Hızlı Randevu

Hastane Randevu talebim için aranmak istiyorum.

Hastane Randevu

Hastane Randevu talebimi şimdi oluşturmak istiyorum. RANDEVU AL

"Ücretlendirme hakkında bilgi almak için
444 77 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz"

Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.SEHER COŞKUN

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Başak Hanım inanılmaz ilgili ve tatlı bir hekim, internetten bulup kendisine randevu aldığımda çok tereddüt etmiştim fakat doğru tercih yaptığımı randevu esnasında anladım. Gitmek isteyen arkadaşlara tavsiye ediyorum kesinlikle.

SELİN KUZEYLİ

Senelerdir aynı muhitte yaşadığımız hastanenize gelmekteyiz. Akşamları acile geldiğimde bize her zaman yardımcı olan, işini özveriyle ve severek yapan iki personelinize teşekkür etmek istiyorum. Hasta kayıt işlemlerimizi yapan, yaklaşımını ve üslubunu takdir ettiğimiz Emrah Bey ve bizi acilde karşılayıp doktor bizi görene kadar bir an olsun dikkatini bizden ayırmayan Aykut Beye Kuzeyli ailesi olarak teşekkür eder, başarılar dileriz. Ayrıca her geldiğimizde bizi karşılayan tertemiz, hijyenik ortamı sağlayan tüm temizlik görevlisi arkadaşlara da teşekkür ederiz.

SEVCAN UZUN

Doktor Gonca Özmen Hanım'dan çok ama çok memnunuz. Kızım 8 aylık ve Gonca Hanım bizim 3. doktorumuz. Maalesef çocuk doktorları çok yoğun oluyorlar ve ilgileri kısıtlı oluyor. Gonca Hanım'da yoğun ancak gittiğimiz tüm muayenelerde oldukça güzel ilgilendi. Çok teşekkürler.

MEHMET PAK

Merhabalar. Hastanenizde Sezaryen ile Bebeğimiz Miray Sena dünyaya geldi. Başta tüm gebelik süreci boyunca bizi takip eden, tüm sorularımıza sabırla cevap veren, güler yüzlü, içten ve samimi davranışları ile bizim için çok önemli yer edinen, mutluluğumuzu paylaşan başta Kadın Doğum Doktorumuz Sayın Fatma Nur Temel hanıma sonsuz teşekkür ediyoruz. Kendisi ameliyat sonrası taburcu olana kadar hiç yalnız bırakmadı. Ayrıca hastanede yattığımız süre içinde kat hemşireleri ve bebek hemşirelerine ayrı ayrı teşekkür ederiz. Her şeyden çok memnun kaldık.

Nejla ALPARSLAN

2015 yılında benimle pamuk gibi ilgilenen Figen Akın Temelli Hocama sonsuz teşekkür ediyorum. Kendisi gece demedi çok erken saat demedi doğumumu en güzel şekilde tamamlamamı sağladı. Onun akabinide birde düşük yaptım o kaybımdada beni tesellisiyle bu süreci kolay atlatmamı sağladı. Şundaa çok şükür ki tekrardan hamileyim ve tabiki yoluma Fgen Hanımla devam ediyorum. Çok küçük olmasına rağmen her soruma sıkılmadan çok hoşgörü ile cevap veren nazik kadın Allah sizden bin kere razı olsun :) Ailemizin doktoru..

Soner E.

İşini severek yaptığı her halinden belli olan Opr. Dr. Ahmet TOSUNCUK'a ilgilerinden ve detaylı bilgilendirmelerinden dolayı teşekkür ederiz.

TÜRKAN SEVGİLİ

Merhaba. hastanenizde doğum yaptım. Öncelikle söylemem gereken şu ki evime çok uzak olmasına rağmen Cengizhan Kolata’yı tavsiye eden o kadar çok arkadaşım vardı ki hastanenizi seçtim. Bana gelen bilgiler ebelerinizin ve bebek hemşirelerinizin çok iyi olduğu yönündeydi. Doğumdan sonra gördüm ki gerçekten tüm personeliniz mükemmel. Cengizhan bey müthiş bir sabır gösterdi ve isteğim olan normal doğum konusunda elinden geleni yaptı. Doğumdan sonra da her sabah ziyaretime gelip hem benimle ilgilendi hem de bebeğimi sevdi. Doğumum uzun süren bir doğum olduğu için benimle ilgilenen ebe sayısı oldukça fazlaydı. Başta doktorum olmak üzere tüm gün benimle ilgilenen Rüya ebe tüm gece ilgilenen Hayal ebe, bebeğimle çok iyi anlaşan ve emzirme konusunda bana destek olan Gülşah , Helin ve Hilal hemşireye çok teşekkür ederim. Temizlik görevlilerinizden Ayşe abla bana ve aileme o kadar içten ve yardımsever davrandı ki onu söylemeden geçmeyeyim. Hepsi işlerinde çok iyi, çok sevimli, çok ilgili ve güleryüzlü insanlar. Sizden o kadar memnun kalınca oğlumuzun yenidoğan sünnetini de hastanenizde Yusuf Bey’e yaptırdık ve ondan da memnun kaldık. Ayrıca hamilelik sürecinde düzenlemiş olduğunuz gebe ve baba eğitimine katıldık, çok yararlı,güzel ve ücretsiz eğitimler. Tekrar teşekkür ederiz. Hastalarınızın hep sizden memnun kalacağı güzel günlere.

Ceren Temel

Göğüs Hastalıkları Bölümü asistanı Sn Gülay Hanım, işini çok iyi yapan, çok ilgili ve geri dönüşlere hızlı yanıt veren biridir. Bunu kendisine de ifade ettim. Böyle çalışanlar hastaneniz için çok kıymetlidir. Teşekkürler,Ceren TEMEL

FİRUZE YAŞAR TAN

Göğüs Hastalıkları Uzmanınız Dr. Mübeccel Akman büyük bir hastanenin teşhis koyamadığı zatürre başlangıcında beni son anda kurtarıp sağlığıma kavuşturdu. Central Hospital'e teşekkürler.

SEVAL KELEŞER

Yıllar içinde hastanenizin bir çok bölümünde tedavi oldum. Bir kaç ameliyatta geçirdim. Hastanede çalışan doktorlarınız inanılmaz bilgili iyi ve hastalarına çok iyi davranıyorlar. Hastane personeliniz mükemmel. Kadın doğum doktoru Figen Temelli Akın hanım ve Ortopedi doktoru Can Yapıcı bey tarafından ameliyatlar geçirdim. Her iki ameliyatımda çok başarılı oldu. Acil sorumlusu Hatice Demir hanım da her sorunumuzla yakından ilgileniyor sağolsun var olsun. Central Hastanesine binlerce teşekkürler.

Ezgi Filiz

Radyoloji bölümünden yardımlarından dolayı Ali beye çok teşekkür ederim benim adıma sizlerin teşekkür etmesini rica ederim.

YELDA MACİT

Hastanenizde biricik kızımız Nilsu'muzu kucağımıza aldık. Gebelik sürecince takibini yapan, ilgili, pratik ve başarılı doktorumuz Sayın Op. Dr. Cengizhan KOLATA bey ve ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Ayrıca, doğum sonrası ilgilerini bizlerden esirgemeyen tüm Kadın Doğum Kliniği çalışanlarına çok teşekkür ederiz.

1 2

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.