Ağız, Çene ve Diş Sağlığı

Ağız, Çene ve Diş Sağlığı

HASTA YORUMLARI

Ayşe Can BAYSAL

Dr. Levent Kalkan' a ilk kez geliyorum. Hastaya yaklaşımı, seri ve düzgün çalışması, gerektiği yerde işlemle ilgili açıklama yapması bir doktora yakışır nitelikteki kibar yaklaşımı etkileyici. Yardımcısı Aydanur hanımda doktorlar uyumlu çalışması hastaya ilgili ve nazik yaklaşımı ile memnuniyet verici. Diş polikliniğine tam puan verdim.

Serap KARAHAN ÖZKILIÇ

Doktorumuz Gökçe Bey ve yardımcı asistanı Aydanur Hanım bizimle çok ilgilendiler çok memnun kaldık, güleryüzlü ve ilgililer işlerini de gayet güzel yaptılar ve kızımın güvenini kazandılar, kendilerine çok teşekkür eder çalışmalarında başarılar dileriz. Aydanur Hanım çok başarılı.

Berna ÖTKEN

Hastanenizden genel olarak memnunum.Diş polikliniğine ilk gelişimiz. Oradan da memnun kaldım.Dişçi Levent Bey çok iyi bir hekim.Asistanı Aydanur Hanıma ayrıca teşekkür ederim ilgisinden dolayı.

Atilla GÖKSELLİ

81 yaşındayım ve diş protezim yapıldı. Diş takibim Dt. Elif Çelikel'in tecrübesine ve sabrına teşekkür ederim.

Semra KÖSE

Personelin ve doktorların tavır ve davranışları çok nazik ve kibar.Özellikle doktorum insan olarak çok anlayışlı ve nazik. Bu tutum ve davranışından dolayı kendisini tebrik ediyorum. Tabiki siz hastane yönetimini de tercihinizden dolayı tebrik ederim (Ben diş bölümünde Elif hanıma geliyorum. İlgisinden dolayı Aydanur hanıma da teşekkür ederim)

Kerim AYYILDIZ

Kist operasyonu yaptırdım. Doç. Dr. Şeref bey ve asistanı Aydanur hanımdan çok memnun kaldım. Her anlamda kendilerine teşekkür ederim.

Nevzat BALLIKAYA

Hastanelerde düzenli olarak diş temizliği yaptıran bir hasta olarak bugüne kadar hiçbir hekim bu kadar konforlu ve itinayla temizlik yapmadı. Dr.Levent Mehmet Kalkan gibi bir hekime sahip olduğunuz için çok şanslısınız.

Esra ATUK

Genel olarak hastanenizin tüm çalışanlarından ve hizmetlerinden çok memnunum. Diş polikliniğinde de doktorum Elif hanımın hasta ilişkileri ve hasta memnuniyeti konusundaki hassasiyetinden çok etkilendim.Teşekkürler.

Sevil ÇİL

Merhabalar. Dişlerimde büyük problemler mevcut ve dişçi korkum pik seviyedeydi. Uzun araştırmalarımdan sonra internetten Central Hospital'den Sn. Şeref Ezirganlı yı buldum ve muayene olmak için hastanenize geldim. Azı dişimin çekilmesi gerektiğini söyledi ve kolay bi işlem olduğunu söyledi.. Güleryüzlü tavrı işinde profesyonel oluşu beni ikna etti.  Benimle uzun uğraşları neticesinde dişimi çekti. İlgisi alakası hosteslerin sıcak tavırları için başta Şeref Ezirganlı olmak üzere hostesler ve hastanenize çok teşekkür ediyorum. Dişçi korkunuzu atlatacağınıza eminim herkeze tavsiye ediyorum.

Pınar ALTINIŞIK

Dişçiden korkan herkese Elif hanım'ı önereceğim. Mütevazı, sevecen ve saygılı tavırlarınız için teşekkürler.

Fuat YILDIRIM

Hastanenizden aldığım hizmetlerden menmun kaldığımı belirtmek isterim. Özellikle diş bölümünde implant için yaptığım görüşmelerde Doktor Şeref bey çok yardımcı oldu. Diş bölümü koordinatörü Nazlı hanım oldukca açıklayıcı ve güleryüzüyle diş tedavisine başlamamda önemli bir katkı sağladı. Sigorta işlemlerini yapan Gözde hanımın güleryüzle kısa sürede işlemlerimi yapması çok menmuniyet verici . Herşey için teşekkür ederim.

Canan SEYMEN

Oldukça sorunlu olan dişlerimin tedavi ve yenilenme sürecinde göstermiş olduğu sabır ve ilgi için, yeni dişlerimle bana kazandırdığı konfor ve estetikten dolayı Diş Hekimi Levent Mehmet Kalkan Bey’e gönülden teşekkür ediyorum. Ekibindeki arkadaşları da ilgili ve güleryüzlü tavırları için ayrıca tebrik ediyorum.

Seda TÜRKÜNER

Diş hekimimin ve özellikle personelin samimiyeti ve hizmetinden çok memnun kaldım.

TUĞYAN ÖZCAN

Dt. Elif Çelikel sayesinde dişci korkumu yendim,uzun süreli tedavim sürecinde hiç bir ağrı sızı duymadan tedavimi tamamladık, ayrıca son derece özenli çalışmasından dolayı yapılan köprüm kendi dişim gibi doğal oldu, kendisine bu titiz ve dikkatli çalışmasından dolayı çok teşekkür ederim.

İLGİLİ VİDEOLAR

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.