Hızlı Randevu

Hastane Randevu talebim için aranmak istiyorum.

Hastane Randevu

Hastane Randevu talebimi şimdi oluşturmak istiyorum. RANDEVU AL

"Ücretlendirme hakkında bilgi almak için
444 77 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz"

Genel Cerrahi

Genel Cerrahi

HASTA YORUMLARI

Gülden YORGANCI

05/06/2014 de acil giriş yaptığımız ve hastahanede 4 gece süren tedavimiz sırasından giriş anından çıkış anına kadar hizmet aldığımız tüm personelden, hastahane hizmetlerinden çok memnun kaldık.3.kat gece ve gündüz bakım personelinden ilgileri , güleryüzleri, takipleri, bilgilendirmeleri mükemmeldi. Yemekler, oda temizliği,her konuda beklentimizi karşıladılar. Özellikle doktorlarımız Hakan Bozkurtoğlu, Mustafa Mehmet Altıntaş ve Sinan Çoşkun Turan'a teşhis ve takiplerindeki netliklerinden ve bilgilendirmelerinden dolayı teşekkür ederiz. Böyle işlerini severek yapan bir kadroyu bir araya getiren hastahane yönetiminide kutluyor ve teşekkür ediyoruz.

Sırrı KORKMAZ

Başarılı bir ameliyat geçirmeme neden olan doktorum Genel Cerrah Prof. Dr. Rafet Yiğitbaşı'na ve ekibine teşekkür ederim.

Erdinç DİNÇER

Hastanenizde yakınım kasık fıtığı ameliyatı oldu. Doktorumuz Op. Dr. Hakan Bozkurtoğlu'na güleryüzü ilgisinden ötürü sonsuz tesekkürler iletiyoruz.

Ayşe Nilay BAŞAR

Annemin hastalığı sırasında yakın ilgilerini göstererek bize güven ve moral veren başta doktorlarımız Uz.Dr.Mübeccel AKMAN, Op.Dr.Hakan BOZKURTOĞLU ve Op.Dr.Mustafa Mehmet ALTUNTAŞ'a çok teşekkür ederiz. Ayrıca Kat hemşireleri Neslihan Köseoğlu, Hatice Özkan Demir,Burcu İzgin, Kübra Haymana, Bilal Çiçek, Burak Karslıoğlu ve Esra Çekiç'e sabırları,anlayışları sınırlı samimiyetleri ve güleryüzleri ile verdikleri hizmetler için,hasta bakıcı olarak hizmet veren Gülten, Asumanve Gülname hanımlarada işlerindeki becerilerileriyle bizi memnun ettikleri için çok teşekkür ederiz. Hastanenizden memnun ayrılmamızı sağladığınız içinde sizlere de teşekkürler.

Mualla ÖZKIRANARTALI

Dr. Hakan Bozkurtoğlu ve ameliyathanede emeği geçen ekibine sonsuz teşekkürler. 3. Kat hemşirelerine , kat temizlik görevlilerine özellikle Hatice ve Neslihan hemşireye sonsuz teşekkürler.

Binnaz ŞAHİN

Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Dr. Hakan Bey'e teşekkür ederim.

Turgay ÖZGÜL

Bütün ekipten memnun ayrıldık. Hiç birini ayırt edemem. İlgi ve alakalarınız için teşekkür ediyorum.Doktorum M.Rafet Bey'e ve ekibine teşekkür ederiz.

Durmuş Süleyman KALAN

Uzun yıllardır müstarip olduğum fistül hastalığımı yapmış olduğu müdahalelerle tam sağlığıma kavuşmamı sağlayan hastanenizin değerli Doktorlarından sayın Mehmet Altıntaş şükranlarımı sunarım.

Pınar ARIDICI

Başta doktorum Prof. Dr.Rafet Yiğitbaşı olmak üzere hemşireleri İlknur ve Zeynep, gece nöbetindeki hemşireler ve personelin sıcak ilgi ve alakasına, yemeklerin çok leziz, hastanenin temiz ve konforlu olması, tüm temizlik elemanlarına sonsuz teşekkürler. Ülkemizde böyle çalışan ve güleryüzlü hizmet anlayışı olan hastanelerin çoğalması dileğiyle.

Aydan OREN

Laparoskopik nissen ameliyatımda doktorum sayın Prof.Rafet Yiğitbaşı'na sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum.Elleri öpülesi sayın doktorum muhteşemsiniz.

Mehmet ALTINDERE

Doktorum Hakan Bozkurtoğlu ve kolonoskopi ekibinden çok memnun kaldım.Kendilerine şükranlarımı sunarım.

Ahmet Kubilay TEKTÜRK

Hastanenize ilk geldiğim günden beri bütün personel güler yüzleriyle bizleri karşılayıp sorunlarımızla ilgilenmişlerdir. Cerrah Hakan Bozkurtoğlu ve ekibi çok başarılı ameliyatımı gerçekleştirmiştir. Bütün hastane personeline teşekkür ederim.

Ayşe İŞEL

Dr.Hakan Bozkurtoğlu'na ayrıca çok teşekkürler. Doktorlarımız çok ilgili, sevecen ve açıklayıcı hepsi çok başarılı. Hemşireler hasta bakıcılar da aynı sevecen ve ilgiye sahip.

Nurcan BİNGÖLBALİ

Öncelikle sevgili hocam Prof.Dr.Rafet Yiğtibaşı'na çok teşekkür ederim. Bize hep umut verdi, çok başarılı bir ameliyat yaptığına inanıyorum.Allah kendisinden razı olsun.

Firuz İSMAİLOV

Ameliyatımı yapan Op. Dr. Hakan Bozkurtoğlu başta olmak üzere ,tüm personelinize sonsuz teşekkürler ,iyi ki varsınız.

Sami URFALI

Özellikle başta Prof.Dr.Rafet bey olmak üzere görevli sağlık personeline yardımları ve hizmetlerinden ötürü müteşşekirim.

Süha OR

29 Eylül Salı günü hastamız ve annemiz Sebahat Or 308 nolu odaya kolon ameliyatı için  yatmıştır. 30 Eylül Çarşamba günü Prof Dr. Sayın Rafet Yiğitbaşı tarafından başarılı bir şekilde ameliyat edilmiştir. Akabinde 5 Ekim pazartesi günü taburcu edilmiştir. Başta hocamız olmak üzere tüm doktor, hemşire, hasta bakıcı, çaycısından temizlik personeline  herkese sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. Hastanenizdeki kaldığımız süre zarfında kendimizi evimizde gibi hissettik. İlk defa bir özel hastanede önceliğin SAĞLIK olduğunu diğer özel hastanelerdeki gibi TİCARETHANE zihniyeti olmadığını bizzat yaşadık.  Kurum olarak gösterdiğiniz yakın ilgi,  güleryüz ve hizmete çok çok teşekkür ederiz.

Bu anlayışın böyle devam etmesini diler sevgi ve saygılarımızı sunarız.

Melis KESMEZ

Merhaba. İlk etapta yakınlığı nedeniyle kullandığımız ve sonrasında memnuniyet ile devamlılığının geldiği hastanenizde 3 sene önce apandist ameliyatı geçirmiştim ve kısa bir süre öncede başka bir hastanede apandist teşhisi konan eşimi hemen buraya getirdik ve yine Dr. Mehmet Altıntaş hocamın ellerine teslim ettik. Kendisine bir kez daha her şey için teşekkür ediyoruz. İyi çalışmalar dileriz.

Ömür ALP

Annemin safrakesesi ve fıtık ameliyatı nedeniyle ziyaret ettiğimiz hastanenizden genel olarak çok memnun kaldık. Başta doktorumuz Sayın Rafet Yiğitbaşı olmak üzere tüm personele teşekkür ederiz.

Manana KHAMKADZE

Merhaba.Öncelikle hastane personelinin hizmetlerinden dolayı teşekkür etmek istiyorum. İstanbula adım atışımızdan itibaren bizi yanlız bırakmayan ve her türlü konforu sağlayıp  tedavi veya konaklamamızla ilgili tüm sorunlarımızı çözüp profesyonel hizmet veren Osman Bey’e teşekkürü borç biliriz. Diğer yandan Prof. Dr. Mehmet Rafet Yiğitbaşı’nın tarafımıza gösterdiği hassasiyeti ve profesyonelliği ile bizleri hastalığımız hakkında tam bilgilendirip ameliyat için psikolojik desteğini esirgemediği için teşekkür ederiz. Güleryüzlü personele kendim ve eşim adına tekrardan şükranlarımı sunarım.

Oğuzhan KAYHAN

Hastanenizde 26 Şubat 2016' da ameliyatımı yapmış olan saygıdeğer insan Opr. Dr. Hakan Bozkurtoğlu'na ve ekip arkadaşlarına yakın ilgi alaka ve hassasiyetinden dolayı çok teşekkürler ederim.

Şükran İMAMOĞLU

Bazı sağlık sorunları için zaman zaman gittiğimiz hastanede tesadüfen tanıma fırsatı bulduğumuz Opr. Dr. Hakan Bozkurtoğlu bize gülen yüzü, sakin ve kendinden emin tavrıyla çok güven verdi. Korkarak gittiğim sorunumu kısa sürede çözerek beni rahatlattı. Kendisine çok teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Şükran İMAMOĞLU

Bazı sağlık sorunlarımız için zaman zaman gittiğimiz hastanede tesadüfen tanıma fırsatı bulduğumuz Opr. Dr. Hakan Bozkurtoğlu bize gülen yüzü, sakin ve kendinden emin tavrıyla çok güven verdi. Korkarak gittiğim sorunumu kısa sürede çözerek beni rahatlattı. Kendisine çok teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

 

Handan OSMANOĞLU

Sayın Prof. Dr. M. Rafet Yiğitbaşı' na ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. Hemşire Fatma hanıma da ilgi ve sevgisinden dolayı teşekkür ederim. Diğer tüm personel de daima ilgiliydi.

Cenk GÜVEN

Sağlık problemim olan çift taraflı kasık fıtığını laparoskobik cerrahi ile tedavi eden Sn. Opr.Dr. Hakan BOZKURTOĞLU ve ameliyat ekibine teşekkür ederim. Ayrıca hastane yatış ve çıkışımda yapılan evrak işlerinin en hızlı şekilde yapılması nedeniyle hastaneniz çalışanlarına teşekkür ederim. Saygılarımla.

İlhan KIRCAOĞLU

Hastaneniz Genel Cerrahi Hekimi Hakan Bozkurtoğlu'na fıtık ameliyatı oldum.Kendisinden çok memnun kaldım.Gerek ameliyat öncesi davranışlarının üzerimde yarattığı güven gerekse ameliyat sonrası kısa zamanda sağlığıma kavuşmamı sağladığı için memnuniyetimi dile getirmek istiyorum. Ameliyatımın hemen akabınde tavsiyemiz üzerine aile dostumuz Etem Özbakır doktorumuz sayesinde sağlığına kavuşmustur. Kendisine çok teşekkür ediyor gerek davranışları gerekse hekimliğini tavsiye ediyorum.

Ali ALTAYLI

Her şey çok iyiydi, devamını dilerim, teşekkür ederim. Özellikle Dr. Hakan Bey ve kat hemşirelerine.

Şenol EKEN

Çok memnun kaldık teşekkür ederiz. Dr. Rafet Bey'e ilgisinden dolayı teşekkür ederiz.

İLGİLİ VİDEOLAR

Meme kanserinin erken teşhisindeki en önemli kriter tabi hastalarımızın kendi kendilerine muayane etmeleri kendi kendilerini muayene etme noktasın da tabi ki çok fazla hastalarımızın telaşlanmadan her dakika elleri memelerinde olacak şekilde bir muayene tekniğini önermiyoruz ayda bir kere usulüne uygun olarak yapılacak bir meme muayenesi hastalarımızın erken teşhisinde önemli bir diğer teşhisimizi bildirecek olan sanki üzerine o momografi filminin tuz dökülmüş gibi beyaz beyaz kümelenmelerin olduğunu gördüğümüz mikrokalsikifıkasyon kümeleri diye bizim kendi aramızda isimlendirdiğimiz bir görüntü bize erken teşhiste çok yol gösteriyor erken tedavide bölgeye yapılmış olan biyopsiyle teşhis ettiğimiz meme kanserini elbette ki hastalarımızı hastalıksız sağ kalımı sağlayabiliyoruz bu da bizim için çok sevindirici bir şey oluyor hastalarımız adına.

Tümünü Gör

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.