Genel Cerrahi

Genel Cerrahi

HASTA YORUMLARI

Sırrı KORKMAZ

Başarılı bir ameliyat geçirmeme neden olan doktorum Genel Cerrah Prof. Dr. Rafet Yiğitbaşı'na ve ekibine teşekkür ederim.

Binnaz ŞAHİN

Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Dr. Hakan Bey'e teşekkür ederim.

Turgay ÖZGÜL

Bütün ekipten memnun ayrıldık. Hiç birini ayırt edemem. İlgi ve alakalarınız için teşekkür ediyorum.Doktorum M.Rafet Bey'e ve ekibine teşekkür ederiz.

Durmuş Süleyman KALAN

Uzun yıllardır müstarip olduğum fistül hastalığımı yapmış olduğu müdahalelerle tam sağlığıma kavuşmamı sağlayan hastanenizin değerli Doktorlarından sayın Mehmet Altıntaş şükranlarımı sunarım.

Pınar ARIDICI

Başta doktorum Prof. Dr.Rafet Yiğitbaşı olmak üzere hemşireleri İlknur ve Zeynep, gece nöbetindeki hemşireler ve personelin sıcak ilgi ve alakasına, yemeklerin çok leziz, hastanenin temiz ve konforlu olması, tüm temizlik elemanlarına sonsuz teşekkürler. Ülkemizde böyle çalışan ve güleryüzlü hizmet anlayışı olan hastanelerin çoğalması dileğiyle.

Aydan OREN

Laparoskopik nissen ameliyatımda doktorum sayın Prof.Rafet Yiğitbaşı'na sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum.Elleri öpülesi sayın doktorum muhteşemsiniz.

Nurcan BİNGÖLBALİ

Öncelikle sevgili hocam Prof.Dr.Rafet Yiğtibaşı'na çok teşekkür ederim. Bize hep umut verdi, çok başarılı bir ameliyat yaptığına inanıyorum.Allah kendisinden razı olsun.

Sami URFALI

Özellikle başta Prof.Dr.Rafet bey olmak üzere görevli sağlık personeline yardımları ve hizmetlerinden ötürü müteşşekirim.

Süha OR

29 Eylül Salı günü hastamız ve annemiz Sebahat Or 308 nolu odaya kolon ameliyatı için  yatmıştır. 30 Eylül Çarşamba günü Prof Dr. Sayın Rafet Yiğitbaşı tarafından başarılı bir şekilde ameliyat edilmiştir. Akabinde 5 Ekim pazartesi günü taburcu edilmiştir. Başta hocamız olmak üzere tüm doktor, hemşire, hasta bakıcı, çaycısından temizlik personeline  herkese sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. Hastanenizdeki kaldığımız süre zarfında kendimizi evimizde gibi hissettik. İlk defa bir özel hastanede önceliğin SAĞLIK olduğunu diğer özel hastanelerdeki gibi TİCARETHANE zihniyeti olmadığını bizzat yaşadık.  Kurum olarak gösterdiğiniz yakın ilgi,  güleryüz ve hizmete çok çok teşekkür ederiz.

Bu anlayışın böyle devam etmesini diler sevgi ve saygılarımızı sunarız.

Melis KESMEZ

Merhaba. İlk etapta yakınlığı nedeniyle kullandığımız ve sonrasında memnuniyet ile devamlılığının geldiği hastanenizde 3 sene önce apandist ameliyatı geçirmiştim ve kısa bir süre öncede başka bir hastanede apandist teşhisi konan eşimi hemen buraya getirdik ve yine Dr. Mehmet Altıntaş hocamın ellerine teslim ettik. Kendisine bir kez daha her şey için teşekkür ediyoruz. İyi çalışmalar dileriz.

Ömür ALP

Annemin safrakesesi ve fıtık ameliyatı nedeniyle ziyaret ettiğimiz hastanenizden genel olarak çok memnun kaldık. Başta doktorumuz Sayın Rafet Yiğitbaşı olmak üzere tüm personele teşekkür ederiz.

Manana KHAMKADZE

Merhaba.Öncelikle hastane personelinin hizmetlerinden dolayı teşekkür etmek istiyorum. İstanbula adım atışımızdan itibaren bizi yanlız bırakmayan ve her türlü konforu sağlayıp  tedavi veya konaklamamızla ilgili tüm sorunlarımızı çözüp profesyonel hizmet veren Osman Bey’e teşekkürü borç biliriz. Diğer yandan Prof. Dr. Mehmet Rafet Yiğitbaşı’nın tarafımıza gösterdiği hassasiyeti ve profesyonelliği ile bizleri hastalığımız hakkında tam bilgilendirip ameliyat için psikolojik desteğini esirgemediği için teşekkür ederiz. Güleryüzlü personele kendim ve eşim adına tekrardan şükranlarımı sunarım.

Handan OSMANOĞLU

Sayın Prof. Dr. M. Rafet Yiğitbaşı' na ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. Hemşire Fatma hanıma da ilgi ve sevgisinden dolayı teşekkür ederim. Diğer tüm personel de daima ilgiliydi.

Ali ALTAYLI

Her şey çok iyiydi, devamını dilerim, teşekkür ederim. Özellikle Dr. Hakan Bey ve kat hemşirelerine.

Şenol EKEN

Çok memnun kaldık teşekkür ederiz. Dr. Rafet Bey'e ilgisinden dolayı teşekkür ederiz.

PELİN TAMYÜREK

Merhabalar, karın ağrısı şikayeti ile acil servisinize geldim. Tetkikler yapılınca genel cerrahinin görmesi istenildi. Prof. Dr. Rafet bey'in muayenesi sonucu apandisit teşhisi ile acil ameliyat kararı verildi. Bu süreçte acil görevlisi doktorunuza , Prof Dr. Mehmet Sökmen'e teşekkür ederim. Başarılı ameliyatı ve ameliyat sonrası takibi için Prof Dr. Mehmet Rafet Yiğitbaşı'na da teşekkürü borç bilirim. Ayrıca tüm personelinize takipleri ve sıcak tavırları nedeni ile teşekkür ederim. Saygılarımla.

SİNAN MERDİNLİ

Bu zor günlerde, yakın zamanda olduğum sorunsuz geçen safra kesesi ameliyatı için başta Uzm.Dr. Mehmet Kurt olmak üzere,Mine,Perihan,Şeyma,Gözde,Dilara,Gamze ve Rabia hemşirelere yakın ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederim.İyiki varsınız.

ERDEM YILMAZ

Babamın bu zor günlerde acil mide ameliyatına alınması gerektiğinde, bize yürekten destekleri için, başta ameliyatını gerçekleştiren; Op. Dr. Mehmet Durmuş KURT olmak üzere hastane baş hekimi Selami Bey, acil doktoru Necmettin Bey, gece amiri Barış Bey, yine 4. kat hemşireleri; gözde, gamze, perihan, mine, rabia, dilara, şeyma hanımlar, sekreter nesibe hanım, personel bilgin hanım, ameliyathane sorumlusu fatih bey, muhasebeden fatih bey ve fidan hanıma en derin teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İLGİLİ VİDEOLAR

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.