Hızlı Randevu

Hastane Randevu talebim için aranmak istiyorum.

Hastane Randevu

Hastane Randevu talebimi şimdi oluşturmak istiyorum. RANDEVU AL

"Ücretlendirme hakkında bilgi almak için
444 77 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz"

Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.Hasan Avni ARICAN

Dr. Orhan Caşkurlu ve Dr. Mehmet Altuntaş Bey'e 6. katta çalışan tüm personele sonsuz teşekkürler ederim.

Merlin MUTLU

Gece nöbetçisi çocuk hemşiresi bayanlar, personel Ayşe, Sevim, Esma ve Seher Hanım her şeyden çok doğum doktorumuz Fatma Nur Temel Hanım'a sonsuz teşekkürler.

Fadime AKGÜL

Eşimi ameliyat eden Dr. Mehmet Haluk Özsaraç'a çok teşekkür ederim.

Şenol EKEN

Çok memnun kaldık teşekkür ederiz. Dr. Rafet Bey'e ilgisinden dolayı teşekkür ederiz.

Halit Nejat ARAL

28.04.2017 günü sağ gözüme yapılan başarılı katarakt ameliyatı sonrası beni sağlığıma kavuşturan ve tekrar dünyayı eskisi gibi net görmemi sağlayan Sayın Op. Dr. Hasan Küçükşahin'e, yakın sıcak ve samimi davranışlarıyla kendimi evimde gibi rahat hissetmemi sağlayan göz kliniği personeline, ameliyat ekibine ve Central Hospital Hastanesi ailesine çok teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.

Gizem ALACA

Bütün hizmetlerinden ve ilgisinden dolayı Sayın Cengizhan Kolata'ya teşekkürler.

Derya Deniz AZİZ

Doktorum Cengizhan Kolata, ameliyathane personeli ve hemşirelerden çok memnun kaldım. Güleryüzlü, ilgili, güven veren bir ekipti. Çok teşekkür ederim.

Pınar İpek ALEMDAR

Hayatımda büyük önem taşıyan ilk doğum deneyimimi Dr. Figen Hanım ve hastanede kaldığım 2 gün boyunca her türlü yardımı esirgemen hemşire ve ebeler (Sevim Hn. Esma Hn. Seher Hn.) ile yaşadığım için çok mutluyum. Herkese sonsuz teşekkürler.

Özlem EKŞİ

Zeynep Tekbaş isimli hemşireniz başta olmak üzere tüm hemşirelerinize ilgi ve alakanızdan memnun kaldık. Muhteşem Dr. Fatma Nur Temel için ise onun gibi bir doktora sahip olduğumuz için gurur duyuyoruz.

Umut DARLI

Fizik Tedavi bölümü başta Işılay Hanım olmak üzere tüm personele bilgi ve birikimleri, güleryüzleri ve anlayışlarından dolayı çok teşekkür ederim. Hiç bir kurumda ve ünitede görmediğim tertip, düzen ve temizlik beni fazlasıyla etkiledi. Çok teşekkür ediyorum.

Balkır SİMSEKKAN

Hastanenize yaklaşık 2 yıldır çeşitli hastalıklarım ve tahlillerim için geliyorum. Mükemmele yakın servis alıyorum.  Tüm personel son derece yardımcı ve verilen hizmete oranla fiyatlar makul. Dolayısıyla çok memnun kaldığımı belirtmek isterim.

Gamze BAKANKUŞ

Beslenme ve Diyet Uzmanı Sn. Selma Turan Hanımefendi'ye, izninizle en içten teşekkürlerimi ve saygılarımı sunmak istiyorum. Kendilerinin danışanı olarak 1,5-2 ay gibi bir sürede sağlıklı beslenmeye dayalı bir diyet programı ile tam 11 kilo verdim. Danışanının sağlığını ve moralini birinci planda tutan;nazik ve ilgili davranmaya,danışanına gereken zamanı ayırmaya, geniş bilgi,birikim ve tecrübesiyle her soruyu yanıtlamaya özen gösteren, naif, pozitif ve alanında gerçek anlamda profesyonel bir hanımefendi olup, kısa zamanda mutlu,sağlıklı ve güzel hissetmemi sağlamıştır. Tanışmamızı sağlayan hastanenize ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum.

Sacide KALFA

7 gece hastanenizin 3. Kat 311 nolu odasınsa kaldım. Başta doktorum Mübeccel Akman hanımefendiye sonsuz teşekkür ediyorum. Bana verdiği moral ve uyguladığı tedavi ile umduğumdan daha çabuk iyiye gidiyorum. 3. Kat hemşirelerinden başta Havva Sener ve Rabia hemşireye sonsuz teşekkür ediyorum. Hemşirelerinizin çok memnun kaldım...Herşey için çok çok teşekkürler... Yemekler ve yemek servisi mükemmel.

1 2 3

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.