Laboratuvar

Kozyatağı Central Hospital laboratuarı 24 saat hizmet veren bir ünitedir.  Laboratuarımızda deneyimli biyokimya ve mikrobiyoloji doktarlarından oluşan profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.


Laboratuarımızda internal kontrol yapılır. Her gün cihazların kontrolleri verilir, kalibrasyonları yapılır ve günlük çalışmaya başlanır. Sonuçlar uzman denetiminde onaylanır yazılı ve bilgisayar sisteminde saklanır, hastalara iletilir.

Çoğu laboratuvarlarda olduğu gibi bazı çalışılmayan testler dışarıdaki laboratuarlardan hizmet satın alınarak çalışılmaktadır. Laboratuarda hizmet içi eğitimler ve bilgilendirmeler yapılmaktadır. Amacımız hastalarımızın hastalığını bir an önce tespit ederek hızlı bir şekilde tanı koyulması sağlanır.


Kültür, antibiyogram , spermiyogram ve periferik yayma testleri mikrobiyoloji uzmanımız tarafından değerlendirilir ve sonuçlandırılır. Kozyatağı central hospital olarak gelişen teknolojileride takip ederek her zaman sağlıklı bir laboratuar hizmeti vermeye devam edeceğiz.

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.