Hızlı Randevu

Hastane Randevu talebim için aranmak istiyorum.

Hastane Randevu

Hastane Randevu talebimi şimdi oluşturmak istiyorum. RANDEVU AL

"Ücretlendirme hakkında bilgi almak için
444 77 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz"

Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.Melek SOYGEL

Doktor Figen Hanıma ablamın hamileliği süresince göstermiş olduğu ilgisi ve sınırsız desteğinden dolayı teşekkürlerimi gönderiyorum.

Filiz ÖZTEKİN

Central Hospital'da sevgili doktorumuz Dr. Fatma Nur Temel ile aylardır süren gitgellerimiz sonrasında inanılmayacak kadar başarılı bir sezaryan ameliyatı sonucunda oğlumuz Ares dünyaya geldi. Tüm süreç ve doğum sırasında, güler yüzü, sınırsız ilgisi, bilgisi, aylardır bıkmadan sorularımızı yanıtlaması ve tüm isteklerimize saygı göstermesi ile yoğun sevgi ve saygımızı kazanan doktorumuz Dr. Fatma Nur Temel, güler yüzü ve desteği için asistanlarına, Diğdem Hanım'a, başta Emre hemşire olmak üzere NST'deki tüm hemşirelere, sabırlarını sınadığımız ve her zaman güler yüzleriyle bize yardımcı olan yenidoğan katındaki tüm anne ve bebek hemşirelerine, görevlilere ve doğum sonrasında bebeğimizin her sorununda yanımızda olan ve tüm kaprislerimizi inanılmaz bir hoşgörüyle karşılayan Çocuk doktorumuz Uzm. Dr. Gonca Özmen'e sonsuz teşekkürü borç biliriz.

Fuat YILDIRIM

Hastanenizden aldığım hizmetlerden menmun kaldığımı belirtmek isterim. Özellikle diş bölümünde implant için yaptığım görüşmelerde Doktor Şeref bey çok yardımcı oldu. Diş bölümü koordinatörü Nazlı hanım oldukca açıklayıcı ve güleryüzüyle diş tedavisine başlamamda önemli bir katkı sağladı. Sigorta işlemlerini yapan Gözde hanımın güleryüzle kısa sürede işlemlerimi yapması çok menmuniyet verici . Herşey için teşekkür ederim.

Esra TURAN BOLAT

26.01.2016 tarihinde dünyanın en güzel varlığını ilk bebeğimiz canımız oğlumuzu kucağımıza aldık. Tüm profesyonelliğiyle tüm samimiyetiyle bize destek olan doktorumuz Cengizhan Kolata'ya sonsuz teşekkürler. Tesadüfen adını duyduk. İnternet'ten biraz araştırmamız yetti. Hakkında tek bir olumsuz yorum okumadığımız aksine yüzlerce seveni ve sonsuz güvenen hastaları olduğunu gördük. Bizde zaman kaybetmeden daha fazla düşünmeden doktorumuz olarak Cengizhan Beyi seçtik. İlk günden onu seçmekle ne kadar doğru bir karar vermiş olduğumuzu gördük. Güler yüzüyle, samimiyetiyle, sakinliğiyle, detaycılığıyla, işine olan sevgisiyle benim ve eşimin sonsuz güvenini ve saygısını kazandı. Cengizhan Bey gerçekten mükemmel bir doktor. Ona gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Yine doğum yapacak olsam yine Cengizhan Beyi seçerim. Ve herkese kesinlikle Cengizhan Beyi tavsiye ederim. Tekrar tekrar binlerce kez teşekkürler. Harikasınız...

NURETTİN GELMEZ

Torunum Ezgi Gelmez’ in dünyaya gelişinde sorumluluk bilinci ile görevlerini yapan ve dünyaya gelmesini sağlayan başta doktor personeliniz olmak üzere, hemşire ve temizlik işlerinden tutunda tüm personelinize gösterdikleri üstün çabalarından ötürü teşekkürü bir borç bilirim. Personelinizden ötürü hastane yönetiminizi candan kutlarım. Binlerce teşekkür ederim. Saygılarımla.

Tülay GÖKÇE

Hastanenize 2. ameliyatımı geçirdim. Çok şükür sağlıklı bir şekilde ayrılıyorum. Opr. Dr.Yusuf Bey başta olmak üzere tüm personele teşekkür ederim.

Sibel YILMAZ

Meslektaşlarımdan gördüğüm yakın ilgi ve alakaya sonsuz teşekkürler. Psikolojik açıdan tam destek olan çalışanlarınıza minnettarım.

Sevim ERKUT

Tüm personelden memnun kaldık . Bize yardımlarını esirgemeyen Op. Dr. Dinçay Beye ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz.

 

Halit GÜRDAMAR

Hastanenizi sevmemize neden olan Dr. Salim Bereket başta olmak üzere tüm çalışan personelinize teşekkür ederim. Başarılarınızın artarak devamını dilerim.

Esra TURAN BOLAT

Verilen hizmet personel gayet başarılı ve güler yüzlü, temizlik ve hijyen açısından da başarılı.Özellikle ilgi ve güler yüz açısından herkese tavsiye edeceğim.

Sabahattin EKİNCİ

Hastanenizin düzgün, disiplinli, hoşgörülü ve güleryüzlü personellere sahip olduğunu tedavilerin yerinde ve zamanında yapıldığını bizzat takdir ediyorum.

Asya DUMAN

Dr. Çağrı beyden çok memnun kaldık kızımla ,ilgi ve göstermiş olduğu alaka için teşekkür ederiz.

Murat KÖMÜRCÜ

Dr. Esra Hanım, sorunumla çok ilgilendi ve tedavi sürecimi başlattı. Daha önce başka bir hastaneye gitmiştim fakat Esra hanımın 1 hafta da sağladığı iyileşmeyi 2 ayda yapamadılar.Tedavi sürecinden çok memnunum.

Pınar ALTINIŞIK

Dişçiden korkan herkese Elif hanım'ı önereceğim. Mütevazı, sevecen ve saygılı tavırlarınız için teşekkürler.

Eyüp BAY

Geçen hafta Central Hospital'da sevgili doktorumuz Dr. Cengizhan Kolata ile aylardır süren gitgellerimiz sonrasında oğlumuz Kaan dünyaya geldi. Tüm süreç ve doğum sırasında, güler yüzü, sınırsız ilgisi, bilgisi, aylardır bıkmadan sorularımızı yanıtlaması, biz aramasak bile kendisi arayarak ne durumda olduğumuzu sorgulaması ve tüm isteklerimize saygı göstermesi ile yoğun sevgi ve saygımızı kazanan doktorumuz Dr. Cengizhan Kolata'ya, güler yüzü ve desteği için asistanı Şeyma Hn.'a, başta Emre hemşire olmak üzere NST'deki tüm hemşirelere, sabırlarını sınadığımız ve her zaman güler yüzleriyle bize yardımcı olan yenidoğan katındaki tüm anne ve bebek hemşirelerine, görevlilere sonsuz teşekkürü borç biliriz.

1 2 3 4 5

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.