti. Hakkında tek bir olumsuz yorum okumadığımız aksine yüzlerce seveni ve sonsuz güvenen hastaları olduğunu gördük. Bizde zaman kaybetmeden daha fazla düşünmeden doktorumuz olarak Cengizhan Beyi seçtik. İlk günden onu seçmekle ne kadar doğru bir karar vermiş olduğumuzu gördük. Güler yüzüyle, samimiyetiyle, sakinliğiyle, detaycılığıyla, işine olan sevgisiyle benim ve eşimin sonsuz güvenini ve saygısını kazandı. Cengizhan Bey gerçekten mükemmel bir doktor. Ona gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Yine doğum yapacak olsam yine Cengizhan Beyi seçerim. Ve herkese kesinlikle Cengizhan Beyi tavsiye ederim. Tekrar tekrar binlerce kez teşekkürler. Harikasınız...

NURETTİN GELMEZ

Torunum Ezgi Gelmez’ in dünyaya gelişinde sorumluluk bilinci ile görevlerini yapan ve dünyaya gelmesini sağlayan başta doktor personeliniz olmak üzere, hemşire ve temizlik işlerinden tutunda tüm personelinize gösterdikleri üstün çabalarından ötürü teşekkürü bir borç bilirim. Personelinizden ötürü hastane yönetiminizi candan kutlarım. Binlerce teşekkür ederim. Saygılarımla.

Tülay GÖKÇE

Hastanenize 2. ameliyatımı geçirdim. Çok şükür sağlıklı bir şekilde ayrılıyorum. Opr. Dr.Yusuf Bey başta olmak üzere tüm personele teşekkür ederim.

Sibel YILMAZ

Meslektaşlarımdan gördüğüm yakın ilgi ve alakaya sonsuz teşekkürler. Psikolojik açıdan tam destek olan çalışanlarınıza minnettarım.

Sevim ERKUT

Tüm personelden memnun kaldık . Bize yardımlarını esirgemeyen Op. Dr. Dinçay Beye ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz.

 

1 2 3 4 5

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.