Hızlı Randevu

Hastane Randevu talebim için aranmak istiyorum.

Hastane Randevu

Hastane Randevu talebimi şimdi oluşturmak istiyorum. RANDEVU AL

"Ücretlendirme hakkında bilgi almak için
444 77 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz"

Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.Balkır SİMSEKKAN

Hastanenize yaklaşık 2 yıldır çeşitli hastalıklarım ve tahlillerim için geliyorum. Mükemmele yakın servis alıyorum.  Tüm personel son derece yardımcı ve verilen hizmete oranla fiyatlar makul. Dolayısıyla çok memnun kaldığımı belirtmek isterim.

Gamze BAKANKUŞ

Beslenme ve Diyet Uzmanı Sn. Selma Turan Hanımefendi'ye, izninizle en içten teşekkürlerimi ve saygılarımı sunmak istiyorum. Kendilerinin danışanı olarak 1,5-2 ay gibi bir sürede sağlıklı beslenmeye dayalı bir diyet programı ile tam 11 kilo verdim. Danışanının sağlığını ve moralini birinci planda tutan;nazik ve ilgili davranmaya,danışanına gereken zamanı ayırmaya, geniş bilgi,birikim ve tecrübesiyle her soruyu yanıtlamaya özen gösteren, naif, pozitif ve alanında gerçek anlamda profesyonel bir hanımefendi olup, kısa zamanda mutlu,sağlıklı ve güzel hissetmemi sağlamıştır. Tanışmamızı sağlayan hastanenize ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum.

Sacide KALFA

7 gece hastanenizin 3. Kat 311 nolu odasınsa kaldım. Başta doktorum Mübeccel Akman hanımefendiye sonsuz teşekkür ediyorum. Bana verdiği moral ve uyguladığı tedavi ile umduğumdan daha çabuk iyiye gidiyorum. 3. Kat hemşirelerinden başta Havva Sener ve Rabia hemşireye sonsuz teşekkür ediyorum. Hemşirelerinizin çok memnun kaldım...Herşey için çok çok teşekkürler... Yemekler ve yemek servisi mükemmel.

Esra OZULU

Uzun süredir topuk ağrısı nedeniyle yakınmalarım vardı ve belirgin bir sebebi de yoktu. Doç. Dr. Hakan Turan Çift'e iyiki gelmişim tedavisi, teşhisi, bilgi ve donanımı sayesinde gerçekten iyileştim kendisine çok teşekkür ederim.

1 2 3 4

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.