Hızlı Randevu

Hastane Randevu talebim için aranmak istiyorum.

Hastane Randevu

Hastane Randevu talebimi şimdi oluşturmak istiyorum. RANDEVU AL

"Ücretlendirme hakkında bilgi almak için
444 77 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz"

Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.Mahir AYSAN

Sevgili Central ailesi 19 ocak 2016 tarihinde eşim Ece Mihaela Aysan doğum yapmıştı.Bu vesile ile teşekkür etmek istedik. Eşimin gebeliğinden doğumuna kadar titizlikle ilgilenen başta Dr Yaren Tuba Bektaş'a, asistanı Bahar hanıma, 5. Kat hemşire ekibine ve bize gösterdikleri sabırdan dolayı bebek hemşirelerine sonsuz teşekkür ederiz. Her ortamda sizin sıcak ilginiz ve insaniyetli tavrınızdan bahsetmemek mümkün değil. Tekrar teşekkürler.

Nilüfer OLUKOĞLU

11.01.2016 tarihinde hastanenizde sezeryan ile doğumum gerçekleşti. Doktorum Sayın Cengizhan Kolata’ya teşekkürlerimi bir de buradan iletmek ve tüm anne adayları ile paylaşmak istedim. Gebeliğimin 3.ayında bir tavsiye üzerine Cengizhan beyin hastası oldum. Kalan tüm süreçte her zaman bilgili, serinkanlı tavrı ile yanımdaydı. Zorlu geçen son aylarımda de desteğini esirgemedi. Sezeryandan 2 saat sonra yürüdüm ve eve geldiğimde kendi işimi kendim yapabiliyordum. İyi ki kendisini tanımışım ve son olarak 5. Kat bebek hemşirelerine ilgilerinden dolayı ayrıca teşekkür etmek isterim.

Işıl IŞIK ANDSOY

Sayın Central Hospital Yöneticileri 22.12.2015 tarihinde acil sectio ile bir kız çocuğu dünyaya getirdim. Hastanede kaldığım 2 günlük süre içerisinde desteğini, ilgisini ,yardımını esirgemeyen bebek odası sorumlu hemşiresi Sevil Hanım başta olmak üzere Fatma hemşire ve diğer hemşire arkadaşlara en içten teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim. Yrd. Doç. Dr. Işıl IŞIK ANDSOY

Pelin ARSLAN

21.12.2015 tarihinde kızımız Hira Naz çok başarılı geçen bir sezaryen doğumla dünyaya geldi. Gebelik sürecimin takibinde,ameliyatımda ve sonrasında yanımızda olan,bilgisini,emeğini,sabrını ve sonsuz ilgisini bizlerden esirgemeyen çok değerli sevgili hocam Sayın Cengizhan Kolata'ya sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.İyiki tanımışız kendisini.

1 2 3 4 5

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.