Acil Servis

Acil Servis

HASTA YORUMLARI

Behice ŞENTÜRK

Central hospital gerçekten cok güzel kaliteli bir hastane .bende bir kaç gün önce ögretmen arkadaşimla acile gitmiş tik her sey o kadar iyiki çalisani çok genc ve tatlı Güler yüzluydü iyiki varsınız

Kemal Atahan ÇALKINSIN

Özellikle ilk girişteki arkadaşınız Engin Altay' ın ilgisi, güleryüzü ve soğukkanlılığı bizim panik yapmamızı engelledi ve bize çok yakın davrandı. Tekrar arkadaşıma teşekkür ederim. Hastaneniz çok temiz ve güzel. En güzel günlerimizi burada geçirdik. Teşekkürler.

Macide YURTYAPAN

Hastanenizin 15 yıllık üyesiyim. Personelinizden Deniz , Duygu, Eray, Mehmet Ulucan, Nevin hanım, Orhan bey bütün çalışanlar acil servis çalışanlarını takdir ve teşekkür ediyorum. Devamını temenni eder başarılar dilerim.

İrem ERZURUM

Ali Karaca'nın işini severek ve kişilere yakın davranarak destek olması bu formu doldurmama etkendir. Gösterdiği ilgi, alaka ve güleryüzlülükleri için kendisine çok teşekkür ederiz.

Fatma Özlem ORMANCIOĞLU

Memnun edici servis ve bakım teşekkürler.

Gülten ERKOÇ

Yardımcı personel Nevin hanım ve acil servisinin tüm personeline teşekkür ediyorum.

Gürcan GÜRBÜZ

Vermiş olduğunuz hizmetten dolayı teşekkür ederiz. Acil servis doktoru ve diğer bütün personelden memnun kaldık. Teşekkürler.

Hakan Fikret KALCI

Dr. Mehmet Ulucan bey'e ve acil çalışanlarına ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

Sevim NALBANTOĞLU

Acil servis çalışanlarınızdan Nevin ve Sedef Hanım'a verdikleri hizmet kalitesi ve içten yardımsever yaklaşımlarından dolayı teşekkür ederim.

Semra GÜRGÖL

Acil ekibinden Zeynep Hanım'a, Deniz Hanım'a, Eray Bey'e, Ali Bey'e, Nevin Hanım'a teşekkür ederim. Hastanenizden çok memnun kaldık.

İrfan ÖZER

Çok değerli doktorumuz Op. Dr. Mehmet Ulucan. 14 Mart Tıp bayramında sizi sevgi, saygı ve gururla selamlıyorum. Kötü hastalığımı yok eden sihirli elleriniz, tatlı dilinizle, doğru teşhinizle, işini aşkla, özveriyle yapan iyi yürekli doktorum size ailece tekrar tekrar teşekkür ederken tıp bayramınızı yürekten kutluyoruz. İyi ki varsınız. İrfan Özer ve ailesi.

Abdulhalık ALTINBAŞ

Acil serviste çalışan personel güleryüzlü, yardımsever ve oldukça ilgililer. Herkese teşekkürler.

Can GÜRCAN

Geldiğimde hiç beklemeden acile alındım ve hemen müdahale edildi. Çok  memnun kaldım.

Ece Su ÇAĞLAR

Doktor olmanın tüm inceliklerini hakkıyla ve fazlasıyla yerine getiren Mehmet Ulucan'ı çok seviyoruz. Pozitif olması , samimiyeti ve her daim gülüyor olması mükemmel bir şey.

 

Ebru KUMRU

Acil servis doktoru Mehmet Ulucan çok ilgiliydi. Sıcak ve sevecen tavrı annemi rahatlattı.

Mehmet GUDEN

Merhaba dün gece acil doktorunuz genel cerrah Mehmet Ulucan beye tedavi oldum. İnsan olarak çok iyi bir kişi ve o kadar hasta olmasına rağmen çok güzel ilgilendi. Hekimliği tam anlamıyla dört dörtlük kendisine tekrar teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

SELİN KUZEYLİ

Senelerdir aynı muhitte yaşadığımız hastanenize gelmekteyiz. Akşamları acile geldiğimde bize her zaman yardımcı olan, işini özveriyle ve severek yapan iki personelinize teşekkür etmek istiyorum. Hasta kayıt işlemlerimizi yapan, yaklaşımını ve üslubunu takdir ettiğimiz Emrah Bey ve bizi acilde karşılayıp doktor bizi görene kadar bir an olsun dikkatini bizden ayırmayan Aykut Beye Kuzeyli ailesi olarak teşekkür eder, başarılar dileriz. Ayrıca her geldiğimizde bizi karşılayan tertemiz, hijyenik ortamı sağlayan tüm temizlik görevlisi arkadaşlara da teşekkür ederiz.

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.