Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

HASTA YORUMLARI

Fatma Nilgün ÖZDEMİR

Doktorumun tavsiyesiyle fizik tedavi görüyorum. Burada bize hizmet veren tüm personel ve Sena hanım, Arife hanım, Derya hanım çok çok iyi. Teşekkürler.

Ayfer ACAR

Merhaba, ben çocuk felcinden dolayı polio sekeli hastasıyım. Doktorlar fizik tedavi önerdiler. Central hospital hastanesinde yaklasık 3 ay tedavi gördüm. fizik tedavi bölümündeki doktor ve tüm ekibi benimle çok itina ile ilgilendiler. sürekli güler yüzlü ve içten olmalarından dolayı her gittiğimde kendimi özel misafir olarak hissettim.tedavim süresince benden ilgi ve alkalarını hiç eksik etmediler.tedavimin etkili olabilmesi için evde yapmam gerken egzersizleri bıkmadan usanmadan anlatıp öğrettiler. tedavimde etkili olabilmesi için onların ısrarlı önerisiyle kaplıcalara gittim. İyiki onları dinlemişim gerçekten de kaplıcalar tedavi olma sürecimi çok etkili kıldı. fizik tedavi doktoru ve ekibinin doğru teshis ve tedvisi ile birlikte kendimde iyileşme hareketleri görüyorum. Bundan sonraki aşamalarda onların önerdikleri egzersizleri evde yapmaya ve her fırsatta kaplıcalara gitmeye devam edeceğim. Central Hospital hastanesini seçmek benin için en doğru karar oldu. Hastanenizin Fizik tedavi bölümünün tüm çalışanlarına sonsuz teşekkür ederim.

Tayyar Atilla ERDOĞDU

Hastanenizde gördüğüm fizik tedavi süresince verilen kusursuz hizmete ve çalışanlara sonsuz teşekkürler. Ayrıca fizik tedavi hocamız Şahap Bey'e de ilgilerinden dolayı ayrıca teşekkürlerimi arz ederim.

Merve ARSLANTEPE

İkinci katta fizik tedavi almış bulunmaktayım. Fizyoterapist Sena hanıma güleryüz ve ilgisinden dolayı teşekkür ederim. Bir daha gelmek istesem bu hastaneyi tercih ederim.

Soner ÇETİN

Fizyoterapist Elif Büşra Çam' a göstermiş olduğu ilgi ve profesyonellikten ötürü çok teşekkür ederim. Çok bilgili ve değerli bir personel. Böyle genç ve başarılı kişiler ödüllendirilerek teşvik edilmelidir.

İslam EROL

Fizik tedavi uzmanı Dr. Şahap Bey ve Fizyoterapist Büşra Hanım' ın sabırla sorularıma cevap vermeleri ve tedavi sürecimi sorunsuz devam etmemi sağladıkları için sonsuz teşekkürler. Sıfır ağrı ile tamamlandı sürecim.

Gönül BİRCAN

'Doktorumdan ve fizikçilerimden çok memnunum. Bu bölümde aile sıcaklığı var Büşra Hanım'a çok teşekkürler.

Timuçin GÜNDÜZ

Merhabalar, Hastanenizden Nisan ayı süresince bel fıtığı rahatsızlığımdan dolayı yirmi seanslık fizik tedavi aldım. Hizmetleriniz, personellerinizin ilgisi, temizlik konuları başta olmak üzere her şeyden memnun kaldığımı belirtmek isterim. Özellikle Fizyoterapist Işılay hanım ve Gözde hanım için ayrı parantez açmak isterim. Gerek bilgileri , gerek ilgileri ve gerekse sabırları ile sayelerinde güzel bir tedavi süreci geçirdim. Böyle personellere sahip olan siz hastane yönetimini kutlar kendilerine ve sizlere çok teşekkür ederim.İyi çalışmalar dileklerimle.

Umut DARLI

Fizik Tedavi bölümü başta Işılay Hanım olmak üzere tüm personele bilgi ve birikimleri, güleryüzleri ve anlayışlarından dolayı çok teşekkür ederim. Hiç bir kurumda ve ünitede görmediğim tertip, düzen ve temizlik beni fazlasıyla etkiledi. Çok teşekkür ediyorum.

Zeynep GÜNDÜZ

15 gün fizik tedavi gördüm. Arkadaşların her biri ayrı tatlı. Çok ilgililer. Bugün son günüm ve buraya gelemeyeceğim için boşluk hissedeceğim. Mükemmel bir ekip.

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.